سد خونی مغزی است یک لایه از سلول ها را پوشش می دهد که رگ های خونی در مغز و مقررات مربوط به ورود مولکول از خون به مغز می شود. افزایش در سد خونی مغزی “نفوذپذیری” و یا میزان که مولکول های نشت از طریق مشاهده شده در چندین اختلالات عصبی و روانی; از این رو آشنایی با مقررات از سد خونی مغزی نفوذپذیری بسیار مهم است برای توسعه بهتر روش های درمانی برای این اختلالات است.

در یک مطالعه که به تازگی منتشر شده در طبیعت ارتباطاتیک تیم تحقیقاتی به رهبری پروفسور Hiroaki یادی از دانشگاه ناگویا دانشکده پزشکی نشان می دهد که میکروگلی (microglia) — ساکن ایمنی بدن سلول های مغز — در ابتدا حفاظت از سد خونی مغزی از آسیب به علت “التهاب سيستميک” یک بیماری مزمن التهاب همراه با عوامل مانند سیگار کشیدن پیری و دیابت و منجر به افزایش خطر ابتلا به اختلالات عصبی. این همان میکروگلی (microglia) می تواند به تغییر رفتار خود و افزایش سد خونی مغزی نفوذپذیری و در نتیجه آسیب رساندن به آن.

“مدت طولانی است که شناخته شده است که میکروگلی (microglia) می تواند تبدیل به فعال با توجه به التهاب سیستمیک,” سخنان پروفسور بیدار “بنابراین ما علاقه مند شد و در این سوال که آیا میکروگلی (microglia) می تواند تنظیم سد خونی مغزی نفوذپذیری.” برای کشف این ، ویک تیم کار کرده با موش که مهندسی ژنتیک برای تولید پروتئین فلورسنت در میکروگلی (microglia). این “فلورسنت برچسب” مجاز محققان به استفاده از یک تکنیک به نام “دو-فوتون تصویربرداری” به مطالعه تعاملات میکروگلی (microglia) و از سد خونی مغزی در موش. محققان همچنین تزریق موش ها با مولکول های فلورسنت است که می تواند از طریق عبور از سد خونی مغزی تنها در صورتی که مانع آسیب دیده است به اندازه کافی به اندازه کافی نفوذ پذیر. با رعایت این مکان از این مولکول های فلورسنت و تعاملات میکروگلی (microglia) این تیم تحقیقاتی می تواند مطالعه microglial تعامل با سد خونی مغزی و نفوذپذیری سد خونی مغزی تحت شرایط مختلف است.

یک نکته کلیدی از علاقه بود سیستمیک التهاب ناشی از تزریق به موش های مبتلا به التهاب القا ماده است. از جمله تزریق منجر به جنبش میکروگلی (microglia) به رگ های خونی و افزایش نفوذپذیری سد خونی مغزی در عرض چند روز. سپس میکروگلی (microglia) در ابتدا عمل برای محافظت از سد خونی مغزی و محدود کردن افزایش در نفوذپذیری اما به عنوان التهاب پیشرفت های میکروگلی (microglia) معکوس رفتار خود را با حمله به اجزای سد خونی مغزی در نتیجه افزایش سد را نفوذپذیری. پس از آن نشت از مولکول ها را به مغز تا به حال بالقوه به علت گسترده التهاب در مغز و در نتیجه آسیب به نورون ها (سلول های اعصاب).

این نتایج به وضوح نشان می دهد که میکروگلی (microglia) بازی در یک نقش دوگانه در تنظیم نفوذپذیری سد خونی مغزی. در توصیف تیم خود را در آینده اهداف پژوهش ، از خواب بیدار نظرات “هدف ما برای شناسایی اهداف درمانی در میکروگلی (microglia) برای تنظیم سد خونی مغزی, نفوذ پذیری به دلیل مواد مخدر طراحی شده برای این اهداف استفاده می شود برای درمان بیماریهای اعصاب و روان بیماری ها با مهار پاسخ التهابی در مغز است.”

به عنوان دانشمندان توجه داشته باشید در مطالعه خود کنترل نشده پاسخ های التهابی در مغز می تواند باعث طیف وسیعی از اختلالات شناختی و عوارض جانبی عوارض عصبی و مواد مخدر است که هدف میکروگلی (microglia) ممکن است کمک به بیماران برای جلوگیری از چنین مشکلات با حفظ یکپارچگی سد خونی مغزی. مطالعات بیشتری مورد نیاز به درک بیشتر در مورد فرآیندهای اساسی microglial رفتارهای مشاهده شده در این مطالعه است. با این وجود این مطالعه نتایج امید برای توسعه روش های درمانی است که می تواند “زور” میکروگلی (microglia) به ترویج سد خونی مغزی یکپارچگی و جلوگیری از میکروگلی (microglia) از انتقال به رفتارهای است که آسیب به سد.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه ناگویا. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de