دو نخبگان مجلات پزشکی عقب coronavirus مقالات بیش از یکپارچگی داده ها پرسش

علم‘s COVID-19 گزارش توسط مرکز پولیتزر.

در اولین تحقیقات رسوایی از COVID-19 عصر لانست و در مجله پزشکی نیوانگلند (NEJM) امروز پس گرفت دو بالا مشخصات مقالات پس از شرکت کاهش یافته است به داده های اساسی برای هر دو در دسترس برای ممیزی مستقل پس از سوالات مطرح شده درباره تحقیقات. این لانست مقاله ادعا کرد که یک داروی ضد مالاریا تبلیغ توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای درمان COVID-19 می تواند باعث آسیب جدی و بدون کمک به بیماران مبتلا به حال تا به حال یک تاثیر جهانی, توقف محاکمه یکی از مواد مخدر توسط سازمان بهداشت جهانی (WHO) و دیگران.

سه نویسنده در لانست مقاله درخواست جمع شدن پس از آغاز بررسی مستقل خام بیمارستان بیمار داده های خلاصه شده و ارائه شده توسط Surgisphere کوچک شیکاگو-شرکت بر اساس عملکرد آن توسط Sapan دسای چهارم نویسنده از مطالعه. دسای قبلا گفت که او و شرکت او-نویسندگان—دانشگاه هاروارد Mandeep Mehra, فرانک Ruschitzka از بیمارستان دانشگاه زوریخ و Amit Patel, یک عضو هیات علمی کمکی در دانشگاه یوتا—گرفتن چنین ممیزی از داده اما این توافق ظاهرا از هم جدا افتاد.

“ما مستقل نظیر داوران به ما اطلاع داد که Surgisphere نخواهد انتقال کامل مجموعه مشتری قرارداد و full ISO گزارش حسابرسی به سرور های خود را برای تجزیه و تحلیل چنین انتقال را نقض مشتری موافقت نامه ها و الزامات محرمانه بودن” ساخت خارج حسابرسی از داده ها غیر ممکن است سه co-نویسندگان نوشت: در جمع بیانیه. “بر این اساس توسعه ما دیگر نمی تواند برای تایید صحت اطلاعات اولیه منابع.”

این NEJM مطالعه که جمع کرده بود به این نتیجه رسیدند بر اساس Surgisphere-ارائه داده ها از بیمارستان ها در سراسر جهان است که مصرف برخی فشار خون مواد مخدر از جمله آنزیم تبدیل کننده آنژیوتانسین (ACE) بازدارنده نیست به نظر می رسد افزایش خطر مرگ در میان COVID-19 بيمار به عنوان برخی از محققان پیشنهاد کرده بود.

NEJM منتشر شده تنها یک بیانیه کوتاه از نویسنده مقاله را که شامل Mehra پاتل و دسای و همچنین SreyRam Kuy از دانشگاه کالج پزشکی و تیموتی هنری مسیح بیمارستان در سینسیناتی. “از آنجا که همه نویسندگان بودند و آنان را از دسترسی به داده های خام و اطلاعات خام نمی تواند در دسترس ساخته شده به یک شخص ثالث حسابرس, ما قادر به اعتبار اطلاعات اولیه منابع اساسی ما مقاله” آنها نوشت: با عذرخواهی. از جمله دسای توجه داشته باشید perplexingly نشان می دهد او هیچ دسترسی به داده های خام تولید شده توسط شرکت خود را.

یک سوم مطالعه با استفاده از Surgispgere داده و co-نوشته شده توسط Mehra پاتل و دسای در میان دیگران بود و تنها نوشته شده آنلاین به عنوان یک preprint. (از آن است که دیگر در دسترس نیست.) این گزارش ایورمکتین یک ضد انگل دارو به طور چشمگیری کاهش مرگ و میر در COVID-19 بیماران باعث افزایش استفاده و دولت مجوز از مواد مخدر در چند کشورهای آمریکای لاتین.

این لانست و کاغذ بود چه آورده Surgisphere تحت بررسی به عنوان آن را با تمرکز بر ایمنی و اثربخشی مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین برای COVID-19 که در حال حاضر تبدیل به یک سیاسی و علمی بحث در بخش های بزرگ به دلیل تهمت را در آغوش مواد مخدر است. به عنوان به زودی به عنوان مطالعه منتشر شده و در آن تحت حمله توسط پزشکان و همچنین کارشناسان در آمار زیستی و اخلاق پزشکی که مورد سوال چگونه Surgisphere یک شرکت کوچک بدون چاپ و نشر تجربه در تجزیه و تحلیل داده ها می تواند جمع آوری شده و مورد تجزیه و تحلیل ده ها هزار نفر از سوابق بیمار از صدها بیمارستان ها—به خصوص با توجه به پیچیدگی مرور بیمار محرمانه بودن توافق نامه.

هنوز لانست مطالعه لرزاند دانشمندان تست هیدروکسی کلروکین در آزمایش های بالینی به دلیل این پیشنهاد این دارو به طور چشمگیری افزایش مرگ و میر از COVID-19 بيمار. روز گذشته پس از توقف هیدروکسی کلروکین بازوی یک مطالعه چنین مه که از سر آن. پانل بررسی داده های اولیه از محاکمه نمی پیدا کردن هر گونه شواهد آشکار از آسیب رساندن به بيماران است.

دسای یک جراح عروق کارآفرین و علمی تخیلی نویسنده با کاهش درخواست برای اظهار نظر در مورد retractions. او گفت که هوش مصنوعی نرم افزار قادر به اذیت کردن قابل اعتماد معنای از بسیاری از متفاوت سوابق.

شخصی در یک بیانیه Mehra گفت: او در ارتباط با دسای از طریق همکاری نویسنده است و او شخصا بررسی Surgisphere تجزیه و تحلیل برای هر دو لانست و NEJM مقالات. “زمانی که اختلاف در داده ها شروع به بوجود می آیند, من و باقی مانده نویسندگان بلافاصله پرسید: برای re-تجزیه و تحلیل از Surgisphere و سپس فعالانه قرارداد فن آوری پزشکی و تمرین الگوهای موسسه (MTPPI) به انجام مستقل بررسی دقیق” Mehra گفت. اما به دلیل Surgisphere نه انتقال اطلاعات اولیه به Bethesda, Maryland institute “من دیگر اعتماد به نفس در منشاء و صحت داده ها و نتايج آنها منجر شده است.”

Mehra اذعان کرد که در عجله برای انتشار در طول COVID-19 بحران “نه به اندازه کافی برای اطمینان حاصل شود که داده شد منبع مناسب برای این کار استفاده کنید. برای که و برای تمام اختلالات—هر دو به طور مستقیم و غیر مستقیم—من واقعا متاسفم.”

Mehra است که به طور گسترده ای به عنوان “یکی از ستاره های این زمینه می گوید:” Daniel Goldstein, یک جراح قلب در کالج پزشکی آلبرت اینشتین است که همکاری با Mehra در مطالعات است. “او است که به عنوان راست فلش به عنوان شما می توانید پیدا کنید” گلدشتاین می گوید. “من فکر می کنم او شاید بیش از حد اعتماد به این شرکت به دلیل [با] مقدار داده است که این پایگاه داده به آن را سخت به این باور کسی آن را دستکاری کنند.”

پاتل و Ruschitzka نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

لی ترنر bioethicist در دانشگاه مینه سوتا دوقلوها شهرستانها تماس retractions “دلسردکننده و نگران کننده است.” او گفت: Surgisphere مورد افزایش بزرگتر سوال در مورد میزان دسترسی به اطلاعات کلیدی باید هر نویسنده و هر یک مجله نیاز است. “کمتر دسترسی دارند بیشتر احتمال وجود دارد که خطاهای داده های ساخت و یا تقلب آشکار.”

این retractions همچنین نشان می دهد که اعتراض بیش دقت سیل COVID-19 preprints که نه کارشناسی است و تنها یک مشکل است. عدم دقت در عجله برای انتشار نیز رسیده “نخبگان مجلات در بالای هرم علمی.”

ترنر گفت که با انتشار تنها نویسنده جمع شدن اظهارات لانست و NEJM “را نشان نمی دهد هر گونه خود بازتاب هر اندیشی است. آنها باید نگاه کرد چه ممکن است اشتباه رفته” در سرمقاله خود روند.

دو همزمان retractions در خیمه مجلات پزشکی ممکن است فک اما ناپدید شدن preprint در ایورمکتین بر اساس Surgisphere داده درخور توجه نیز می گوید کارلوس Chaccour موسسه جهانی بهداشت در بارسلونا که به همراه دو همکار پرسش های مطرح شده در مورد آن داده ها را در 29 مارس پست وبلاگ. (Chaccour به آرشیو در حال حاضر از بین رفته مقاله ارسال شده در preprint سرور SSRN در 19 آوریل در موسسه وب سایت همراه با نسخه قبلی از همان نویسنده که نوشته شده بود در 6 مارس.)

این preprint کمک را به مواد مخدر تمام خشم در آمریکای جنوبی است. فقط در هفته گذشته یک پزشک با اشاره به مطالعه و گزارش شده تاثیر بسیار زیادی در مرگ و میر در اخبار نشان می دهد در شیلی. “این ایورمکتین داستان رفته تقریبا خسته شده اید. هیچ جمع شدن نامه—آن را هرگز منتشر شد,” Chaccour می گوید. “اما آن روح زندگی در آمریکای لاتین است.”

با گزارش کلی Servick و مارتین Enserink. این است که در حال توسعه داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>