حرکت یا کشش ناگهانی مواجه نقش آن در جریان است #MeToo حساب

ده ها تن از زنان رو به جلو آمده اند با اتهام آزار و اذیت و سوء استفاده توسط streamers که ساخته شده خود را در موارد زیر و قدرت بر روی پلت فرم.

طی چند روز ده ها تن از زنان رو به جلو آمده اند با اتهام سوء رفتار جنسی در برابر ویدئویی streamers در حرکت یا کشش ناگهانی. در پست حاضر به اشتراک گذاشته شده در توییتر و مصاحبه با سیمی, چند سوال چه مسئولیت king-ساخت سیستم عامل مانند حرکت یا کشش ناگهانی هنگام بالا streamers, متهم به رفتار نامناسب دیگر زندگی می کنند را بر روی دوربین.

بزرگ دموکراتیک زمین از سیستم عامل مانند حرکت یا کشش ناگهانی است که هر بازی با سخت افزار شروع می شود خود به خود جریان کانال و جذب مخاطب است. در ماه مه میلیون ها نفر از streamers رفت و زنده برای مخاطبان اعم از صفر به صدها هزار نفر. یک خوش شانس, اقلیت کوچک رسیدن به microcelebrity وضعیت زیادی fandoms تحریم توسط شرکت های سخت افزاری بازی ناشران و کشش خود را “شریک زندگی” برنامه ای که اجازه می دهد تا streamers ها برای کسب درآمد از کانال خود را خاموش اشتراک. این قدرت پارسه به کمک مالی میلیون ها دلار به سازمان هایی مانند بیمارستان کودکان سنت جود. همچنین با توجه به ده ها تن از زنان و مردان مجاز به شکار طرفداران زن و مشتاق بازی حرفه ای انتخاب نشده است.

اتهامات مشترک بیش از آخر هفته از محدوده ناخواسته معاشقه به تجاوز جنسی و شامل به طور گسترده ای محبوب streamers همکاری با کشش است. به عنوان داستان خود را به دست آورد توجه بیشتر خشم رشد; جدید هشتگ #TwitchBlackout پدید آمده. روز چهارشنبه پلت فرم به طور دائم حذف کاربران در مرکز برخی از اتهامات. Twitch نیز وعده داده شده بیشتر ابزار برای مبارزه با آزار و اذیت و نفرت. در عین حال این موضوع در جریان بوده است برای سال. در حالی که تبعیض جنسی و سوء استفاده های جدید به بازی زنانی که به تازگی به صحبت کردن می گویند آنها که امید های خود را بیشتر خاطرات دردناک از محیط زیست که در آن کار می کنند بازی و معاشرت را خار پایدار تغییر ساختاری.

“این قطعا مانند یک اثر موج دار شدن می گوید:” Neha Nair که مشغول به کار در چند شرکت های بازی نوشت و او را از پست توییتر خواستار از سوء استفاده در بازی ها. آن را با عنوان “من از نظر جنسی مورد آزار قرار گرفته در اولین دو صنعت بازی حوادث است.” اولین بار او بود 19, او می گوید. “زنان گفت:” من هرگز تا به حال شجاعت به جلو آمده اما در حال حاضر که من دیده ام همه این زنان دیگر جلو آمده و من می توانم.'”

چند تن از زنان صحبت کرد و به سیمی در مورد تجارب خود را با سوء رفتار جنسی در اطراف حرکت یا کشش ناگهانی, در حالی که دیگران کاهش یافته است به حفر کردن به جزئیات اتهامات آنها در ضبط با استناد آنلاین مداوم آزار و اذیت و یا ترس از دادن معتادان خود توجه بیشتری است. برخی از زنان خواست خود را به استفاده از نام کامل به محافظت از حریم خصوصی خود را. به عنوان up-and-coming زن streamers (و اغلب حتی تاسیس آنهایی که) با یکدیگر رقابت برای موفقیت شغلی و در جریان منابع می گویند گاهی gatekeepers به کشش فرهنگ—که تحت سلطه مردان—می توانید با استفاده از قدرت نسبی خود را.

در سال های اخیر شاهد توجه به مشکلات آزار و اذیت جنسی و اجبار در محیط کار تشکر در بخشی به حرکات مانند #MeToo. اما در این محیط جدید دیجیتال microcelebrity در حرکت یا کشش ناگهانی که در آن هزاران نفر از streamers زندگی خود را وجود دارد هیچ آزار و اذیت جنسی و یا آموزش منابع انسانی برای streamers و چند حمایت در برابر ناخواسته خارج از جریان رفتار است. هنگامی که ناراحت یا سوء استفاده از حوادث می آیند تا زنان می گویند که آنها لازم نیست که یک جایی برای رفتن; پاسخگویی می تواند متناقض کوتاه مدت و یا وجود ندارد.

اوری که می رود توسط “LittleSiha” در حرکت یا کشش ناگهانی ملاقات سام “IAmSp00n” Earney در TwitchCon در سال 2016. در حالی که امروز اوری محبوب Just Dance streamer با 144,000 پیروان در زمان خود مخاطبان بود به مراتب بیشتر Earney که تا به حال یک زیر بزرگ در حرکت یا کشش ناگهانی حتی پس از آن و حمایت با سخت افزار شرکت Nvidia. او به او گفت که او تا به حال شده است یک الهام بخش برای دوستان دیگر streamer. این دو در ادامه صحبت های پس از کنوانسیون و یاد اوری Earney جذاب بودن و مخ زن. به زودی آنها شروع به دوستیابی.

یک هفته به صحبت کردن هر چند یکی از کانال مدیران که می رود توسط Snookville نوشت: او یک پیام هشدار دهنده خود را در مورد Earney را به اتهام رفتار نسبت به زنان است. مدیر گفت: او را دیدم Earney را متعدد زنان—up-and-coming کشش streamers—در داخل و خارج از اتاق خود در کنوانسیون از جمله پس از گفتن یک زن دیگر او فقط می خواهد او را ببینید. “آن را نمی جیغ” با سوء استفاده از قدرت ” به من می گوید:” اوری تفکر او در آن زمان است. “آن را مانند, ‘تقلب و نوع بودن یک احمق.'”

از آن پس اوری می گوید ذهن او تغییر کرده است. او می گوید: او بعد متوجه شدند که در طول رابطه خود او ارسال مخ زن و جنسی پیام به دیگر مشتاق و یا کوچک-مخاطبان streamers. “به نظر می رسد که کمی درنده,” او می گوید. “او به طور خاص با استفاده از قدرت خود را با کوچکتر streamers ها که در حال تلاش برای رشد زیر را به عنوان مخالف به streamers که بیشتر در سطح خود را.” زمانی که آنها را شکست, او می گوید: او شروع به دوستیابی دیگری up-and-coming streamer.

Earney تایید کرد که این رویدادها از طریق ایمیل به سیمی.

اوری منتشر شده از یک پست در روز شنبه در مورد رابطه او با Earney. در طول تعطیلات آخر هفته دیگر زنان نیز علنا متهم Earney از رفتار که از محدوده ناراحت کننده لاس زنی برای عبور از مرزهای جنسی. Earney اعلام کرد در روز یکشنبه که او خود را قطع شبکه “نامحدود” در یک پست با عنوان “خروج.” او عذرخواهی کرد خود را “بیش از حد جنسی و لاسی رفتار است.” “صرف نظر از زمانی که هر یک از آنچه می بینید گفته شده است که اتفاق افتاده است, من می خواهم به شما اعتقاد دارند و آنها را [از شاکیان],” او نوشت. “آنچه روشن است این است که این رفتار رفته در طول زندگی حرفه ای من و من به طور مستقیم بهره مند جنسی از آن در حالی که مردم در پایان دریافت شد منفی نهفته است.”

در یک ایمیل به سیمی Earney خود را تکذیب کرد و رفتار توهین آمیز و یا اذیت و آزار تماس هر گونه پیشنهاد در غیر این صورت “کاملا نادرست است.” با توجه به ادعا می کند که او به دنبال بالا و آینده streamers Earney گفت: سیمی که او نیست “را در نظر بگیرید ‘چشمگیر’ جنبه مربوط می شود در اینجا. من هرگز مربوط به رفتار جنسی با کانال رشد و یا بهبود است.”

چهارشنبه شب پس از روز از اعتراض کشش حذف Earney شریک وضعیت و کانال همراه با کانال های متعدد دیگر متهم streamers: BlessRNG, Dreadedcone, Warwitch و 21wolv سه نفر از آنها در پاسخ به اتهامات علیه آنها. (جهانی, حرکت یا کشش ناگهانی هیجان بخرج دادن از BlessRNG چهره حذف شده است.)

در یک پست در وب سایت خود نیز منتشر شده پنج شنبه, حرکت یا کشش ناگهانی می گوید که آنها در حال “بررسی هر مورد آمده است که به نور به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است در حالی که اطمینان از مناسب علت سعی و کوشش.” Twitch می افزاید که “در بسیاری از موارد ادعا حوادث صورت گرفت, خاموش, حرکت یا کشش ناگهانی” و اشاره کرد که آنها نیاز به گزارش برخی از این موارد به “مناسب مقامات که بهتر قرار داده شده برای انجام دقیق تر نماید.” حرکت یا کشش ناگهانی کاهش یافته است به نظر سیمی سوال در مورد مسئولیت خود را در streamers رفتار کردن پلت فرم آنها پس از به دست آوردن مخاطب در آن به اشتراک گذاشته شده هیچ برنامه ای در مورد اینکه آیا آن را به دامپزشک streamers به چه کسی آن را می دهد “شریک” وضعیت.

در مصاحبه با WIRED زنانی که جلو آمد با اتهامات سوء استفاده نیز بزرگتر عوامل ساختاری در جریان انقباض جامعه است که می تواند کمک به محیط زیست سمی است. “من گفته اند که این کار را برای سال های بسیاری می گوید:” ناتالی “ZombiUnicorn” کازانوا یک حرکت یا کشش ناگهانی streamer با 220,000 پیروان که به اشتراک گذاشته شده خود را از اتهامات سوء رفتار جنسی مربوط به بالا streamer. (این پرچم در حال اهتزاز است به نام او اتهامات نادرست است.) “ما در حال پشت سر بقیه از صنعت سرگرمی در زنان راه درمان می شوند.”

حدود نیمی از پارسه زنان هستند. فرهنگ بازی کرده اند غرق در مظاهر سنتی مردانگی دهه از wargames که الهام گرفته Dungeons & Dragons به نظامی شبیه سازی های ندای وظیفه. بازی شهرت به عنوان یک مردسالار فرهنگی tidepool است, در بخشی به دلیل تبلیغات, کمپین نه به این دلیل که نقش بازی. پسران با پول جیب بازاریابی جمعیتی و در اوایل بازی شرکت هایی مانند نینتندو هدفمند آنها. با گذشت زمان این پسران’-باشگاه آگهی جمعیتی تقویت خود تبدیل به یک پیشگویی: پسران تنها هاله شب Ventrilo چت صوتی سرورهای پر از نر Counter-Strike بازیکنان.

در حال حاضر که فرهنگ ballooned است به یک صد میلیارد دلار در صنعت با موفقیت عظیم بازی مانند Fortnite و شخصیت مانند تایلر “نینجا” Blevins دفاع از آن است. و با بازی های دیگر یک خرده فرهنگ اما جریان اصلی gatekeeping که قبلا پافشاری در محله زیرزمین و بازار بازی های آرکید تر شد از یک ماده از نگرانی عمومی.

“وجود این روشن ایده که شما یک e-دختر یا یک تهت و به شما تعلق نمی در این فضا که در آن مردان قرار دارد می گوید:” SheSnaps یک حرکت یا کشش ناگهانی streamer با 65,000 پیروان. زمانی که یک دختر صحبت می کند تا در بازی های آنلاین’ چت صوتی, او می گوید: “آن یا تبدیل به این ناخالص lust متحرک و یا آن را تبدیل به” رفتن من را به یک ساندویچ است. چه کار می کنی ؟ شما احتمالا باید یک مرد در حال اجرا بازی برای شما. به کنترل به مرد.'” این نوع از تبعیض جنسی نرمال است در جهان از بازی SheSnaps می گوید و او معتقد است که منجر به یک فرهنگ که در آن شکار بومی است. “مردم درک نمی کنند که احمق نظرات و میکرو-محیطی خوراک به این کلی فرهنگ احساس بی سابقه و ناامن است.”

می گوید کازانوا “وجود دارد نه به اندازه کافی شرکت های خاموش کردن بازیکنان در بازی که در حال جنسیتی بیش از [بازی صوتی] comms. وجود دارد friggin’ نازی ها در یوتیوب. و وجود دارد incel مفسر در تاریکی که انتخاب یک زن و یک هفته در حرکت یا کشش ناگهانی آنها می خواهند به نفرت و به طور کامل بی اعتبار کردن. من یکی از کسانی که زنان چند برابر است.”

Twitch نوشت: در روز چهارشنبه شد که در آن به بررسی سیاست های خود از میان سایر پروژه ها “متمرکز بر کاهش آزار و اذیت و نفرت انجام شده است.”

به عنوان مبارزه زنان برای کسب موفقیت و ثبات در این بازی-جریان صنعت یک صنعت است که در آن شبکه می تواند باعث شکستن و یا حرفه منابع می گویند—می توان آنها را در قرار داده مملو شرایط با محبوب تر streamers که تمایل به مردان است. بسیاری از زنان صحبت کردن در این هفته نمی محرمانه جنایی و یا حتی درنده رفتار بلکه توصیف تعاملات با streamers که عمیقا ناراحت کننده در زمینه محیط کار خود را.

“این سال است که ما pop جوش و تخلیه آن از سمیت و آن را دریافت کند می گوید:” Danica Rockwood, یک cosplayer و streamer. “Twitch نیاز به در آن وجود دارد و کثیف و برخی از این شکارچیان مردم جلو آمده و پاره کردن قرارداد خود را. که حداقل آنها می توانند انجام دهند.”

Rockwood یکی از حداقل شش زن به صحبت کردن در توییتر این هفته در مورد همان همکاری با کشش streamer, HJTenchi که حدود 40 ، 000 پیروان. Rockwood آغاز شده بود جریان در حرکت یا کشش ناگهانی خودش که HJTenchi شروع به صحبت کردن به طور مستقیم به او در طول livestream یک روز در سال 2016. در آن زمان او فکر آن را یک ژست خاص. “او به من صحبت از صدها نفر از مردم خود را در کانال” Rockwood گفت: در مصاحبه ای در روز سه شنبه.

HJTenchi به دنبال او در توییتر و اسنپ چت که از طریق آنها ابلاغ و دوستانه تبدیل شد. در آن زمان او تا به حال طولانی مدت دوست پسر, تا زمانی که HJTenchi شروع به ارسال پیامک از او مخ زن پیام پس از او از دوش او می گوید: او یک weirded اما آن را تبدیل به یک شوخی است. زمانی که او شروع به درخواست او برای تصاویر گرفته شده به خصوص برای او, او می گوید: او مطرح ابرو و wryly اشاره او Patreon. او مخفیانه شروع به نوشتن Rockwood, کثیف, پیام های, در حالی که آنها زندگی می کنند در حرکت یا کشش ناگهانی با هم, او به یاد می آورد. در ذهن او می گوید: او نمی تواند واکنش نشان می دهند و او را سرگرم.

در پست های عمومی توصیف تعاملات خود با HJTenchi, Rockwood اشاره می کند که او در نظر او یک دوست خوب برای سال و انجام معامله بمثل کردن برخی از توجه است. HJTenchi همچنین پرتاب فرصت راه خود را مانند حمایت جریان بازی و شروع به معرفی خود به خوبی متصل صنعت بازی های عامیانه آنلاین و در رویدادهای صنعت. در همان زمان او می گوید: او قطعا ناراحت کننده با رفتار خود که او معتقد به عبور از مرز به عنوان دوستان و همکاران. “من بود که این است ؟ این مرد چه کسی است?,” او می گوید:. “او خیلی بزرگتر از من در حرکت یا کشش ناگهانی از آنجا که من نمی دانم کسی. و مثل این دیوانه است. او احتمالا کردم اتصالات و می تواند خراب کردن اعتبار من اگر من او را به آنچه او می خواهد.”

Rockwood می گوید نهایی کلش رخ داده است پس از HJTenchi قرض کامپیوتر خود را در E3 سال 2018 یکی دیگر از بازی کنوانسیون. هنگامی که او آن را کردم و باز خود را مرورگر وب, او می گوید که هنوز وارد HJTenchi حساب و نشان داد خصوصی گاهی اوقات جنسی پیام است که او فرستاده به زن کشش streamers ها در پایین صفحه نمایش. او تصمیم گرفت پس از آن در نهایت به پایان خود دوستی و یکی پس از دیگری قرارداد فرفره که در طی آن او می گوید: او موظف به اطراف او ارواح او را. حتی پس از آن می گوید: Rockwood, HJTenchi “میزبان” او در جریان آزادسازی زنده بینندگان به کانال یا اهدای پول به او (پول Rockwood می گوید او بازگشت).

بعد از دیدن شخص دیگری جلو آمده و با اتهامات مشابه در مورد HJTenchi این هفته Rockwood نوشت: یک پست در توییتر با عنوان “در همبستگی زنان که صحبت کردن” است که در آن او مفصل است. دیگر اتهامات در مورد HJTenchi از فعلی و سابق Twitch streamers ظهور بیش از حد توصیف مشابه روابط که در آن آنها شروع به احساس ناراحت کننده با جنسی پیام اما تمایلی به گفتن متوقف شود.

یکی سابق streamer که می رود توسط آلیس Fae می گوید HJTenchi badgered او را با پیام های بسیاری از سال پیش. او می گوید: لاس زنی شد و متقابل در یک نقطه, اما که در پیام خود ادامه داد و پس از او متوقف شد و با نشان دادن علاقه و گفت: او تا به حال یک پسر. او می گوید: او هرگز به طور خاص از او خواست برای متوقف کردن. “این در حال حاضر به اندازه کافی سخت بودن یک زن streamer چون شما هرگز کاملا در رقابت با بچه ها. همیشه در مورد خود را و چگونه شما نگاه کنید و این که آیا شما در این بازی است. شما تمام است که کار در مقابل شما,” او می گوید. “به کسی که در موقعیت خود را که بزرگتر و اتصالات—شما نمی توانید به او بگویید:” نه.””

HJTenchi در پاسخ به برخی از اتهامات در یک livestream است که دیگر در کانال اما ضبط شده که هنوز هم آنلاین. “من مطمئن هستم که من عبور خطوط قبل,” او گفت:. “این که چگونه من به یاد داشته باشید اما اگر این است که چگونه او آن را تجربه کرده است که همه که مهم است.” HJTenchi از حفظ یک وکیل گفت که سیمی که مشتری خود را “به شدت رد می کند و تمام اتهامات آزار و اذیت جنسی و یا رفتار نامناسب.” او در پاسخ به هر یک از Rockwood خاص ادعا می کند. آلیس Fae و سوم که صحبت کردن HJTenchi وکیل گفت: سیمی که “زنان است که شما ذکر کرده اند که هر دو در یک زمان در روابط رضایت طرفین با آقای Tenchi. . . در حالی که آزار و اذیت می کند وجود دارد و باید به آنها رسیدگی شود این است که آزار و اذیت. این نمونه ها کم توجه از زنان که واقعا قربانی شده. Tenchi هرگز ارسال ناخواسته صریح پیام را به هر کسی.” HJTenchi کانال است که هنوز هم در کشش و شامل بنفش “شریک” تیک.

بسیاری از زنان صحبت کرد که به سیمی می گویند که آنها نمی گزارش هر چیزی به Twitch این پلت فرم که در آن مردان آنها به نام خارج کرد و به دست آورد خود را در موارد زیر. زنان دیگر که می گویند که آنها گزارش سوء استفاده به این شرکت قبل از این هفته ادعا می کنند آنها را دیده ام کمی پاسخ.

یک پرچم در حال اهتزاز ارین “YourStarling” هال می گوید او و اعضای جامعه خود در گزارش خود که تا به حال شریک وضعیت در Twitch به کارکنان این جریان شرکت در ماه جولای سال 2019. او اشاره شده که او چه می گوید او پس از آن-خصوصی بالغ سرگرمی سابقه در توییتر خود پس از او تا به حال شده است در حرکت یا کشش ناگهانی جلوی صفحه کارائوکه آواز—که او معتقد به نقض حریم خصوصی. این شرکت بعدها به او تحت اللفظی پلت فرم در یک تبلیغاتی کشش رویداد کارائوکه آواز می خواند. او می گوید: او هرگز دریافت پاسخ از حرکت یا کشش ناگهانی. اما یک حرکت یا کشش ناگهانی کارمند به او گفت که به تازگی و محرمانه است که پرونده او مطرح شد در داخلی همه دست کارکنان دیدار و کشش مدیر عامل امت برشی را رد کرد و این سوال. (سیمی تایید کرده است این کار را با یک حرکت یا کشش ناگهانی کارمند که در حال حاضر بود.)

“ما دیده ایم که چه اتفاقی می افتد زمانی که سیستم عامل را در یک دست کردن روش. چه اتفاقی می افتد این است که سوء استفاده” می گوید هال. “این برای تلفن های موبایل مانند یک معامله خوب است, راست? وجود دارد این آزادی است. ما می توانیم آنچه ما می خواهیم برای ایجاد. اما اگر هیچ سیستم پاسخگویی و سپس مردم در حال رفتن به سوء استفاده از آن است.”

بیش از آخر هفته, سابق, حرکت یا کشش ناگهانی کارکنان نیز به نام این شرکت در توییتر برای عدم به آدرس سوء استفاده بین streamers. نقل قول-تویت یک زن که گفت که Twitch را رد کرد و او را آزار و اذیت جنسی, جاستین وونگ نوشت: “من یک معاونت در کشش و من این گزارش را به ارتباط داشتن و معاونت رئیس منابع انسانی و مدیر عامل شرکت. همه به من اطمینان آن را به کار گرفته. سال بعد او در همان VIP فضا در همان کشش رویداد است.” یکی دیگر از کارکنان سابق توییتی که او “می تواند 100% تایید این.” نه بازگشت و درخواست برای نظر.

حرکت یا کشش ناگهانی کاهش یافته است به نظر سالن اتهامات یا وونگ صدای جیر جیر. در یک ایمیل فرستاده داخلی به حرکت یا کشش ناگهانی کارکنان در روز دوشنبه و پس از آن به اشتراک گذاشته علنا در توییتر مدیر عامل امت برشی اذعان کرد که صنعت بازی حساب با “سیستماتیک تبعیض و نژاد پرستی و سوء استفاده است که پاداش خاص مردم و معایب—حتی مضرات—از دیگران است.” او افزود: “اگر در برخی از نقطه شما شنیده ام من نظرات و احساس آنها بی اعتنا یا که کشش مراقبت می کند و من متاسفم که اتفاق افتاده و من می خواهم شما بدانید که به هیچ وجه من قصد.”

Twitch شده است آگاه از مسائل اطراف سوء بر روی پلت فرم. در ماه فوریه 2019 یک Kotaku گزارش شناسایی چند حرکت کششی streamers که تا به حال با استفاده از پلت فرم خود را به لاس زدن با یا داماد زنان جوان است. یکی از آنها یک هابیت streamer به نام توماس چونگ بود که 20,000 پیروان و نیز مشغول به کار در Hi-Rez Studios, خواسته زنان برای تصاویر سکسی و flirted با آنها در پیام های مستقیم. یک سال در BlizzCon یک زن در صنعت بازی است که می رود توسط Drav می گوید: او تا به حال به دفع فیزیکی خود را پیشرفت. ماه بعد چونگ بود به اتهام جنایت: با استفاده از یک کامپیوتر سرویس به درخواست, راه بدر کردن, فریب یا جلب کودک به ارتکاب یک عمل غیر قانونی. (او صحبت کردن با یک افسر پلیس نما به عنوان یک دختر 14 ساله. چونگ پرونده هنوز باز است و بدون تاریخ دادگاه بعدی تنظیم شده است.)

یکی دیگر کشش streamer شناسایی شده در داستان MethodJosh به طور منظم flirted با دختران و زنان جوان خود را در اختلاف و سرور که در آن زنان بودند به عنوان “همسر” و “thots.” یکی از ایمیل MethodJosh مدیریت شرکت روش ادعا که او تا به حال سرگرم کننده طرفداران خود را با دستکاری دختران جوان است. مدیریت شرکت گفت: او را به تماس با پلیس در صورتی که شواهد از فعالیت های جنایی. Twitch ممنوع او ماه پس از Kotaku‘s گزارش در ماه جولای. دلیل آنها به اشتراک گذاشته شده در یک پیام به او “دیگر نقض شرایط استفاده از خدمات.” روز چهارشنبه پس از جاش را به اتهام رفتار به دست آورد تمدید توجه روش اعلام کرد که پایان دادن به رابطه خود با او را در توییتر.

منابع مصاحبه با سیمی که از ترس آنچه که آنها را دریافت خواهید کرد پس از ارسال خود را دردناک داستان آنلاین نیست پاسخگویی اما آگاهی است. برخی بر این باورند که ممکن است به اندازه کافی برای جلوگیری از سوء رفتار جنسی و درنده رفتار است. آنها و همسالان خود شده اند تنگاتنگی آگاهی از این موضوع برای سال. “شما می خواهید به شگفت زده می شود اما به عنوان یک زن شما تعجب نیست در همه. اگر هر چیزی, آن را وحشتناک دانستن که احتمالا وجود دارد بنابراین بسیاری از افرادی که هنوز از ترس به جلو آمده و می گوید:” SheSnaps اشاره کرد او DMs پر از افرادی که می خواهید به صورت ناشناس به اشتراک گذاری داستان های خود را. ممنوعیت یک چیز هستند اما چگونه می تواند به حرکت یا کشش ناگهانی جلوگیری از سوء استفاده از قدرت ؟

حجم و دید این داستان زنان بیش از گذشته از چند روز مجبور است شرکت به اذعان این تداوم مشکل است. یک #TwitchBlackout برچسب دلگرم کننده است streamers به تحریم پلت فرم. تا کنون چند بار عمل شده است شانه توسط زنانی که دچار در وهله اول. اوری که آیا جریان در طول خاموشی می گوید که “پس از نگه داشتن دهان من بسته برای سال آخرین چیزی که من می خواهم به انجام است سکوت می شود یک روز دیگر.” او اختصاص داده شده خود را جریان به بحث در مورد پرچم های قرمز و سوء استفاده از قدرت.

“مردان دور با آن می گوید:” اوری “که من فکر می کنم دلیل دیگری است که چرا این اتفاق می افتد. اگر آنها می دانند که هیچ عواقب پس از آن چه متوقف کردن آنها را از انجام آن ؟ اگر آنها می دانند که آنها می توانید دور با آن, آنها در حال رفتن به نگه داشتن آن را انجام می دهند و ما نمی خواهید برای دیدن هر نوع تغییر دهید مگر اینکه کشش نگه می دارد و این افراد پاسخگو و عمل طول می کشد.”


بزرگ تر سیمی داستان
  • دوست من زده شد ALS. به مبارزه با عقب او ساخته شده است یک جنبش
  • پوکر و روانشناسی از عدم قطعیت
  • كلاسيك, هکرها ساختمان بهتر Nintendo Game Boy
  • درمانگر در است—و آن را به یک برنامه chatbot
  • چگونه برای تمیز کردن لباس های قدیمی خود را رسانه های اجتماعی پست
  • 👁 مغز مفید مدل برای هوش مصنوعی ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de