دو باکتری ها اجازه می دهد spittlebugs به رشد کم مواد مغذی در وعده های غذایی

یک مطالعه جدید به بررسی رابطه همزیستی بین دو نوع از باکتری ها و spittlebugs است که کمک می کند تا حشرات زندگی می کنند بسیار کم مواد مغذی مواد غذایی است. باکتری ها با استفاده از یک سوخت و ساز “ترفند” نیز به کار گرفته شده توسط سلول های سرطانی به ایجاد شرایط مناسب برای تبدیل فقیر غذا به لازم بلوک های ساختمان برای بقا است.

مطالعه “Syntrophic تقسیم مرکزی کربن سوخت و ساز در سلول های میزبان تحمل عملکرد متفاوت همزیستی باکتری” منتشر شده 29 آوریل در مجله بین المللی جامعه میکروبی محیط زیست.

Spittlebugs دریافت نام خود را از شامپانی تف آنها ایجاد در گیاه شاخه. خوشه تف نگه می دارد و آنها را از خشک شدن و اجازه می دهد آنها را برای پنهان کردن از شکارچیان. وجود آنها تغذیه در آوند چوبی گیاه شیره بسیار کم ارزش غذایی; آوند چوبی حمل و نقل آب و مواد معدنی از ریشه های این گیاه به برگ آن است.

“هیچ حیوانی باید قادر به گذران زندگی در آوند چوبی به تنهایی — آن را واقعا فقط آب و مواد مغذی کمی” گفت: نویسنده سرب نانا Ankrah یک پژوهشگر فوق دکترا در آزمایشگاه از آنجلا داگلاس Daljit S. و ایلین Sarkaria استاد حشرات, فیزیولوژی و سم شناسی در گروه حشره شناسی در دانشکده کشاورزی و علوم زیستی.

پاسخ به این که چگونه این اشکالات زنده ماندن دروغ در دو نوع باکتری است که در زندگی جداگانه spittlebug اندام به نام bacteriomes; یکی قرمز و دیگری به رنگ نارنجی است. مشابه دیگر حشرات که تغذیه گیاهی در sap باید فقط یک باکتری شریک برای کمک به تولید با کیفیت بالا و اسیدهای آمینه بلوک های ساختمان پروتئین ها.

“ما می خواستیم به درک اگر وجود دارد هر گونه مزایای داشتن دو باکتری همزیستهای در این رژیم غذایی فقیر” Ankrah گفت.

محققان جمع آوری محلی spittlebugs حذف خود را قرمز و نارنجی bacteriomes, تلقیح باکتری ها به طور جداگانه در گلوکز و زد متابولیک آزمایش و مدل کامپیوتری شبیه سازی می کند.

آنها کشف کردند که قرمز bacteriome با استفاده از یک فرایند شناخته شده به عنوان گلیکولیز هوازی به فرایند قند که از باکتری ها سنتز هفت اسیدهای آمینه ضروری است. دو محصولات جانبی این فرآیند پیروات و لاکتات هستند جذب شده توسط نارنجی bacteriome برای ایجاد مولکول ATP که انرژی برای سلول است. افزایش انرژی از ATP اجازه می دهد تا باکتری های موجود در پرتقال bacteriome برای تولید اضافی اسیدهای آمینه ضروری است که نیاز به مقدار زیادی از انرژی برای تولید.

داشتن دو باکتری همکاران به جای یکی از آثار زیرا آنها از این روش برای تبادل محصولات از یک باکتری دیگر برای افزایش انرژی کلی در دسترس به آنها Ankrah گفت.

محققان شد شگفت زده برای پیدا کردن گلیکولیز هوازی رخ می دهد در این باکتری ها به سلول های سرطانی استخدام همین روند برای زنده ماندن با یک زیر مجموعه از سلول های سرطانی تحت گلیکولیز و تولید پیروات و لاکتات است که یکی دیگر از زیر مجموعه ای از سلول های سرطان مصرف برای ایجاد انرژی است.

“به دانش ما” Ankrah گفت: “ما مقاله اولین تظاهرات گلیکولیز هوازی به عنوان یک استراتژی به منظور تسهیل اسید آمینه تولید به symbioses.”

مطالعات آینده بررسی خواهد شد گلیکولیز در دیگر حشرات و باکتری ها مشارکت, او گفت:.

داگلاس co-ارشد نویسنده با Ludmilla Aristilde یک کمکی استاديار گروه علوم زیستی و مهندسی محیط زیست در CALS.

مطالعه بودجه توسط بنیاد ملی علوم.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه کرنل. Original نوشته شده توسط کریشنا Ramanujan. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>