توییتر در نهایت چک واقع مغلوب ساختن پیشی جستن. این یک بیت از یک ظرف غذا

کمتر از شش ماه از انتخابات رسانه های اجتماعی سیستم عامل هنوز آماده نیست برای مقابله با سیاسی گمراه کننده است.

روز سه شنبه در این عادی ترین سال 2020 از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بیدار پریدند در توییتر و اخراج کردن چند توییتهایی تقویت یک تئوری توطئه است که یک کابل میزبان تلویزیون مواردی او تا به حال به قتل کسی که چند دهه پیش. بعد از آن روز برای اولین بار توییتر ساخته شده سرنوشت تصمیم به پرچم مغلوب ساختن پیشی جستن برای به tweeting اطلاعات نادرست است. شگفت آور آن بود که در پاسخ به یک مجموعه کاملا متفاوت از توییت.

این یک حرکت جسورانه مدتها با مغلوب ساختن پیشی جستن منتقدان و توییتر. آن را نیز یک دست و پا چلفتی یک. با کمتر از شش ماه تا چه می تواند انگیز ترین انتخابات آمریکا پس از جنگ داخلی سیستم عامل رسانه های اجتماعی را به وضوح هنوز کرک کد های سیاسی واقعیت-چک کردن.

چه چیزی باعث توییتر در نهایت به شکستن مهر و موم شده بود جیر سخنرانی دراز وشدیداللحن در مورد قرار خطرات ناشی از گسترش رای-توسط-mail در طول بیماری همه گیر کوروناویروس:

بعد از آن شب توییتر اضافه شده توجه داشته باشید به پایین صدای جیر جیر: یک علامت تعجب و خواندن پیام “دریافت حقایق در مورد پست الکترونیکی-در برگه های رای” که مربوط به توییتر لحظه واقعیت را بررسی کنید. “مغلوب ساختن پیشی جستن باعث می شود بی اساس ادعا می کنند که پست الکترونیکی-در رای گیری منجر به تقلب انتخابات” خواندن پررنگ می زنیم. در زیر آن آمد برخی از نقاط گلوله در رای توسط پست الکترونیکی به دنبال سرپرستی خوراک توییتهایی چیدن از هم جدا مغلوب ساختن پیشی جستن مختلف اخیر ادعا می کند در مورد آن.

چرا این لحظه ای که توییتر در نهایت در زمان عمل ؟ این شرکت می گوید که نه از مغلوب ساختن پیشی جستن آتش زا سهشنبه موضوعات نقض پلت فرم قوانین. اما پست الکترونیکی-در رای گیری جیر کاهش یافت و به یک منطقه خاکستری از مطالب گمراه کننده است که این شرکت معتقد است که بسیار مهم است که باید آن را اصلاح توییتر سخنگوی گفت. پلت فرم نورد جدید خود واقعیت-بررسی رویکرد در مارس 11, و تا این هفته تنها اعمال آن را به گمراه کننده توییتهایی دربارهی Covid-19. (برای توییتهایی که این شرکت در نظر نه تنها گمراه کننده اما خطرناکی بنابراین پاسخ این است که حذف شده. مهمترین توییتر به تازگی در زمان پایین پست توسط روسای جمهور برزیل و ونزوئلا که ترویج قات پزشکی است.)

توییتر سخنگوی گفت که ضعیف مغلوب ساختن پیشی جستن رای-با-ایمیل توییت شد و در اولین سیاست های مشابه برای محافظت از مدنی “صداقت” با تصحیح اطلاعات نادرست در مورد رای گیری و یا سرشماری. توییتر می گویند نیست اما آن را قطعا کمک کرد که این صدای جیر جیر خاص موجود در یک قطعه از سنگ جامد certifiably اطلاعات نادرست: این ادعا که کالیفرنیا به ارسال برگه های رای به “هر کسی زندگی در دولت, مهم نیست که آنها چه کسانی هستند و یا چگونه آنها وجود دارد.” در واقع برگه های رای می رویم و تنها به ثبت نام رای دهندگان.

به توییتر اعتبار برای ساخت شجاع تصمیم با منافع عمومی را در نظر داشته باشید. این آسان نیست برای رفتن در برابر قدرتمند ترین فرد در جهان به ویژه هنگامی که فرد در بزرگترین قرعه کشی در پلت فرم خود و صرف باور نکردنی از وقت آزاد خود را با استفاده از آن به پرستار نارضایتی خرده. اما اعدام در سمت چپ بسیار به دلخواه. پس از سالها بحث در مورد اینکه آیا و چگونه به عقب براند در گمراه کننده ادعا می کند از مقامات منتخب سیستم عامل رسانه های اجتماعی هنوز هم به شکل منسجم در پاسخ به این مشکل است.

واقعیت نیاز به چک کردن ظریف قضاوت در مورد آنچه درست است, چگونه به بگویید و آنها به اعتماد. این یک چالش و حتی در مناطقی مانند علم و پزشکی که در آن مورد احترام مقامات اجرای استانداردهای تاسیس دانش است. می توان آن را لعنت نزدیکی غیر ممکن است در سیاست. در توییتر وظیفه دلهره آور می افتد به لحظه تیم. به گفته سخنگوی این کارشناسان در تدوین رسانه های اجتماعی پست ها و تنظیم آنها را به یک روایت.

بدون شک درست است اما آن را به سختی واجد شرایط آنها را به عنوان استاد داوران از حقیقت است. نگاهی به یکی از سه نقاط گلوله در بالا “آنچه شما نیاز به دانستن” بخش: “هر چند تهمت هدفمند کالیفرنیا پست الکترونیکی-در برگه های رای در حال حاضر در حال استفاده در برخی از ایالت ها از جمله اورگان یوتا و نبراسکا.” در این بیانیه خود گمراه کننده است. اول از همه 50 ایالت ها اجازه می دهد برخی از سطح از پست الکترونیکی-در رای گیری غایب. دوم اورگان و یوتا دو از پنج کشور است که انتقال به جهانی رای-با-پست الکترونیکی انتخابات است. کالیفرنیا در حال حاضر در مسیر تبدیل شدن به ششم قبل از همه گیر رسید. نبراسکا بود. در عین حال مفهوم از نقطه گلوله—که تا آنجا که اکثر کاربران به احتمال زیاد به حرکت در صورتی که حتی به زحمت از طریق کلیک کنید—است که در کالیفرنیا در حال آماده شدن برای معرفی یک سیستم در حال حاضر در حال استفاده در نبراسکا.

این قابل توجه است که پس از سالها به آماده شدن برای portentous لحظه ای از تماس نادرست تهمت, صدای جیر جیر, توییتر حتی نمی تواند ضد گلوله خود واقعیت را بررسی کنید.

که شاید به همین دلیل شرکت outsources بقیه. سیستم عامل رسانه های اجتماعی—و نه فقط توییتر بلکه Facebook و YouTube—تمایل به پنهان شدن در پشت قضاوت های شخص ثالث واقعیت چکرز. در توییتر در مورد این طول می کشد بسیار تلطیف قالب احداث یک واقعیت-بررسی تقریبا به طور کامل از افراد دیگر توییتهایی: مانع اهداف بلندپروازانه پلت فرم به 280-فرمت شخصیت و خروج از خوانندگان خود را به کشف کردن که آیا مقالات مرتبط حلال هستند. بسیاری از منابع توییتر به نقل از خود بر دیگر مقالات یا مطالعات که به طور مستقیم پاسخ به این سوال.

روز سه شنبه واقعیت بررسی نکات برجسته این مشکلات از این رویکرد است. یکی از مقامات ذکر شده است سی ان ان Chris Cillizza یک دانشمند برای بدنام تمرکز خود را بر روی اسب-نژاد سیاسی اپتیک و نه سیاست های عمومی. کمی دورتر پایین یک صدای جیر جیر از جنیفر Bendery یک خبرنگار در HuffPost یک unabashedly لیبرال انتشار. او منبع ؟ اورگان فرماندار کیت براون از حزب دموکرات که Bendery نقل عنوان کرد و گفت: “او نمی داند آنچه که او صحبت کردن در مورد.” که ممکن است درست باشد اما واقعیت این است که دیگر سیاستمدار مخالف با مغلوب ساختن پیشی جستن به سختی ثابت می کند که تهمت اشتباه است. رئیس جمهور محدود بود به متهم توییتر تعصب بدون توجه به آنچه, اما این نوع از منابع باعث می شود شکایت بیش از حد آسان به تسلیم.

بحث در اطراف واقعیت-چک کردن در سیستم عامل رسانه های اجتماعی تمایل به ساکن در روی حیله و تزویر و گاهی اوقات سوالات فلسفی از آزادی بیان و راهبری اینترنت. اما مشکل کشاورزی از این کار این است که بی روح تر از: شخص ثالث واقعیت چکرز اغلب فقط به عنوان پر از گه که سیاستمداران آنها رد کردن. Facebook تا به حال برنامه ای پس از سال 2016 که پرچم نوشته که گمراه کننده توسط سازمان هایی مانند Politifact و Factcheck.org. (سیاست به ویژه معاف سخنرانی توسط سیاستمداران از جمله تهمت را به تقلب در انتخابات پست “حتی اگر ماده است که ادعا شده است افشا و خنثی در جای دیگر.”) این می تواند تولید پوچ نتایج. در اوایل این ماه پلت فرم سیلی “تا حدودی اطلاعات نادرست” برچسب ضد مغلوب ساختن پیشی جستن آگهی زیرا Politifact مورد مناقشه آن ادعا می کنند که “مغلوب ساختن پیشی جستن bailed وال استریت اما نه خیابان اصلی.” با توجه به این که هر بخشی از آن جمله—bailed دیوار خیابان اصلی—خیابان مبهم است استعاره آن را حتی ممکن است می گویند که آیا این درست است یا غلط. در عین حال Politifact, مدیر اجرایی, Aaron Sharockman گفت: سیمی, استیون لوی “من احساس می کنم خوب واقعی در مورد امتیاز به عنوان خواستار آن نادرست است.”

برخی از برجسته ترین نامها در واقع-چک کردن کسب و کار بارها و بارها یک هش از آن است. در سال 2018 گلن کسلر از واشنگتن پست داد برنی ساندرز سه Pinocchios (چهار) برای شعار یک مطالعه که در بر داشت که مدیکر برای همه خواهد پایین تر به طور کلی هزینه های بهداشت و درمان توسط 2 تریلیون دلار. نویسنده شکایت به کسلر که دموکرات ها بودند نادیده گرفتن این واقعیت است که دولت هزینه خواهد بالا برود که از نظر او مهم تر از نقطه. اما 2 تریلیون دلار نتیجه بود سمت راست وجود دارد در مقاله خود; ساندرز ادعا شد عینی درست است. اخیرا پس از اولین دموکراتیک اولیه بحث در تابستان گذشته کسلر و تیم خود را در زمان موضوع را با ساندرز بیانیه آمده است که “سه نفر در این کشور را بیشتر ثروت از پایین نیمی از امریکا است.” هنگامی که شما در اضافه کردن بدهی آنها استدلال نیمه پایین در واقع منفی ثروت است. به نوعی این ساخته شده ساندرز ادعای گمراه کننده است.

نکته در اینجا است که برای دفاع از ساندرز استدلال است. نکته این است که سیاسی حقیقت یک چیز دشوار است برای پین کردن چرا که سیاست اساسا در مورد متقاعد کردن افراد دیگر را قبول تفسیر خود را از واقعیت. حرفه ای واقع چکرز تظاهر به شناور بالا که روند اما در واقع آنها اغلب شرکت کنندگان—که موقعیت دقیق سیستم عامل رسانه های اجتماعی در حال تلاش برای جلوگیری از.

که نمره های زود بازده برای توییتر بزرگ نیست. چند ساعت پس از مراسم تحلیف واقعیت بررسی تهمت زده دقیقا هیچ یک متهم پلت فرم از “دخالت در سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری” و “به طور کامل سرکوب آزادی بیان است.” صبح روز بعد او ادامه داد: سخنرانی دراز وشدیداللحن: “جمهوری خواهان احساس می کنید که سیستم عامل رسانه های اجتماعی کاملا سکوت محافظه کاران صدای. ما به شدت تنظیم و یا نزدیک آنها را قبل از ما همیشه می تواند اجازه می دهد این اتفاق می افتد.”

ما به سختی نیاز به ساکن در طنز از تهمت متهم توییتر سانسور او در توییتر. کافی است بگویم که این پلت فرم را به خوبی نیت تلاش ممکن است تصادفا به نهایی لطفا-هیچ کس سازش. مغلوب ساختن پیشی جستن soapbox همچنان بی نقص; زوزه ضد محافظه کارانه تبعیض قرعه کشی جدید روزى و بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن منتقدان می گویند توییتر رفتن نیست به اندازه کافی دور.

هنوز هم اجازه نوشتن نیست توییتر را فقط رتبهدهی نشده است. مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است در ادامه سخنرانی دراز وشدیداللحن خود در برابر پست الکترونیکی-در رای گیری, به tweeting, پنج شنبه صبح که آن “خواهد بود رایگان برای همه در فریب داد” اما او تا کنون متوقف کوتاه از تکرار آشکارا ادعای نادرست در مورد کالیفرنیا برگه های رای. رئیس جمهور ممکن است بمب افکن اما او نیز حساس; که صبح خود را با بیهوده گویی روشن می سازد او واقعا متنفر بودن اصلاح شود. شاید تهدید کم آبی علامت تعجب را به او و دیگر سیاستمداران فکر می کنم دو بار قبل از ترویج بیشتر آشکار انتخاباتی دروغ. این اگر و یک پیروزی کوچک اما می توان آن را یک پیروزی با این وجود.


بزرگ تر سیمی داستان
  • چگونه یک هوش مصنوعی غول ساخته چت—نظارت—آسان
  • اعترافات مارکوس Hutchins هکر که ذخیره شده اینترنت
  • چگونه فضانوردان فرار هنگامی که یک فضایی راه اندازی می رود اشتباه است ؟
  • ما باید یاد بگیرند که به خواندن با هم زمانی که ما دور از هم
  • بهترین دنده را حیاط خلوت خود را بیشتر سرگرم کننده
  • 👁 مغز مفید مدل برای هوش مصنوعی ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>