اندرو Lelling ایالات متحده وکیل برای منطقه ماساچوست توضیح می دهد اخیر تحت تعقیب وزارت دادگستری چین ابتکار در 6 فوریه رویداد در واشنگتن به سمت چپ خود است Jay شهر آمریکا وکیل برای منطقه شمال آلاباما.

مرکز مطالعات استراتژیک و بین المللی

محققان در دانشگاه و صنعت است که کار با موسسات باید انتظار یک “سنبله” در تعقیب این سال به عنوان یک نتیجه از یک دولت آمریکا ابتکار عمل برای جلوگیری از جاسوسی اقتصادی می گویند دادستان فدرال پیشرو در تلاش است. و اگر چه آنها می گویند پرونده های جنایی می تواند آسیب به طور بالقوه مفید در ایالات متحده به همکاری با چین دادستان باور آنها کمک خواهد کرد که جلوگیری از مشکلات آینده است.

“برخی از شکایت خواهد کرد که [تعقیب] ممکن است یک اثر سرما بر همکاری با چینی ها. پاسخ به آن—برای خوب و بد و دلایل آن خواهد شد” گفت: اندرو Lelling ایالات متحده وکیل برای منطقه ماساچوست در یک رویداد دیروز در واشنگتن دی. سی “چین راه اندازی کرده است عظیم در سراسر کشور تلاش برای pilfer آمریکا تکنولوژی و دانش و انتقال آن به چین برای خود استفاده می کند بنابراین متاسفانه این نوع پاسخ مورد نیاز است.”

Lelling بود فقط یک روزنامه نگار ظاهر می شود قبل از خانه بسته بندی شده در مرکز مطالعات استراتژیک و بین المللی برای یک رویداد شامل دادستان کل ویلیام Barr و FBI مدیر کریستوفر Wray. این بحث که شامل نمایندگانی از دانشگاه و صنعت متمرکز در وزارت دادگستری را (DOJ) در چین طرح که با هدف مختل کردن آنچه که مقامات ایالات متحده می گویند یک سیستماتیک تلاش دولت چین برای به دست آوردن فن آوری های پیشرفته اقتصادی و نظامی ارزش.

تلاش ها به هدف—و یکی از بالاترین مشخصات—تاریخ-توسط دانشگاه هاروارد شیمی صندلی چارلز Lieber که در 28 ژانویه به اتهام دروغ گفتن به وزارت دفاع و FBI در مورد دخالت خود را در یک برنامه استعداد. دو چینی دانش آموزان مشغول به تحصیل در ایالات متحده متهم شدند به طور جداگانه در فقره قاچاق و عدم ثبت نام به عنوان یک عامل خارجی. چنین تعقیب را تشدید خواهد کرد و در سال 2020 Lelling گفت و کاهش تنها زمانی که “صنعت و دانشگاه تبدیل شدن به بیشتر حساس به مشکل است.”

چین ابتکار راه اندازی شد در ماه نوامبر سال 2018 پس از آن دادستان کل جف جلسات تا کنون منجر به بیش از 40 دستگیری در آرایه ای از اتهامات عنوان شده با توجه به FBI ارائه پشتیبانی شده توسط DOJ اسناد و مدارک. حدود 1000 تحقیقات باز ورای گفت: “در هر صنعت و در بخش” از جمله دانشگاه.

این موارد شروع به ناآرام محققان که فکر می کنم اغلب با همین دلیل خوب است که جاسوسی ترس پر از شکوفه گفت: مری سو Coleman, رئيس جمهور از انجمن از دانشگاه های آمریکا, یک گروه از دانشگاه های برتر پژوهشی در ایالات متحده و کانادا است. “هنگامی که آنها را ببینید یک بخش صندلی در دانشگاه هاروارد به حساب نامیده می شود که ممکن است به زندان برود … که انجام داده برای کمک به ما [آنها را متقاعد] از هر چیز انتزاعی است که ما احتمالا می تواند انجام شود,” او گفت:.

در پاسخ به افزایش موشکافی خارجی همکاری کالج ها و دانشگاه ها هستند ramping تا تلاش به آموزش دانشکده در مورد تهدیدات بالقوه گفت: Doug Girod صدر اعظم از دانشگاه کانزاس است. آنها همچنین گسترش تلاش ها برای نظارت بر مسافرت های خارجی, بودجه, منابع, و خارج از تعهدات از جمله پاره وقت ملاقات در مدارس خارج از کشور و آزمایشگاه. به دلیل پتانسیل تضاد منافع و تعهد به زمان بسیار متنوع و از آنجا که شده است وجود ندارد و تنها یک مجموعه از دستورالعمل های از اجرای قانون و بودجه سازمان نصب یک پاسخ سخت شده است. “من ممکن است همه فاش همه چیز” Girod گفت. “این بدان معنی نیست که من می دانم چه چیزی برای انجام با آن.”

Lelling گفت: از جمله آموزش و پرورش و افشای تلاش هستند فقط آنچه مقامات دولت امید را در جلوگیری از مشکلات آینده است. “که 80 درصد از این نبرد,” او گفت:. “شاید دفعه بعد علمی نیست دروغ در مورد اتصال به یک برنامه چینی یا شاید دفعه بعد علمی دو بار فکر می کند یا فکر می کند سخت تر در مورد همکاری با یک موسسه و چه انگیزه ای از این موسسه ممکن است.”

کسب و کار را نیز لرزاند. اخیر موارد بالا مشخصات مرتبط با طرح شامل کسانی که از سابق مونسانتو محقق به اتهام سرقت نرم افزار برای بهینه سازی محصول خروجی و یک دانشمند است که pled گناه به سرقت unnamed اسرار تجاری از کارفرمای سابق خود Phillips 66. اما وقتی پرسیده شد که به نظر می رسد در یک پنل در این مراسم درباره جاسوسی اقتصادی متعدد مدیران کسب و کار کاهش یافته است.

“چرا یک مدیر عامل در مرحله امروز با ما پرسید:” جان کارلین سابق معاون دادستان عمومی امنیت ملی در دولت اوباما که سازمان خواست برای پر کردن در آخرین لحظه. دولت ایالات متحده دارای مقدار زیادی از چوب برای رسیدگی به پرونده های بازیگران بد او گفت: “ما فاقد هویج” برای متقاعد کردن بسیاری از کسب و کار به گام به جلو publicly. “ترس از اقدامات تلافی جویانه” است که فقط بیش از حد بزرگ به او گفت: آیا در قالب دعاوی دولت چین از تحریم و یا ادامه سرقت مالکیت معنوی.

چهار متحده وکیل ژنرال با پیشرو چین ابتکار از جمله Lelling گفت: انتظار می رود بیشتر تلاش توسعه—از جمله کنفرانس ملی بعد از این سال و بیشتر تعقیب از افراد و شرکت ها. علاوه بر این Lelling گفت: دادستان ها می آیند تا با “راه های خلاق” به اتهام عوامل مشکوک و تهدید آمیز و نظارت بر اتباع چینی مشغول به کار و تحصیل در ایالات متحده دانشگاه ها.

هر چند نمایندگان چینی تحقیق و یا کسب و کار جوامع بودند در مرحله سخنرانان متعدد تاکید کرد که تلاش نیست راه اندازی شد به تک و یا تحت تعقیب قرار دادن افراد چینی تبار. “روشن شود این است که در مورد مردم چین به عنوان یک کل و از آن مطمئن شوید که به عنوان هک نیست در مورد چینی آمریکایی ها به عنوان یک گروه” Wray گفت. “اما آن است که در مورد دولت چین و حزب کمونیست چین.”

برای روشن شدن قوانین برای محققان و کسب و کار دادستان گفت: آنها می خواهم به دولت فدرال در حل و فصل یک مجموعه ای از دستورالعمل گزارش از حیطه دادن کمکهای مالی بدن از جمله موسسه ملی بهداشت و درمان بنیاد ملی علوم و بخشهای انرژی و دفاعی. آنها همچنین شناور یک برنامه به طور بالقوه جدید و جنجالی مورد نیاز: داشتن محققان خارجی با همکاری ثبت نام کسانی که ترتیبات با یک دولت واحد, بدن, بسیار, به عنوان لابی که برای کار در خارج از کشور دولت باید برای ثبت نام به عنوان “عوامل خارجی است.” چنین تغییر و گفت: Jay شهر آمریکا وکیل برای منطقه شمال آلاباما خواهد “به برخی از دندان واقعی” به دادستان تلاش.

کلمن گفت: دولت فدرال نگرانی در مورد چینی اقدامات ضروری اما هشدار داد که در برابر تلاش ها باید برای حفظ باز و رقابتی ماهیت همکاری های علمی است که با توجه به ایالات متحده یک “قدرتمند” استفاده از 1950s. “تجلیل به دولت فدرال برای آوردن این گروه ها با هم به کمک ما واقعا می دانیم آنچه در خطر است [و] توسعه زره پوش برای محافظت از خودمان را از خطر اما نه کشتن چه ساخته شده است ما چنان قدرتمند برای گذشته 75 سال است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im