ظهور اجماع علمی است که گازهای — به ویژه گازهای کربن — منتشر شده توسط فوران های آتشفشانی میلیون سال پیش باعث شد تا برخی از زمین بزرگترین انقراض جمعی. اما تحقیق جدید در کالج شهر نیویورک نشان می دهد که که کل داستان.

“کلید پیدا کردن از تحقیقات ما این است که کربن از عظیم باستانی فوران های آتشفشانی خط نیست تا به خوبی با ژئوشيميايی سرنخ است که به ما بگویید که چگونه برخی از زمین, عمیق ترین انقراض جمعی رخ داده است” گفت: بنیامین, سیاه, دستیار استاد در CCNY بخش از علم که تخصص شامل اثرات آتشفشان در آب و هوا و انقراض جمعی.

این مطالعه توسط سیاه و سفید با کارشناسی ارشد خود را در رشته زمین شناسی دانشجو الن Gales سرب نویسنده تحت عنوان “Carbonatites به عنوان یک رکورد از ایزوتوپ کربن ترکیب بزرگ آذرین استان outgassing.” به نظر می رسد در شماره اخیر مجله “زمین و سیاره علم حروف” و یک محصول از Gales’ پایان نامه کار می کنند.

داده های جدید حکومت می کند نه از آتشفشان به عنوان مقصر در رانندگی گذشته انقراض جمعی در این مقاله اشاره می کند. اما آن نتیجه گیری کرد که باید شده اند وجود دارد چیزی اضافی در محل کار.

“الن کار جدید است که دانشمندان قبلا حدس زده چه ژئوشيميايی اثر انگشت از CO2 از این بثورات ممکن است اما یافته های ما هستند برخی از اولین های مستقیم اندازه گیری این اثر گفت:” سیاه و سفید.

“ما پیدا کردن چالش های این ایده که کربن از این نوع فوران ممکن است و بنابراین به آسانی قادر به تطبیق تغییرات در چرخه کربن در طول انقراض جمعی. همچنین کمک می کند تا به ما در درک چگونگی فوران های آتشفشانی حرکت کربن — یک عنصر کلیدی برای زندگی و آب و هوا — در داخل زمین و بین جامد زمین و جو” گفت: Gales.

علاوه بر این CCNY پژوهش نیز ارائه می دهد بینش به زمین فعلی آب و هوا. “در حال حاضر مردم در حال انتشار مقادیر زیادی از CO2 به اتمسفر است. در راه ما می رویم به تقریبا قلمرو ناشناخته” اشاره کرد ، “این مقیاس از CO2 نسخه به اتفاق تنها چند بار در تاریخ زمین, برای مثال طول نادر عظیمی فوران های آتشفشانی مانند آنهایی که مورد مطالعه قرار دهیم.”

در نتیجه سیاه و سفید اشاره کرد حتی اگر فوران های آتشفشانی در مقیاس از این عظیم آتشفشانی استان در حال انتظار نمی رود هر زمان به زودی, درک تغییرات محیطی باعث شگرف آتشفشانی CO2 انتشار در عمیق گذشته است مهم برای درک چگونگی آب و هوای زمین تغییر می تواند در آینده قرن.

محققان با استفاده از نمونه های جمع آوری شده از باستان فوران های آتشفشانی از جمله 252 میلیون سال سیبری تله. آنها شامل داده های جمع آوری شده در دانشگاه کلمبیا Lamont-Doherty رصدخانه زمین. Lindy الکینز (آرکانزاس)-Corinna در دانشگاه ایالتی آریزونا نیز به این کار دریافت کرده است که پشتیبانی از بنیاد ملی علوم.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط کالج شهر نیویورک. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de