ایالات متحده محافظه کاران که متنفر هستند مدل های آب و هوایی اضافه کردن یک هدف جدید: coronavirus مدل

Senator John Cornyn (R–TX) که با انتقاد از این ابزار از مدل های آب و هوایی یکی از تعدادی از مشخصات بالا محافظه کار و رهبران در حال حاضر بالا بردن سوال در مورد مدل که تلاش برای پیش بینی بیماری همه گیر کوروناویروس.

AP Photo/الکس برندن

نوشته شده توسط E&E News

آوازی مجموعه ای از منتقدان محافظه کار در ایالات متحده بالا برده اند حملات خود را به تازگی روی داده های مدل سازی در پشت رمان coronavirus پاسخ و آنها ادعا می کنند—با وجود شواهد علمی به خلاف—که این نقص نیز اثبات محدودیت های تغییر آب و هوا پیش بینی.

این گروه که شامل قانونگذاران فدرال آب و هوا, علم مسؤولان و نخبگان محافظه کار با کاخ سفید در ارتباط است و حتی به نام برای کنگره جلسات به کروناویروس مدل سازی.

که با وجود اطمینان از مقامات بهداشت عمومی است که بهتر از حد انتظار آمریکا مرگ برآورد COVID-19 هستند زیرا میلیون ها نفر از آمریکایی ها در پاسخ به درخواست برای اجتماعی فاصله. ترین-استفاده از مدل در حال حاضر پیش بینی 60,000 آمریکا مرگ به جای 100 ، 000 یا بیشتر.

“بعد از #COVID-19 بحران عبور می کند می تواند ما باید با حسن نیت بحث در مورد استفاده و سوء استفاده از ‘مدل’ برای پیش بینی آینده؟” Senator John Cornyn (R–TX) توییتی. “همه چیز از بهداشت عمومی و اقتصادی برای آب و هوا پیش بینی. آن را به روش علمی مردمی است.”

هفته گذشته جمهوری خواهان در مجلس نمایندگان نظارت و اصلاحات کمیته درخواست جلسات به مدل های مورد استفاده توسط دولت به صنعت coronavirus پاسخ. سرب امضا در نامه ای خواستار آن جلسات بود نماینده تراشه Roy (R–TX) که قبلا به نام برای یک “شدید ارزیابی” از آب و هوا علم است. این گروه که شامل تعدادی از محافظه آب و هوا منتقدان گفت که می خواهد به بررسی “مفروضات این مدل است.”

“در زمانی که هر دو زندگی و معیشت از آمریکایی ها در معرض خطر هستند ما قطعا باید اطمینان حاصل شود ما در حال تصمیم گیری بر اساس بالقوه ناقص یا misrepresentative اطلاعات” نمایندگان مجلس نوشت: در نامه ای به رئیس Rep. کارولین Maloney (D–NY). “کنگره نیاز به انجام آن در قانون اساسی نظارت وظیفه اطراف مدلسازی اطلاعات مربوط به کروناویروس پاسخ تلاش های که سازمان ها و ادارات دولت فدرال است که کنگره بودجه استفاده کرده اند برای توجیه قرار دادن فوق العاده سنگینی بر مردم آمریکا.”

کارشناسان بهداشت می گویند این مدل کار راه آنها قرار بود به ارائه یک نگاه اجمالی به آینده وخیم بود که تا حدی به دلیل جلوگیری از اقدام جمعی است.

به عبارت دیگر یک تحول اجتماعی بر اساس مدل سازی شرایط آینده کمک به دفع یک فاجعه و نجات زندگی آمریکایی گفت: هارون Bernstein, مدیر موقت از دانشگاه هاروارد و مرکز آب و هوا, بهداشت و محیط زیست جهانی.

این چیزی است که آب و هوا افسران طولانی استدلال کرد.

بدون علمی مدل قانونگذاران و کاخ سفید خواهد بود پرتاب دارت به حدس زدن آینده شرایط برنشتاین گفت.

“هر گونه اشاره است که دانشمندان تحریف مدل های خود را به ترساندن مردم و مخرب اقتصاد ما این است که نه تنها wrongheaded آن بویش از انگیزه های نهان برای حتی افزایش آن” برنشتاین گفت. “وجود دارد هیچ مدرکی وجود ندارد که دانشمندان انجام داده اند چیزی به مدل هایی که پیشنهاد کرده اند ما شده اند به مراتب بدتر داشتن انجام می شود مسائل به نگه داشتن خود را امن و من می خواهم بگویم همان مورد مدل های آب و هوا.”

Dr. Anthony Fauci این درمان کمک می کند که منجر جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus پاسخ تیم و رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی بارها توضیح داد که چرا این مدل باید تغییر اعداد.

“مدل ها به عنوان خوب به عنوان مفروضات شما قرار داده به آنها و ما به عنوان دریافت اطلاعات بیشتر و سپس شما را در آن قرار داده است و ممکن است تغییر او گفت:” در اخیر کنفرانس مطبوعاتی.

کسانی که به دنبال مقایسه COVID-19 به آب و هوا مدلسازی در واقع با استفاده از یک نوار بالا, ناظران می گویند. کارشناسی و تحلیل از 50 سال از مدل های آب و هوا منتشر شده در سال گذشته در ژئوفیزیک نامه تحقیقات متوجه آنها “به طور کلی کاملا دقیق در پیش بینی گرمایش جهانی در سال های پس از انتشار” و یک راه مفید پیش بینی آب و هوا شرایط.

“مدل های کاملا اساسی برای انجام هر نوع علم و بنابراین افرادی که از کهنه و در مدل بدون اینکه خاص در مورد آنچه در آن است و آنها حتی صحبت کردن در مورد هستند فقط واقعا خیانت است که آنها درک نمی کنند که چگونه علم کار می کند گفت:” آب و هوا دانشمند گوین اشمیت نویسنده این مقاله و مدیر ناسا برنامه شاتلهای فضایی.

با اینحال نخبگان محافظه کار که نه روت آب و هوا و دانشمندان باید repurposed coronavirus مدل سازی برای حمله پیش بینی آب و هوا در روز های اخیر.

“به نظر می رسد مانند مدل های کامپیوتری برای کرونا ویروس همه گیر در مورد به عنوان دقیق به عنوان مدل های کامپیوتر است که شکست خورده اند بنابراین مفتضحانه در گرمایش جهانی ایم” پاتریک مور, رئیس شرکت,2 ائتلاف که ادعا می کند جهان نیاز به سوزاندن بیشتر سوخت های فسیلی برای کمک به این سیاره است و اتصال به مغلوب ساختن پیشی جستن ، “ثابت می کند شما نمی توانید پیش بینی هرج و مرج چند عامل غیر خطی آینده است.”

این شرکت2 ائتلاف تاسیس شد و توسط ویلیام julie barringer که خدمت در شورای امنیت ملی در کاخ سفید و تلاش ناموفق برای راه اندازی یک خصمانه بررسی علم اقلیم شناسی.

دیگران پیش بینی مقاومت اگر coronavirus همه گیر نیست فوق العاده کشنده است.

“من حتی نمی تواند شروع به توصیف واکنش شدید عمومی است که رخ خواهد داد اگر #Corinavirus [sic] جان کمتر آمریکایی در این سال از آنفولانزا” نوشت: Dinesh d’souza محافظه کار نویسنده است که عفو شد با مغلوب ساختن پیشی جستن پس از یک جنایت محکومیت ساخت غیر قانونی کمک های مبارزات انتخاباتی. “برای استارت پزشکی ایجاد خواهد شد مانند نگاه حتی بزرگتر احمق تر از #ClimateChange استقرار.”

در دوشنبه, Laura Ingraham, که مورد استفاده او رابطه نزدیک با مغلوب ساختن پیشی جستن به فشار تست مواد مخدر کوکتل به عنوان coronavirus درمان با حمله به مدل در فاکس نیوز نشان می دهد. یک chyron در پایین صفحه نمایش به عنوان خوانده شده, “معیوب covid مدل باعث وحشت.” او گفت: دولت در حال حاضر نمیفهمد که “این تصور COVID-19 مدل در اشتباه بودند” و این که او شخصی تیم از آمار و ارقام و پزشکی حرفه ای که پیش بینی شده تا آنجا درست شد.

“این یک مقدار زیادی از پول است که ما در حال صرف در یک پاسخ است که بر اساس دوباره در معیوب شماره,” او گفت:.

رد منتقدان که درک نمی کنند و یا چه کسی غلط و مدل مهم خواهد بود به عنوان متحده به دنبال بهترین راه برای بازگشایی در سراسر کشور کارشناسان بهداشت می گویند.

چند هفته گذشته در حال اثبات این که مدل سازی این نسخهها کار میکند گفت: دکتر ژرژ بنیامین, مدیر اجرایی, American Public Health Association. بدون راهنمایی های خود را بیشتر از مردم فوت کرده اند بیشتر اقتصادی آسیب خواهد رخ داده است و بیشتر مراقبت های بهداشتی مقرون به بار خواهد بود که قرار است در سیستم, او گفت:.

“مدل تبدیل شدن به حتی بیشتر مهم است به دلیل اینکه ما در حال رفتن به نیاز به می دانم که زمانی که ما باید تنظیم ما بازگشایی,” او گفت:. “ما در حال رفتن به نیاز این مدل به کمک ما می دانیم به عنوان نوعی از هشدار دهنده زود هنگام, هنگامی که ما باید توقف و مکث و یا جلو و عقب کمی چرا که اگر ما را نمی, چه اتفاقی خواهد افتاد این است که ما را بیش از حد پایین خط و همه چیز خواهد شد بسیار بدتر از قبل از آنها بهتر است.”

تجدید چاپ از Climatewire با اجازه از E&E News. کپی رایت سال 2020 است. E&E فراهم می کند اخبار ضروری برای انرژی و محیط حرفه ای در www.eenews.net

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im