سلام مردمی آن استیون تبریک شما از WFH-زمین. به جای SXSW tacos, من gobbling تا katey جیره و مستند یکی از ترسناکترین قسمت از طول عمر من است. در سمت روشن تر حداقل در این خبرنامه ایمیل نمی رسم شما را به ایوان آن را بازیابی کنید.

Image may contain Logo Symbol and Trademark
به نظر ساده

در دوشنبه, Donald J. Trump نوشته زیر را توییت که بعد از آن به نظر می رسد در Facebook خوراک:

“بنابراین در سال گذشته 37,000 آمریکایی از شایع آنفولانزا. آن به طور متوسط بین 27,000 و از 70 ، 000 در سال است. هیچ چیز تعطیل است زندگی و اقتصاد ، در این لحظه وجود دارد 546 تایید موارد CoronaVirus با 22 مرگ و میر. فکر می کنم در مورد آن!”

در حالی که این نیست که آشکار غلط به عنوان بسیاری از رئيس جمهور را گفتارها آن است که در خط با جریان غیرعلمی و گمراه کننده اطمینان داد که او منتشر شده است بیش از چند هفته گذشته. آنچه در حال حاضر شناخته شده به عنوان یک کشنده گیر گفت: هیچ چیز به نگرانی در مورد. نتیجه این است که آمریکایی ها که تمایل دارند به این باور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن (و شواهدی وجود دارد که بسیاری از انجام این کار) اخذ شده است اطلاعاتی که به خوبی ممکن است کوتاه زندگی خود را و یا کسانی که مردم آنها را در تماس با آمده.

Twitter و Facebook هم متوجه شده اند که آنها مسئولیت به سرکوب و حتی از بین بردن ادعاهای دروغین در مورد Covid-19. ماه گذشته Facebook گفت: این امر حد دروغ در مورد گسترش ویروس. توییتر نیز قول داد به “محافظت گفتگو در مورد Covid-19.”

اما تا کنون که هوشیاری اعمال شده است به رئیس جمهور. من فکر می کنم آن را باید.

گرفتن این گام نیاز به تجدید نظر در تصمیم گیری است که هر پلت فرم آمد به طور مستقل. تا کنون پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی برای ریاست جمهوری هر دو خدمات شده است در مبارزه با چالش منحصر به فرد این شکل عمومی ارائه. Facebook و Twitter را به تعادل دو اصل مخالف: نگه داشتن سیستم عامل خود را امن و صدا به مسائل عمومی. اما وجود دارد هیچ رضایت بخش سازش را زمانی که یک نامزد ریاست جمهوری و پس از آن رئیس جمهور بیانیه ای که نقض سیاست های مربوط به سخنرانی نفرت و اطلاعات نادرست است. پس از داخلی بحث و گفتگو در میان مدیران هر دو شرکت تصمیم به سادگی اجازه می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن به فوران كلیك كنید. او فقط بیش از حد ارزش خبری دارند استدلال می رود. مردم باید به شنیدن آنچه که رهبران باید بگویم و تصمیمات خود را! در Facebook مورد آن نیز به نظر می رسید که تصمیم بر بی میلی به ملتهب محافظه کاران است.

اما در حال حاضر ما در فاز مختلف: اطناب از پرتقال مرد در کاخ سفید است به طور منظم درگیر گمراه کننده اطمینان در مورد کشنده بیماری همه گیر. اگر توجه کسانی که کلمات دارای پتانسیل برای افزایش شانس بودن در معرض یک بیماری است که ممکن است آنها را بکشند.

من نمی نشان می دهد که رئیس جمهور بود سانسور است که صریح خط که هر دو دورسی و زوکربرگ تمایلی به عبور. اما به جای برخورد ما با معمول خود را توجیهی برای انفعال—”شما نمی خواهید ما را به تصمیم می گیرید چه مطالب خوب است!”—آنها باید درخواست خود را “زمانی که ما نیاز به اطلاع کاربران ما که محتوای خطرناک است, مهم نیست که چه کسی می گوید آن؟”

Facebook در حال حاضر یک راه برای پرچم دروغین مطالب بدون از بین بردن آن است. شرکت استخدام واقعیت-چکرز به دامپزشک پست خاص و هنگامی که آن را به گردش در داستان تلقی نادرست آن تامین اطلاعات اضافی که منجر همه اما dimmest یا بیشتر نزدیک فکر کاربران را به خر خر کردن این مسائل است که می آید از گاو مرد.

توییتر به سیاست های مشابه که به طور خاص اشاره می کند چه اتفاقی می افتد اگر یک آیتم رهبر جهان پست های مضر صدای جیر جیر. در چنین مواردی می گوید: “ما ممکن است محل آن در پشت یک اخطار فراهم می کند که متن مورد نقض و اجازه می دهد تا مردم را به کلیک بر روی و از طریق آنها باید مایل به دیدن محتوا.” اما توییتر است که اعمال سیاست بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن خطرناکی خوش مشرب نماز جماعت—و نه حتی یک بار.

اگر تا کنون یک زمان وجود دارد به ارائه زمینه بیش از نادرست و خطرناک از اظهارات رئیس جمهور ایالات متحده در حال حاضر است. اما آیا آن را فقط از من. روز چهارشنبه کاخ سفید خود را جمع نمایندگان از بسیاری از شرکت های با تکنولوژی بالا. از جمله اقدامات پیشنهاد شده توسط ملت افسر ارشد فناوری مایکل Kratsios شد “برای شناسایی بهترین شیوه برای ریشه کن کردن Covid-19 اطلاعات غلط.”

ما فن آوری بالا افسر نیست ذکر است هر گونه استثنا. ما نباید یکی را برای misinformer-in-chief.

Image may contain Label Text Symbol and Sign
سفر در زمان

در مارس 2017 من مصاحبه جک دورسی در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به tweeting عادات و فقط چه دورسی در نظر گرفته شده به انجام و یا انجام نمی—در مورد آنها:

استیون لوی: در حال حاضر که او برنده شده است وجود دارد یک سوال که آیا توییتر باید یک رئیس جمهور پاسخگو به همان استاندارد به کاربران دیگر. در Facebook, Mark Zuckerberg عزاداری کارکنان او که قرار بود به سانسور یک نامزد را—و سپس یک رئیس جمهور—posts. آیا شما مجبور به تصمیم گیری در آن است ؟

جک دورسی: من فکر می کنم این واقعا مهم است که ما به حفظ کانال های باز به رهبران ما چه بخواهیم و چه آنها می گویند یا نه چون من نمی دانم از یکی دیگر از راه برای نگه داشتن آنها را پاسخگو باشد. هر زمان ما هر رهبر, صدای جیر جیر از جمله تهمت وجود دارد بسیار جالب و پر رونق گفتگو. مخلوطی از واقعیت چک کردن مخالفت, توافق, و برخی از چیزها تصادفی.

SL: اگر کسی شکایت در مورد یک مغلوب ساختن پیشی جستن صدای جیر جیر خواهد شما امکان پذیر می گویند: “این غیر قابل قبول است” و سپس بلوک رئیس جمهور ایالات متحده ؟

JD: ما در حال رفتن به نگه داشتن همه حساب ها به همان استاندارد. ما سیاست می کند [حساب] newsworthiness به خوبی و که درخواست توسط سیاست ما تیم. بنابراین ما در حال گرفتن نیست چیزی را که مردم باید قادر به ارائه گزارش و در واقع نشان می دهد که این چیزی است که این منبع گفت. این واقعا مهم است که مطمئن شوید که ما ارائه می کند که منبع مناسب گزارش و به حداقل رساندن تعصب در مقالات.

Image may contain Symbol
از من بپرسید یک چیز

تام به من می گوید که پس از خواندن یک پست در Slashdot در مورد چگونه میلیون ها نفر از رباتها در حال گسترش آب و هوا انکار او مشتاق برای یک سرویس که در آن تمام پست های تایید شده. “من فکر می کنم ما می تواند یک راه طولانی برای ساخت آنلاین جهان بیشتر یک منبع قابل اعتماد از اطلاعات و یک مرکز مدنی گفتمان اگر ما انجام دور با گمنامی و کاربران ایجاد حساب قابل اثبات … ناشناس حساب به نظر می رسد به من به تشویق رفتار است که اکثر مردم خواهد بود در غیر این صورت شرمنده و کنترل … چگونه در مورد داشتن یک نسخه جایگزین از توییتر ؟ این سایت را کاربران ثبت نام شده که هویت شناخته شده و تایید شده.”

تام آن را به می دانم که شما هنوز هم خواندن هر کلمه عبارت دقیق که جان سالم به در دهه—با وجود آن گستاخ استفاده از نام مستعار! Slashdot نشان می دهد که شما می توانید یک بحث خوب و بدون امنیت تایید هویت خود را. به عنوان یک عضو اصلی افسانه ای به خوبی کنفرانس آنلاین فضا کار کنم ممنون استوارت با نام تجاری مشاجره که غنی بحث وجود دارد موفق شد به این دلیل که خدمات دلسرد شوند. اما به دلایل مختلف گاهی اوقات مردم می تواند امتیاز ارزشمند برای بحث تنها در صورتی به هویت واقعی خود را کفن است. من فکر می کنم که توییتر ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن گزینه ای که در آن مردم می توانند انتخاب کنید برای دیدن تنها توییت ارسال شده توسط افرادی که خود را ثابت کرد و اصالت شاید با برخی دست برداشت استثنا برای تقلید مسخره امیز سرگرم کننده حساب و افشاگر انواع.

شما می توانید با ارسال سوالات به mail@wired.com. نوشتن درخواست لوی در خط موضوع.

پایان زمان نیوز

بسیار به از را انتخاب کنید. اما هیچ چیز می گوید که جهان رو به پایان است بیش از فیلم ها از توده باند جنگ های تایلندی میمون خود محروم عادی توریستی منبع غذایی.

Image may contain Label Text Symbol and Sign
تاریخ و زمان آخرین اما نه کم

در اینجا چگونه آن را باید انجام شود: Facebook و توییتر (و رسانه های جریان اصلی!) باید یک نشانه از آدم راجرز استادانه evisceration هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن پايه بلند كن بادي.

من به نظر می رسد نوشتن زیادی در مورد توییتر این روز است. در اینجا به همین دلیل روز از جک دورسی رهبری ممکن است شماره وجود دارد با وجود این “معامله” با فعال سرمایه گذاران.

در نهایت من آن را دوست دارم که katey صنعت آماده نمی شد این فاجعه است.

به شستن دست دوباره! ببینید شما در هفته آینده, استیون

Image may contain Logo Symbol and Trademark

همین حالا آینده مشترک-تنها نسخه از این ستون. اشتراک سیمی (50 ٪ off برای خوانندگان متن) امروز.


بزرگ تر سیمی داستان
  • تاریخچه راز از یک جنگ سرد متفکر
  • چگونه برای تمیز کردن گوشی های هوشمند خود را به راه راست
  • جلبک خاویار کسی ؟ آنچه ما می خواهیم غذا خوردن در سفر به مریخ
  • تحویل ما را خداوند از راه اندازی زندگی
  • به اشتراک گذاری حساب های آنلاین خود را—راه امن
  • 👁 می خواهید یک چالش واقعی ؟ آموزش هوش مصنوعی به بازی D&D. Plus, آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de