معلوم 4 ‘Blank’ دریای مرده کتیبه ها در واقع متن

تجزیه و تحلیل جدید نشان داد آنچه دانشمندان بر این باورند که گذشت از کتاب حزقیال.

16 ادعا قطعاتی از کتیبه های دریای مرده در موزه های کتاب مقدس ممکن است تقلبی اما حداقل چهار جمله قطعات مستقر در دانشگاه منچستر در انگلستان در حال معامله واقعی. برای چندین دهه آن دسته از قطعات فرض خالی باشد اما یک تجزیه و تحلیل جدید نشان داده است وجود واقعی متن به احتمال زیاد عبور از کتاب حزقیال.

این باستان متون عبری—حدود 900 کامل و جزئی کتیبه ها در همه ذخیره شده در خاک رس کوزه—برای اولین بار کشف شد پراکنده در غارهای نزدیک به آنچه پس از حل و فصل کومران فقط در شمال دریای مرده توسط بادیه نشین چوپان در 1946-1947. کومران نابود شد توسط رومی ها در حدود 73 م و مورخان بر این باورند که کتیبه های مخفی در غارها توسط یک فرقه به نام اسنیها برای محافظت از آنها را از اینکه نابود شده است. طبیعی سنگ آهک و شرایط درون غارها کمک به حفظ این کتیبه ها برای هزاران سال; آنها در تاریخ به میان قرن سوم قبل از میلاد و قرن اول م.

کتیبه هستند و طبعا از بزرگ تاریخی و باستان شناسی علاقه. چند تا از پوست نبشته شده اند کربن-مورخ و synchrotron radiation میان تکنیک های دیگر استفاده شده است و برای ریختن به نور در خواص جوهر برای متن استفاده می شود.

مجموعه ای جامع از تکنیک های تصویر برداری استفاده شد به منظور تعیین این که موزه مقدس از قطعات جعلی. در سال 2018 یک دانشمند اسرائیلی به نام اورن Ableman با استفاده از یک میکروسکوپ مادون قرمز متصل به یک کامپیوتر به شناسایی و کشف طومار دریای مرده قطعات ذخیره شده در یک جعبه سیگار برگ از 1950s. (یکی از قطعات نمی تواند نسبت به هر یک از نسخه های خطی شناخته شده و در نتیجه ممکن است نشان دهنده یک هنوز ناشناخته مقاله.)

dead sea scroll
با چشم غیر مسلح مشاهده یک حرکت قطعه (سمت چپ). Multispectral تصویربرداری از همان حرکت قطعه (سمت راست).حسن نیت ارائه میدهد از دانشگاه منچستر

سال گذشته Ars گزارش یک مطالعه از نزدیک به 25-پا بلند معبد رفته در میان بهترین حفظ از کتیبه های دریای مرده. متن به نظر می رسد برای پوشش برخی از نسخه ای از مواد موجود در کتاب مقدس کتاب از خروج و سفر تثنیه از جمله برنامه ریزی برای یک یهودی معبد و قوانین مربوط به شیوه های معبد و قربانی ارائه شده است. که مطالعه به این نتیجه رسیدند که کاغذ دارای یک پوشش غیر معمول از نمک سولفات (از جمله گوگرد و سدیم گچ و کلسیم) که ممکن است یکی از دلایل این کتیبه ها بودند تا به خوبی حفظ شود.

این اولین بار نیست متن پنهان شده است نشان داد در شکننده آثار باستانی با تشکر از تکنولوژی برش لبه. در سال 2016 یک تیم بین المللی از دانشمندان یک روش برای “عملا أنوندنج دستگاه” شدت آسیب دیده باستان رفته یافت و در ساحل غربی دریای مرده آشکار در ابتدا چند آیه از کتاب لاویان. به اصطلاح جدي رفته بود بهبود از کشتی کنیسه های باستانی نابود شده در آتش سوزی حدود 600 CE.

و در سال 2019 ما گزارش داد که دانشمندان آلمانی با استفاده از ترکیبی از برش لبه فیزیک تکنیک های تقریبا “آشکار شدن” مصر باستان پاپیروس بخشی از یک مجموعه گسترده ای مستقر در برلین مصر موزه. تجزیه و تحلیل آنها نشان داد که به ظاهر خالی پچ بر روی پاپیروس در واقع شامل شخصیت های نوشته شده در آنچه در حال تبدیل شدن به “جوهر نامرئی” پس از قرن ها از قرار گرفتن در معرض نور است.

منچستر قطعات هرگز وارد این آثار باستانی در بازار که در آن بسیاری از جعلی نشات گرفته است. پس از در حال کشف شده در حفاری از کومران غارها قطعات داده شد به پادشاهی اردن در 1950s توسط یک متخصص در دانشگاه لیدز به نام رونالد نی. او را در ازای اجازه مطالعه آنها را از آنجا که آنها تصور می شود خالی است. آنها باقی مانده است در ذخیره سازی طولانی مدت تا سال 1997 زمانی که این مجموعه اهدا شده به دانشگاه. این در حالی بود بررسی آنها به عنوان بخشی از این مطالعه جدید که جوآن تیلور از کالج کینگ لندن متوجه توجه به جزئیات است.

a woman handling paper
جوآن تیلور بررسی کتیبه های دریای مرده قطعات در جان Rylands اتاق مطالعه کتابخانه است.حسن نیت ارائه میدهد از دانشگاه منچستر

“به دنبال در یکی از قطعات با شیشه های ذره فکر کردم دیدم کوچک پژمرده نامه—lamed عبری حرف L” گفت: تیلور. “رک و پوست کنده از همه این قطعات بودند قرار بود خالی بود و حتی قطع شده است به چرم مطالعات من هم فکر می کردم ممکن است تصور کنید همه چیز. اما پس از آن به نظر می رسید شاید دیگر قطعات می تواند بسیار کم رنگ حروف بیش از حد.”

شیفته تیلور عکس از جلو و عقب از همه خالی قطعات بیش از یک سانتی متر—51 در همه—با استفاده از multispectral تصویربرداری (MSI) یک تکنیک است که استفاده می شود اغلب در باستان شناسی به دلیل آن می تواند آشکار پنهان مواد و رنگدانه و جوهر خواهد بود که نامرئی به چشم غیر مسلح. به عنوان سارا باند اشاره کرد در فوربس در سال 2017, “MSI می تواند سه قابل رویت تصاویر به رنگ آبی و سبز و قرمز و ترکیب آنها را با یک تصویر مادون قرمز و اشعه ایکس تصویر از یک شی به منظور آشکار دقیقه نکات رنگدانه. آن را حتی می توانید مخفی را آشکار نقاشی و لکه ها و یا نوشته های زیر لایه های مختلف از رنگ و یا دوده.”

چهار 51 قطعات پس از تجزيه و تحليل تا به حال خواندن متن نوشته شده در کربن بر اساس جوهر همراه با بخش هایی از شخصیت ها و حکومت خطوط. “با تکنیک های جدید برای آشکار متون کهن در حال حاضر در دسترس من احساس ما تا به حال به می دانم که اگر این نامه ها می تواند در معرض” گفت: تیلور. “تنها چند وجود دارد در هر قطعه اما آنها مانند تکه های گم شده از پازل شما در پیدا کردن زیر مبل.”

تیلور در بر داشت که یک قطعه خاص نشان داد بقایای چهار خط از متن متشکل از حدود 15 نامه. تنها یک کلمه شبات (شنبه) بود و قابل خواندن است اما بر اساس تحلیل او فکر می کند که متن مربوط به معابر در حزقیال 46:1-3. تیم تجزیه و تحلیل از قطعات در حال انجام است و گزارش نتایج خود را منتشر خواهد شد بعد. در ضمن دانشگاه منچستر تمایز مسکن تنها تصدیق دریای مرده کتیبه ها در انگلستان.

این داستان در ابتدا در ظاهر Ars Technica.


بزرگ تر سیمی داستان
  • آنچه اتفاق افتاده است زمانی که من روشن از مک به ویندوز
  • نیجریه کلاهبرداران پاره کردن بیکاری سیستم
  • بی امان راه اندازی برای ردیابی سریع فورد self-driving cars
  • اجتماعی فاصله تبدیل به هنجار شده است. آنچه ما آموخته است ؟
  • فیلم را نشان می دهد و به rewatch زمانی که شما طلب عادی
  • 👁 آنچه که هوش به هر حال ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • ✨ خود را بهینه سازی صفحه اصلی زندگی ما با دنده تیم بهترین میدارد از ربات خلاء به قیمت مناسب تشک هوشمند بلندگو

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im