توییتر جدیدترین ترفند متکی بر پیگیری خود را کلیک

رسانه های اجتماعی شرکت تست شده است هشدار برای کاربران که سعی می کنید برای به اشتراک گذاشتن لینک به مقالات آنها را بخوانید. برای انجام این کار, آن را به می دانم آنچه شما را خوانده ام.

توییتر معرفی ویژگی های جدید چهارشنبه دهید که کاربران به عنوان خوانده شده لینک به مقالات قبل از به اشتراک گذاری آنها. هنگامی که کاربران سعی می کنید برای ارسال لینک بدون باز کردن آنها را یک پیام به نظر می رسد گفت: “سرفصل همین را بگویم که داستان می خواهید به عنوان خوانده شده قبل از این Retweeting?” تنها محدود به کاربران آندروید در حال حاضر ویژگی های جدید است که بخشی از یک سری از تعمیرات اساسی از جمله واقعیت-چک کردن توییت از رئیس جمهور تهمت شرکت در حال ساخت برای حمایت از “سالم مکالمات.”

“این آسان برای لینک/مقالات ویروسی در توییتر” محصول منجر Kayvon Beykpour توییتی در کنار اعلام. “این می تواند قدرتمند باشد اما گاهی اوقات خطرناک است به خصوص اگر مردم نیست و خواندن محتوای آنها در حال گسترش است.”

اما ویژگی کار نیاز به ردیابی که کاربران ممکن است آگاه است. Aram Zucker-Scharff یک آگهی tech مهندس دقیق در توییتر موضوع که پلت فرم نگه زبانه ها در لینک های کاربران, کلیک کنید, کامل با یک URL و یک زمان.

توییتر جمع آوری داده ها از کاربران از جمله لینک در توییتهایی که باز شد صدای جیر جیر که شامل لینک کلیک کنید و وقتی در آن باز شد. در یک سری از توییت پس از این مقاله در ابتدا منتشر دامین کیه توییتر جهانی حفاظت از داده ها افسر گفت: توییتر به مدت طولانی جمع آوری این داده اما به تازگی شروع به جمله آن را در آرشیو کاربران می توانند دانلود و نقد و بررسی. توییتر آهنگ که آیا کاربران با کلیک بر روی تبلیغات آنها نشان داده شده است و با استفاده از این اطلاعات برای تبلیغات اما می گوید این است که جدا از اندیشه آزمایش شامل اینکه لینک باز شد.

که از ویژگی های توییتر تایید آن را نگه می دارد وارد لینک را باز کرد اما می گوید این داده ها حفظ شده است بر روی دستگاه به مدت هفت روز و سپس دور انداخته شود.

در مارس توییتر به روز رسانی تنظیمات حریم خصوصی برای همه کاربران ردیابی اینکه آیا کاربران کلیک بر روی تبلیغات و برنامه های دانلود که شد تبلیغ برای آنها است. این به تبلیغ بیشتر بینش خود را چگونه موثر مبارزات انتخاباتی آگهی شد اما به طور مشابه مورد نیاز اطلاعات بیشتر از کاربران است.

به روز شده 6-12-20, 8:20pm ET: اين مقاله به روز شده که شامل اطلاعات در دامین کیه توییتهایی که روشن چگونه توییتر جمع آوری و استفاده از داده ها در پشت ویژگی های جدید.


بزرگ تر سیمی داستان
  • این همه هرج و مرج ممکن است شما با دادن “بحران خستگی”
  • چگونه Kickstarter کارکنان تشکیل یک اتحادیه
  • مدارس نوبت به نظارت tech برای جلوگیری از Covid-19 گسترش
  • همه چیز شما نیاز به دانستن قبل از خرید بازی کامپیوتر
  • مارک زوکربرگ معتقد است تنها در مارک زوکربرگ
  • 👁 مغز مفید مدل برای هوش مصنوعی ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 💻 ارتقاء کار خود را با بازی ما دنده تیم های مورد علاقه, لپ تاپ, کیبورد تایپ جایگزین و سر و صدا لغو هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>