توییتر در بهترین حالت آن زمانی که تایید حساب نمی توانید صدای جیر جیر

چهارشنبه هک مربوط به مشخصات بالا حساب توییتر رهبری این سرویس به حالت تعلیق فعالیت کاربران تایید شده. عالی بود.

در سال 1998 عامیانه خواننده جواهر منتشر شد کتاب شعر به نام یک شب بدون زره. (به عنوان یک جناس شما را ببینید. این نمایشنامه با همآوا “شب” و “شوالیه” … اوه شما نمی بینید ؟ OK ذهن هرگز.) آن را ندارد به خصوص ذهن-باد—در بهترین حالت آن را برجسته آنچه شما می خواهم انتظار از استاد inoffensive قهوه جم—اما آن را به فروش می رسد بسیاری از نسخه های. جواهر در ارتفاع, از, لیلث به دنیا, نمایشگاه-و-VH1-صفحه ستارگی و این کتاب به نظر می رسید در هر Barnes & Noble ساحل به ساحل. مانند پسر بچه باند و ستاره پاپ که خواهد آمد پس از او outsold ریلکه که در آن سال (احتمالا) چون او یک نام همه می دانستند. کشت خالص قوی بود در سال 98 بود. نظر من—و من یک است که فرهنگ پاپ در آن نیست بسیار متفاوت از آن است که در حال حاضر. این روزها اگر چه نمودار-تریلر مردم همه گوش به بسیاری از مردم با آبی مارک ها و علامت.

دیروز کسانی که مردم با آبی چک کسانی که “تایید” رسانه های اجتماعی کاربران خود را خاموش در توییتر. Elon Musk, Kanye West, بیل گیتس, جف بزوس, باراک اوباما, و یک میزبان از دیگر توییتر مگا کاربران تا به حال حساب خود را به خطر بیافتد بعد از ظهر چهارشنبه در آنچه به نظر می رسد تلاش برای بیرون کشیدن یک بیت کوین اومدی. به سرسخت خونریزی توییتر مسدود تایید حساب از ارسال پیام. ناگهان بسیاری از توییتر لاف زن قفل شده; رانندگان گفتگو بودند محدود و plebes حال کنترل است. طبیعت شفا بود. این یک شب و یا حداقل چند ساعت بدون مارک ها و علامت.

آن را ممکن است بهترین کاری که به اتفاق می افتد در توییتر در حالی که. هیچ نبود سرگرم کننده برای نمرات از کاربران از جمله سیمی که می ترسید برای ایمنی از حساب های خود را; آن را نیز هولناک به فکر می کنم از میزان آسیب یک هک مثل این به طور بالقوه می تواند به ارمغان بیاورد. اما برای هر کس دیگری—افرادی که به طور معمول نمی گردانیدن بزرگترین بلندگوهای آن بهشت است. کمتر خود مهم windbags; کمتر سیاستمداران است. حتی اخبار رسانه ها می شد قفل شده است و در عصر doomscrolling این می تواند یک برکت و رحمت است. وجود دارد ممکن است ام حتی شده یک دقیقه وجود دارد که در آن رئیس جمهور تهمت نمی توانستم یک کلمه در اج وایز. مغلوب ساختن پیشی جستن! آن همه احساس مانند یکی از کسانی که قهوه ای صدای زیر رویاهای در ’80s در تلویزیون کمدی.

بزرگ ساکت کردن به پایان رسید بسیار به سرعت ، توسط دوشنبه شب بسیاری از تایید حساب بازگشته بود. اما برای مدت کوتاهی در آنجا توییتر رد شد توسط پیروان و نه دنبال کرد. این احساس مانند روز های قبل از توییتر یک سرویس است که چرخش انتخابات که پشت تمام آن ها یک دسته از jerkoffs تلاش برای ایجاد یکدیگر خنده در 140 کاراکتر یا کمتر. (ما تا کنون به جوان؟)

نگاه کنید حتی اگر این قطعه خیس در غربت این نیست برخی از شاخی تلاش برای نگاه به عقب با رنگ سرخ ، (با این حال تلاش برای استفاده از بسیاری از کلیشه.) توییتر همواره خوب تخم مرغ ها و تخم مرغ های بد—و یا حداقل آن را تا سال 2017. آن را به طور مداوم است یک محل برای به اشتراک گذاشتن عقل و پخش ایده های بد. اما کل سیستم امنیتی همیشه احساس کمی خاموش مانند آن را به برخی از افکار مردم و عقاید وزن بیشتر از دیگران است. به برخی از آن تحت اللفظی نماد وضعیت. به دیگران به نظر می رسید مانند یک حمایت از پلت فرم—چیزی است که می شود حتی یک مشکل بزرگتر زمانی که سفید supremacists آبی چک. و تقریبا همه آن را ایجاد یک محیط که در آن محبوب بچه ها قانون است. روز چهارشنبه برای یک لحظه کوتاه همه از این تغییر و توییتر شد, بهتر است برای آن. آن را چک کنید.


اگر شما خرید چیزی را با استفاده از لینک ها در داستان ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون. این کمک می کند تا حمایت از ما روزنامه نگاری. بیشتر بدانید.


بزرگ تر سیمی داستان
  • پشت میله های زندان است اما هنوز ارسال در Infinite
  • دوست من زده شد ALS. به مبارزه با عقب او ساخته شده است یک جنبش
  • Deepfakes در حال تبدیل شدن به جدید داغ شرکت ابزار آموزشی
  • امریکا یک بیمار وسواس با Covid-19 سنجی
  • که کشف اولین واکسن?
  • 👁 اگر درست انجام شود AI می تواند پلیس عادلانه تر. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 📱 پاره بین آخرین گوشی ؟ هرگز ترس—بررسی آیفون ما راهنمای خرید و مورد علاقه گوشی های آندروید

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر