Twitch به آرامی از دست دادن برخی از عمده Streamers

سلام و خوش آمدید به پخش که در آن هر هفته ما اجرا کردن بزرگترین داستان در بازی. این هفته این پرچم در حال اهتزاز فرهنگ و اخبار بیشتر در مورد E3. اجازه دهید آن را چک کنید.

Twitch به آرامی از دست دادن عمده آن Streamers

همانطور که شما ممکن است بدانید نینجا که بزرگ Fortnite streamer که به نظر می رسد در اخبار راه بیشتر از پدر و مادر خود را همیشه می توانید حس امضا منحصر به فرد مقابله با مایکروسافت در جریان پلت فرم میکسر نیست که چندی پیش رسما در حال حرکت از آمازون Twitch برای خوب است. در یک انبار سوز از یک قطعه ناتان گریسون در Kotaku به نظر می رسد واقعا در روند streamers رها Twitch برای مراتع سبزتر و در این مورد سبز کاملا نقدی.

در داستان گریسون به بررسی زندگی مدرن streamer فرهنگ—جهان از عوامل حمایت معاملات و پول حرکت می کند که به نظر می رسد خیلی بیشتر مشترک با ورزش حرفه ای و یا تلفن های موبایل از بازی. آن را نیز بررسی چرا میکسر در ریختن پول نقد خود را به علامت های تجاری بزرگ و اثرگذارندهها است به آرامی دور کشیدن بسیاری از برجسته نام از حرکت یا کشش ناگهانی. آن را به خوبی به ارزش خواندن.

این Entertainment Software Association افزایش آن در امنیت سایبر

اگر شما یک بازی ویدئویی نگار, شما ممکن است آگاه باشید که این Entertainment Software Association, the videogame انجمن تجارت که سازماندهی این نمایشگاه سرگرمی های الکترونیکی (E3) هر سال تا به حال یک نقض امنیتی در تابستان گذشته نشان داد که اطلاعات شخصی هزاران نفر از حرفه ای های رسانه ای و روزنامه نگاران. این یک هشدار دهنده لحظه که در کنار شرکت های بزرگ بیرون کشیدن از تجارت نشان می دهد برگ های E3 احساس بد سرمایه گذاری از زمان و تمرکز برای بسیاری از مردم در صنعت.

در بیانیه اخیر این ESA گفت: “بازسازی E3 وب سایت با پیشرفته و لایه اقدامات امنیتی طراحی و توسعه توسط یک شرکت امنیت سایبر.” کسانی که پیشرفت شامل تغييرات چگونه ESA دسته اطلاعات شخصی و چگونه آن را مدیریت و ذخیره داده ها. “بدست آوردن دوباره اعتماد و حمایت شما اولویت ما است” این شرکت اعلام کرد.

پیشنهاد هفته: Republiqueتوسط Camoflaj در کامپیوتر, پلی استیشن 4, آندروید, در iOS

کمک به فرار او. که هدف از Republiqueیک مبتکر خفا بازی مجموعه ای در آینده dystopian. شما به عنوان یک ناظر هدایت یک دختر از طریق دوربین را به عنوان او به دنبال فرار از مدرسه است که بیشتر در زندان از آن است که هر چیز دیگری است. آن را جذاب برای راه آن ارائه می دهد بدون کنترل مستقیم این بازیکن تنها یک هدایت بدسم دست, هک, درب, ارائه سرنخ ها و ارائه پیشنهادات. آن را استادانه درست شده در تم ها و سبک و در عین حال ساده را به بازی و مناسب برای تلفن همراه اگر شما به دنبال یک ترد, درام را به بازی بر روی بروید.


بزرگ تر سیمی داستان
  • در پشت صحنه در گوجه فرنگی
  • کوچک سلول های مغز است که اتصال ما سلامت روانی و جسمانی
  • چگونه برای دریافت بیشتر از گوشی های هوشمند خود را رمزگذاری
  • هجوم سرگیجه به تصرف آنتن از یک هواپیما فوق سبک
  • لیزر چراغهای می توانید جاده ها روشن تر و دقیق ماشین
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • ✨ خود را بهینه سازی صفحه اصلی زندگی ما با دنده تیم بهترین میدارد از ربات خلاء به قیمت مناسب تشک هوشمند بلندگو

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر