نیروی هوایی ایالات متحده دانشجوی مطالعه ایده از فضای پایگاه های نیروی در ماه

در حال حاضر فضا نیروی بخشی از نیروی هوایی ایالات متحده.

بخش نیروی هوایی

در دسامبر 2019 دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امضا فضایی آمریکا نیروی عمل لایه برداری کردن یک مدار-و-فراتر از شاخه های نظامی و آنجا که نیروی هوایی رشد ارتش در 1940s.

در حال حاضر فضای نیروی هنوز ساکن در درون نیروی هوایی اما تقریبا 90 در این سال حدود 1000 نیروی هوایی آکادمی فارغ التحصیلان اول شد افسران سفارش مستقیم به سازمان جدید. برخی از این فارغ التحصیلان شدند اعضای یک آکادمی به نام موسسه نوع استفاده از فضای سیاست و استراتژی (IASPS). شامل هفتگی سخنرانان و رسمی پروژه های تحقیقاتی دانشجویان امید به نوبه خود به مقالات کارشناسی این گروه با هدف بازی کردن سیاست و فلسفه است که می تواند راهنمای فضایی نظامی فعالیت زمانی که آنها به اندازه کافی قدیمی به صلاح باشد. در خصوص این جوان دانشجوی علاقه مند هستند در این که آیا فضای نیروی ممکن است روزی باید حضور نظامی خود را در ماه, و چگونه آن را ممکن است کار با غیر نظامیان.

این فعالیت می تواند این فضا اجرا در درگیری با دانشمندان که به طور معمول مشاهده جهان هستی به عنوان یک مکان صلح آمیز برای پرس و جو. اما بخشی از این باشگاه مأموریت دارد که گمانه زنی در مورد فعل و انفعال—بین نظامی و غیر نظامی, دانشمندان, داخلی, آژانس های فضایی و شرکت های خصوصی. دانشجوی دانشکده افسری J. P. بایرن که فارغ التحصیل در سال 2021 است گروه فعلی رئیس جمهور. او در گفتگو با علومخودی در مورد این موسسه کار می کنند. این مصاحبه ویرایش شده برای طول و وضوح.

س: چه IASPS امید به انجام?

یک: هدف اصلی ما این است که به توسعه فضای فکر دانشجویان نه فقط برای نیروی هوایی بلکه برای فضای نیروی. این واقعا مهم است که بدانید چه فضایی کار می کند و ما می خواهم به فکر می کنم ما درایو مکالمه برای فضای اطلاعات در یک طبقه بندی نشده تنظیم می باشد.

س: چه به عنوان یک دانشجوی دانشکده افسری آکادمی نیروی هوایی, منافع شما در مورد فضا ؟

یک: من در واقع می خواستم به یک خلبان در اصل. اما با رفتن به سال سوم من از دیدن همه این تحولات شروع کردم و واقعا لذت بردن از فضا. شما با شنیدن این ایده از یک “فضای جدید عصر” زیادی است. زمانی که من فکر می کنم در مورد که در آن مرا به یاد اوایل هیجان در مورد این هواپیما شده و از اوایل قرن 20 که در آن ما را وادار به کشف ایده ها که نکرده و فکر نشده است. بسیاری از مردم می گویند آن را در سرنوشت انسان به فضا. به نظر من این بیشتر ماجراجویی به ناشناخته و یا حداقل کمتر شناخته شده است.

س: IASPS های مختلف در زمینه های تحقیقاتی. چه پروژه اصلی موضوعات?

یک: در Astropolitics اعضای واقعا به دنبال در چگونه سیاست در زمین ما تاثیر می گذارد دارایی در فضا است. چه خواهد شد آن را به فضای یک اولویت بالا دوباره ؟ خواهد astropolitics منعکس زمین سیاست ؟

در فضا منابع و باقی مانده آنها نگاه کنید که چگونه ایالات متحده می تواند بهترین کاهش فضای باقی مانده از طریق فضای آگاهی موقعیتی و مدیریت ترافیک فضایی و در این که آیا و هنگامی که معدن واقع بینانه خواهد بود.

در فضای بازدارندگی آنها سوال بپرسید مانند “آیا بازدارندگی در فضا منعکس بازدارندگی در زمین است” و “اگر چیزی اتفاق می افتد به ما ماهواره در فضا می کند که حکم یک فضای پاسخ و یا یک زمین پاسخ؟”

در نظامی در ماه آنها دنبال آن هستید در آن است که آیا لازم است یا حتی ممکن است به یک پایدار حضور نظامی در ماه—نه weaponizing ماه اما militarizing ماه.

پرسش: در جواب شما باید تا کنون به آن Astropolitics سوال—آیا آسمانی سیاست فقط زمینی سیاست اما دورتر میشه ؟ آیا ایالات متحده همچنان به همکاری در فضا با کشورهای رقیب مانند آن با روسیه در ایستگاه فضایی ؟

یک: بسیاری از مردم دیدن فضا به عنوان تنها حمایت از زمین در هوا زمین و دریا دامنه. ما واقعا فکر می کرد که تا زمانی که در فضا حرکت می کند به دور از این حمایت و دامنه آن تنها به عنوان یک فرمت از زمین سیاست است.

ما همچنین به دنبال در روسیه-چین همکاری است. چین در حال کار بر روی خود را در ایستگاه فضایی است. آیا روسیه بود همکاری بیشتر با چین از ایالات متحده آمریکا ؟ ما هیچ جواب جامد در حال حاضر.

س: IASPS سایت شما می گوید در حال تحقیق در مورد چگونگی نظامی ایالات متحده می تواند کار با ناسا و متحدان ما در یک قمری پایه. آنچه که می تواند همکاری نگاه مانند?

یک: این گروه واقعا علاقه مند به پیدا کردن آنچه در آینده نقش فضا نیروی ممکن است در نظامی-on-the-Moon مفهوم از 20 سال یا بیشتر پایین خط. بین دولتی سازمان همکاری میباشد برای داشتن آینده قمری پایه. شاید [در این سناریو], فضا, نیروی خواهد انتخاب فضانورد نامزدها که آموزش کامل از طریق ناسا.

در یک پایدار ماموریت این مهم است که بدانید در مورد فعل و انفعال بین کشورها. بسیاری از فضانوردان در حال حاضر در حال سابق خلبانان و برای چند ماه ماموریت است که حس می کند. اما در یک رویکرد پایدار, روابط بین الملل تخصص مهم خواهد بود.

س: یک نظامی ماه پایه برای تلفن های موبایل زیادی مانند تلویزیون نشان می دهد, فضا, نیروی. آیا شما به تماشای آن ؟

یک: من در واقع انتظار می رود آن را به سرگرم کننده از فضا نیروی خیلی بیشتر از آن بود. و من را دریافت نمی اشتباه—آنها—اما دقت در آنها ایده های واقعا سرد بود. من فکر می کنم این نشان می دهد مردم را تشویق به دیدن آنچه در فضای زور می شود چرا که حتی اگر برخی از ایده های خود را به طور کامل وجود دارد شاید 20 یا 30 سال پایین خط آنها نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر