شده است یک چند هفته. جدید کروناویروس در ادامه به گسترش است. تعداد بی سابقه ای از مردم در حال تشکیل پرونده برای بیکاری. شما cooped, در خانه, شاید با بچه ها. هیچ چیز را به هر یک از این آسان است. اما وجود دارد یک راه کوچک شما می توانید خودتان یک استراحت بدهید: خاموش خود را لعنت زمان روی صفحه نمایش اطلاعیه ها.

این داستان چاپ و نشر در صبح روز شنبه. فردا, میلیون ها و میلیون ها نفر از صاحبان آیفون را دریافت خواهد کرد یک هشدار زود هنگام که جزئیات چگونه بسیاری از ساعت آنها را صرف خیره شدن به تلفن های خود را در هفته گذشته. اگر شما ضربه بزنید از طریق شما می توانید یک شکست به دقیقه از چه مدت شما را صرف هر روز ضربه زدن و طراوت شیشه چشم چسبیده به توییتر و یا Infinite یا هر چیز دیگری استفاده می کنید به ماندن آگاهانه و یا فراموش کرده ام. میله نشان می دهد درصد از زمان صرف شده در برنامه های شکسته توسط دسته های سرگرمی و بهره وری و که خاص برنامه های شما با استفاده از ترین. Don’t tap طریق.

بهتر است هنوز هم خاموش است که اطلاع رسانی در دسترس نباشد در حالی که برای. اگر شما بر روی دستگاه های آندروید به جای خاموش کردن آن مطابق دیجیتال تندرستی ویژگی های. وجود دارد یک زمان و یک محل برای پیگیری نزدیک روی صفحه نمایش خود را اما این آشکارا آن را نمی.

حقیقت این است که با این حال حسن نیت این زمان صرف امکانات هستند—اگر چه هستند ؟ —در یک Covid-19 جهان آنها مقدار به یک هفتگی نق نقو. شما باید به اندازه کافی به نگرانی در مورد! یک یادآوری است که شما در یک نگاه ابزار 240 درصد بیشتر در هفته گذشته از شما قبل از اینکه نمی خواهد شما را نگاه هیچ کمتر در هفته آینده. آن را فقط به شما می دهد یک چیز بیشتر به احساس بد در مورد در یک لحظه در زمانی که هیچ چیز را احساس می کند به خصوص خوب است. آن را تقبیح خود را فرار از واقعیات فقط زمانی که شما به شدت به آن نیاز دارید.

Turn Off Your iPhone Screen Time Notifications
عکس: گوگل

علاوه بر آن! زمان روی صفحه نمایش خود است و نه لزوما مضر این روز است. بله شما باید به جلوگیری از مکیده شدن به یک coronavirus اخبار گرداب. آن را آسان در توییتر اگر ممکن است. به خاطر خدا خود را خاموش اطلاعیه ها قبل از ثابت وزوز درایو شما دیوانه. اما به یاد داشته باشید که صفحه نمایش نیز نشان داده شده است به کاهش اضطراب به ویژه در کودکان است. و با بسیاری از کشور تحت سخت پناهگاه در محل سفارشات آن را دوست ندارم شما باید از نظر فرهنگی غنی جایگزین در اختیار شما است. هنگامی که شما خسته هستید از کتاب خود را به شما انتخاب کنید تا گوشی های هوشمند خود را. این یا آن و یا خیره به دیوار.

و حتی اگر شما در حال تلاش برای unglue خود را از تلفن خود را این روزها شما می توانید آن را بدون هفتگی گناه سفر. از آن زمان به خود قطع برخی از کساد. در اینجا این است که چگونه به آن را انجام دهد.

خاموش کردن صفحه نمایش آیفون زمان

اگر شما می خواهید به نگه داشتن صفحه نمایش در زمان رفتن اما به نوبه خود اعلان کردن سر به تنظیماتو سپس اطلاعیهو پایین رفته و روی آن ضربه بزنید صفحه نمایش زمان. از وجود ضامن اجازه می دهد اطلاعیه های خاموش. شما آزاد هستید!

برای خاموش کردن صفحه نمایش زمان در دسترس نباشد برای زمان حال به دلیل آن یک پلیس رفتن به تنظیماتو سپس زمان روی صفحه نمایش. حرکت کوچک راه را به پایین و به آن ضربه بزنید که در آن می گوید: خاموش کردن صفحه نمایش زمان در ترسناک حروف. کمی حباب خواهد شد تا پاپ اجازه شما می دانید که هر یک از دیگر دیجیتال سلامت تنظیمات شما اجرا—خرابی تنظیمات برنامه محدودیت و محتوا و حریم خصوصی محدودیت—غیر فعال خواهد شد و همچنین. ضربه بزنید و خاموش کردن صفحه نمایش و زمان دوباره. شما حتی بیشتر رایگان!

اگر برای برخی از دلایل این نیمه را اندازه گیری می کند می دانم که شما همچنین می توانید خود را جدا مختلف دستگاه های iOS در صفحه نمایش زمان گزارش. است که می گویند, شما می توانید با دریافت یک گزارش برای آی فون خود را و اپل با هم ترکیب و یا آنها را از هم جدا کردن. از اصلی زمان روی صفحه نمایش صفحه نمایش فقط ضامن به اشتراک گذاری در سراسر دستگاه هر کدام راه شما آن را ترجیح می دهند.

وقتی همه چیز را حل و فصل کردن و شما می خواهید یک مانیتور سالن دوباره برگردید به صفحه نمایش زمان در تنظیماتکلیک کنید به نوبه خود در زمان روی صفحه نمایشو سپس ادامهو سپس تایید آن است که آیا آی فون خود را یا فرزند خود را. آن را انتخاب کنید تا جایی که شما سمت چپ خاموش.

استراحت اندروید دیجیتال تندرستی

اندروید نیست کاملا به بازور. در حالی که آن را به یک دیجیتال تندرستی تنظیمات موجود در صفحه دستگاه ها و نیاز به دیگر تولید کنندگان به ارائه آن است و یا چیزی مشابه آن را نمی کند به شما اطلاع در یک برنامه منظم. آن را نگه زبانه ها در دقیقه را صرف کل اطلاعیه ها و تعداد بار شما قفل دستگاه خود را, اما شما باید به حفاری برای آن است. پس نمی روند!

دیجیتال تندرستی بخش نیز هر چند که در آن شما پیدا کردن برخی از زمان روی صفحه نمایش تنظیمات که ممکن است ساخته شده حس تر از قبل شده است. اگر به شما در تنظیم تایمر برای هر یک از برنامه های خود را که شما نه می خواهم به خلاص شدن از شر سر به تنظیماتو سپس دیجیتال تندرستی & کنترل والدینو سپس داشبورد. وجود دارد شما می توانید خاموش کردن هر یک تایمر است که شما تعیین کرده اید با کلیک کردن بر روی آیکون ساعت شنی. (اگر توییتر این است که شما تأکید در نظر دربندی آن را در 30 دقیقه.) شما همچنین می توانید خاموش حالت فوکوسکه مکث “منحرف برنامه” و باد کردن—که به شما اجازه می دهد به نوبه خود بر نمی مزاحم و نرم کردن صفحه نمایش خود را روشنایی در طول زمان خواب ساعت—از دیجیتال تندرستی & کنترل والدین صفحه نیز هست.

و آن! شما انجام می شود. پس زمان روی صفحه نمایش یادآوری شما مقدار زیادی برای نگرانی در مورد بدون آنها.


بزرگ تر سیمی داستان
  • دیزنی+ باید پیشنهاد ستارگان اصلی کاهش—همه آنها
  • این هرزگرد کپی رایت-متخلف دنیای سفارشی-چاپ كم
  • مسابقه به نوبه خود هتل به کروناویروس بیمارستان
  • Animal Crossing: New Horizons بازی است که همه ما باید در حال حاضر
  • شما می توانید ببینید coronavirus از فضا
  • 👁 چرا نمی توانید AI درک علت و اثر ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🎧 چیز نه صدایی درست است ؟ بررسي فايلهاي مورد علاقه ما هدفون بی سیم, هدفون soundbars و بلندگوهای بلوتوث

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im