رسانه های اجتماعی شرکت تست شده است هشدار برای کاربران که سعی می کنید برای به اشتراک گذاشتن لینک به مقالات آنها را بخوانید. برای انجام این کار, آن را به می دانم آنچه شما را خوانده ام.

توییتر معرفی ویژگی های جدید چهارشنبه دهید که کاربران به عنوان خوانده شده لینک به مقالات قبل از به اشتراک گذاری آنها. هنگامی که کاربران سعی می کنید برای ارسال لینک بدون باز کردن آنها را یک پیام به نظر می رسد گفت: “سرفصل همین را بگویم که داستان می خواهید به عنوان خوانده شده قبل از این Retweeting?” تنها محدود به کاربران آندروید در حال حاضر ویژگی های جدید است که بخشی از یک سری از تعمیرات اساسی از جمله واقعیت-چک کردن توییت از رئیس جمهور تهمت شرکت در حال ساخت برای حمایت از “سالم مکالمات.”

“این آسان برای لینک/مقالات ویروسی در توییتر” محصول منجر Kayvon Beykpour توییتی در کنار اعلام. “این می تواند قدرتمند باشد اما گاهی اوقات خطرناک است به خصوص اگر مردم نیست و خواندن محتوای آنها در حال گسترش است.”

اما ویژگی کار نیاز به یک سطح از پیگیری و خطر است که کاربران به احتمال زیاد آگاه نیست. Aram Zucker-Scharff یک آگهی tech مهندس دقیق در توییتر موضوع که پلت فرم در حال حاضر نگه زبانه ها در تمام لینک های کاربران, کلیک کنید, کامل با یک URL و یک زمان.

توییتر به ظاهر گسترده مقدار از داده های جمع آوری شده از کاربران را شامل لینک در توییتهایی که باز شد صدای جیر جیر که شامل لینک کلیک کنید و وقتی در آن باز شد. Zucker-Scharff به ذکر است که لینک-ردیابی به نظر می رسد برای شروع در ماه گذشته; او گفت این فایل حاوی تاریخچه از لینک های که در آن او زده بود به نظر نمی رسد آخرین بار او را مورد بررسی قرار توییتر کد در سال 2018 است.

کنار هم قرار دادن این اتفاق بسیار بیشتر از پرچم اگر یک کاربر های کاری آنها را بخوانید. آن را نیز می تواند شناسایی آنها. برای مثال اگر اجرای قانون است ناشناس مرورگر داده ها در چندین کاربر مقامات می تواند با استفاده از برچسب زمانی برای شناسایی فرد تطبیق داده های ناشناس با توییتر, مقایسه.

قابل توجه حتی اگر فرد با استفاده از حالت ناشناس مرورگر خود را ممکن است به یاد داشته باشید بازدید اما توییتر به احتمال زیاد خواهد شد.

در مارس توییتر به روز رسانی تنظیمات حریم خصوصی برای همه کاربران ردیابی اینکه آیا کاربران کلیک بر روی تبلیغات و برنامه های دانلود که شد تبلیغ برای آنها است. این به تبلیغ بیشتر بینش خود را چگونه موثر مبارزات انتخاباتی آگهی شد اما به طور مشابه مورد نیاز اطلاعات بیشتر از کاربران است.

توییتر نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.


بزرگ تر سیمی داستان
  • این همه هرج و مرج ممکن است شما با دادن “بحران خستگی”
  • چگونه Kickstarter کارکنان تشکیل یک اتحادیه
  • مدارس نوبت به نظارت tech برای جلوگیری از Covid-19 گسترش
  • همه چیز شما نیاز به دانستن قبل از خرید بازی کامپیوتر
  • مارک زوکربرگ معتقد است تنها در مارک زوکربرگ
  • 👁 مغز مفید مدل برای هوش مصنوعی ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 💻 ارتقاء کار خود را با بازی ما دنده تیم های مورد علاقه, لپ تاپ, کیبورد تایپ جایگزین و سر و صدا لغو هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de