ایالات متحده اپیدیولوژی می گویند اطلاعات محرمانه در COVID-19 موارد فلج استراتژی های مداخله

طفره زن پارکینگ ورزشگاه تبدیل به یک COVID-19 تست سایت اما دانشمندان می گویند آنها نمی توانند تمام اطلاعات آنها نیاز به در نتایج از این سایت و یا در بیماران بستری.

Brian van der Brug/لس آنجلس تایمز از طریق گتی ایماژ

علمs COVID-19 گزارش توسط مرکز پولیتزر و Heising-سایمونز پایه و اساس است.

کالیفرنیا بود COVID-19 داستان موفقیت—تا زمانی که به طور ناگهانی نبود. در اوایل بیماری همه گیر دولت به نظر می رسید به کروناویروس جدید تحت کنترل است, اما به همه گیر شروع به سوار یک موج وجود دارد, با پرونده های تعیین شده در روزانه موارد چندین بار در این ماه و مرگ و میر در حال افزایش است.

کالیفرنیا مقامات که COVID-19 پاسخ یک بار مورد ستایش قرار داد به عنوان روشنفکر در حال حاضر دریافت انتقاد و برخی از واضحترین است که از دانشمندان به دنبال راهنمای کمک به دولت در مبارزه با ویروس. از ماه آوریل اپیدیولوژی از دانشگاه استنفورد و چند دانشگاه کالیفرنیا, دانشگاه ها باید به دنبال دقیق COVID-19 مورد و تماس با ما-ردیابی اطلاعات از دولت و شهرستان مقامات بهداشتی برای تحقیقات آنها امید را به بیشتر روش های موثر برای کاهش این بیماری همه گیر. “این یک پایه سرود اپیدمیولوژی و بهداشت عمومی: به دنبال اطلاعات” به یاد بگیرند که چگونه به گسترش بیماری می گوید: راجیو Bhatia, یک پزشک و اپیدمیولوژی می آموزد که در دانشگاه استنفورد است و در میان کسانی که به دنبال کالیفرنیا داده است.

اما این سازمان با رد درخواست ثبت از آوریل تا اواخر ماه ژوئن علم آموخته است. آنها با ذکر دلایل متعدد از جمله محدودیت حجم کار و نگرانی های حریم خصوصی—حتی اگر سوابق را می توان deidentified و بهداشت فدرال قوانین حریم خصوصی شده اند و آرام برای پژوهش در این بیماری همه گیر. به عنوان یک نتیجه Bhatia می گوید: “در 4 ماه از این بیماری همه گیر, جمع آوری میلیون ها پرونده در کالیفرنیا و یا در CDC [آمریکا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری] انجام داده اساسی اپیدمیولوژی.” کشورهای دیگر نیز موفق به به اشتراک گذاری بسیار خاص اطلاعات خود را COVID-19 مواردی که برخی از دانشمندان هشدار می دهند که مانع تلاش ها برای شناسایی و اقدامات هدفمند است که می تواند بنیادی گسترش SARS-CoV-2 بدون مقیاس کامل مستندات.

Bhatia و دیگر اپيدميولوژيستها در کالیفرنیا و در سراسر کشور به ویژه مأموران پس از اخبار گزارش های اخیر نشان متحده در حال تغذیه از داده های مشابه آنها تمایل به فدرال پیمانکار Palantir فن آوری های که کشیده انتقاد برای داده های کار حمایت از مهاجرت و گمرک اخراج. برای اطلاعات پلت فرم دوبله HHS محافظت از Palantir است که جمع آوری اطلاعات در گسترش این کروناویروس جدید به نمایندگی از وزارت بهداشت و خدمات انسانی (HHS), نقاشی بر روی بیش از 225 مجموعه داده از جمله آمار جمعیتی جامعه مبتنی بر آزمون و طیف گسترده ای از دولت ارائه داده است.(این هفته موجب نگرانی گسترده در میان کارشناسان بهداشت عمومی اپیدیولوژی و دیگران HHS همچنین کارگردانی بیمارستان ها به ارائه اطلاعات در COVID-19 موارد و اطلاعات بیمار به Palantir سیستم تا حد زیادی از طریق یک دوم پیمانکار TeleTracking فن آوری—به جای CDC به عنوان آنها را برای چندین دهه [دیدن نوار]).

جمع COVID-19 مورد مرگ و داده ها توسط شهرستان و اغلب با سن و نژاد است و در دسترس عموم در خیلی از کشور است. اما چند زبانی در پیوند این موارد و مرگ و میر به اطلاعات دیگر به طور معمول جمع آوری شده در این افراد مانند خود را به کد پستی و مشاغل و شرایط زندگی شناخته شده و از تماس با دیگران بیمار با COVID-19. و با توجه به COVID پیگیری پروژه داوطلب سازمان راه اندازی شده توسط اقیانوس اطلسبدون ایالت یا قلمرو عمومی را فراهم می کند مجموعه ای کامل از حتی اساسی چنین COVID-19 اقدامات به عنوان کل و در انتظار آزمون; مرگ و میر و بهبود بیماران و زمان و تجمعی بستری بیماران در بخش های مراقبت ويژه و کسانی که با استفاده از فن.

Bhatia و همکاران می گویند دقیق COVID-19 مورد داده ها می تواند استخراج می شود برای پیدا کردن ترکیبی از عوامل مسئول برای “بزرگترین بسته نرم افزاری از بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر.” او فرضیه داده خواهد برای مثال تایید می کنند که حتی به تجارت باز می شود تا بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر هنوز هم در درجه اول از ظهور به طور گسترده اشاره flashpoints از جمله مراقبت از سالمندان امکانات و بزرگ خانواده که شامل آلوده ضروری کارگران که بدون علامت یا دارای علائم خفیف و تصویب این بیماری به بستگان که عوامل خطر آنها را بیشتر در معرض خطر بیماری شدید.

“ما فکر می کنم شما می توانید بیشتر استراتژیک خود را در مداخلات اگر شما می دانید که در آن مواجهه در واقع رخ می دهد می گوید:” جفری Klausner, یک پزشک و اپیدمیولوژی در دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس است که به دنبال کالیفرنیا داده است. برای مثال ممکن است داده های مورد تایید تکه تکه شواهد نشان می دهد داخل سالن ناهار خوری خطرناک است اما پارک ها و سواحل به طور کلی امن است. اگر چنین است, بازگشایی, هوای آزاد, تنظیمات با اقدامات احتیاطی مناسب ممکن است تقویت اقتصاد و کاستن ترس است که خطر عفونت در همه جا.

به عنوان همه گیر تکامل می یابد به طور منظم ارزیابی مجدد از گرانول داده ها در موارد بسیار حیاتی است می گوید: ناتالی دین یک دانشگاه فلوریدا (UF) biostatistician. “ما در این دنیای جدید در حال حاضر که در آن ما در حال باز کردن همه چیز است. ما باید این تغییر مجموعه ای از محیط های—داخل سالن ناهار خوری, میله, باز کردن ساختمان های خرده فروشی و دفاتر و سالن های ورزشی. هنگامی که ما فکر می کنم از آنچه در حال فشار نقاط زیادی وجود دارد ما فقط نمی دانم هنوز رتبهدهی نشده است. … ما باید به یک آموزش معماری’ در محل که در آن همیشه وجود دارد برخی از سطح از انعکاس.”

در غیاب روشن موضعی داده ها از مقامات دولتی برخی از کلینیک ها در کالیفرنیا را با تکیه بر تحقیقات خود را. پس از انجام هزاران COVID-19 آزمون در اوکلند “ما شده اند قادر به دقت اشاره کردن که در آن برخی از شیوع بیماری هستند و هر دو از لحاظ جغرافیایی و از نظر تنظیم” منجر به بسیار هدفمند آموزش بهداشت و تست توسعه می گوید: Noha Aboelata یک پزشک که سر این شهر ریشه جامعه مرکز بهداشت که در درجه اول در خدمت مردم رنگ در جوامع محروم. بدون محله-سطح هوش برای بهداشت عمومی اطلاع رسانی می کنید “یک اندازه متناسب با تمام راه حل هایی که ممکن است مشکل را تشدید کند” او می گوید. “خودداری از اطلاعات است که منجر به مرگ و میر.”

در پاسخ کتبی به سوال از علومکالیفرنیا وزارت بهداشت گفت: حتی deidentified اطلاعات “را می توان به تنهایی و یا در ترکیب با اطلاعات در دسترس عموم برای شناسایی یک فرد است.”

Caitlin رودخانه متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز بهداشت امنیتی, تماس, reidentification معتبر نگرانی اما استدلال می کند این اتفاق می افتد به طوری که به ندرت خطر نباید توجیه پتو محرومیت از داده ها و درخواست ها در طول بیماری همه گیر. “وجود دارد مقدار زیادی از فضای در وسط است که ما واقعا نمی کاوش” او می افزاید. برای مثال برای رفع برخی نگرانی های حریم خصوصی Bhatia گروه درخواست مورد گزارش به 10 سال سن دامنه به جای خاص سنین هفته COVID-19 شروع به جای یک تاریخ خاص و یک گروه شغلی به جای حرفه خاص ،

به عنوان یک مطالعه موردی در ارزش غنی تر اطلاعات Bhatia تبدیل به فلوریدا است که در مقایسه با کالیفرنیا ارائه می دهد و نسبتا اطلاعات دقیق در مورد هر یک از تقریبا 316,000 COVID-19 موارد ثبت شده وجود دارد که تا کنون. این مجموعه داده ها را فعال کنید او را به نمودار هفته به هفته, عفونت سن و اینکه آیا منبع انتقال شناخته شده بود. او در بر داشت که در اوایل بیماری همه گیر و منبع شناخته شده برای 80 درصد از کودکان و 50 درصد به 60 درصد از بزرگسالان است.

به عنوان فلوریدا آرام محدودیت در کسب و کار و جنبه های دیگر زندگی شناخته شده منابع از انتقال باقی مانده در سطوح مشابه حتی اگر گاه به گاه تماس با غریبه ها ظاهرا در حال افزایش است. چرا که برخی از منابع نامعلوم انتقال بودند قطعا بدون علامت و یا خفیف علامتی خانواده و یا دوستان چنین پیدا کردن نشان می دهد سواحل شلوغ در حال بازی نقش کوچکتر در فلوریدا افزایش عفونت از, می گویند افزایش تعداد خانواده بزرگ اجتماعات در خانه و یا repopulated دفاتر. “اگر مردم می دانند که 50% یا 60% از عفونت ناشی از مردم می دانند که از جمله خانواده و دوستان و همکاران آنها ممکن است بهتر تفسیر خطر” Bhatia می گوید.

حتی فلوریدا اطلاعات حذف کلید امتیاز داده است که برخی از محققان مشاهده به عنوان ضروری به نقشه و پاسخ دادن به این بیماری همه گیر به طور موثر—از جمله کد پستی; کامل تر نژادی نامگذاریهای; و جزئیات موارد در دراز مدت مراقبت از امکانات زندان و زندانها. که مانع هدفمند پاسخ در درون دولت می گوید توماس Hladish یک بیماری عفونی محقق در UF که مشورت گسترده با مقامات دولتی در مورد COVID-19 داده ها از ماه مارس تا این ماه است. “بسیاری از تناقضات است که شما مشاهده می کنید منطقی توضیح داد: با حسن نیت افرادی که در حال تلاش برای اختراع دوباره [زمینه داده ها و فرمت های] در پرواز بدون مناسب ویژگی های پس زمینه.” از میامی هرالد نیز اخیرا گزارش داد که مقامات شهرداری نتوانسته اند به دولت برای ارائه اطلاعات مورد نیاز آنها برای حمله به محلی شیوع است. فلوریدا وزارت بهداشت و درمان پاسخ نمی دهند به علم‘s درخواست برای نظر.

اپیدیولوژی ستایش آینده بیشتر سازمان ها به خصوص کسانی که با استفاده از داده های خود را به, راهنمای پاسخ. نیویورک شهرستان, وزارت بهداشت, و بهداشت روانی نوشته های غیر منتظره ای کامل و به طور مداوم به روز شده در مجموعه داده در COVID-19 در وب سایت خود را—نمایش اطلاعات دقیق در مورد آزمون موارد و مرگ و میر برای 177 گسسته محله—و استفاده از آنها را به نقشه نقاط داغ از بیماری است. آن را ارائه می دهد احتمالی و تایید مرگ توسط سن و نژاد یا قومیت شرایط اساسی و عوامل دیگر. یکی از پیدا کردن: پایین بودن درآمد مناطق با غلظت بالاتر از خانواده بزرگ رنج می برد از COVID-19 در بسیاری از موارد نرخ ثروتمند ترین مناطق.

شهر سلامت کمیسر Oxiris Barbot می گوید که این سیستم بسیار مهم در کاهش موارد حدود 94 درصد و مرگ و میر در حدود 98% از مارس اوج. “شفافیت در اطلاعات کمک کرده به رنگ یک عکس از نحوه حاد یک وضعیت ما بودند و در درجه ای است که ما نیاز به نیروهای جدید را مطابق با آنچه که ما درخواست آنها را به انجام,” او می گوید. “این کمک برجسته به عنوان اوایل به عنوان ممکن است در راه است که در آن ویروس بود ravaging سیاه و قهوه ای و جوامع است.” و گرانول داده اجازه کالیبره پاسخ—از جمله ارائه می دهد اتاق های هتل ها برای کمک به مردم زندگی در شرایط شلوغ منزوی که مبتلا COVID-19. “آن را به حال شده است که برای تجزیه و تحلیل داده ها ما را بسیار کندتر در پاسخ و … بسیاری از زندگی را از دست داده اند,” Barbot می گوید.

“این نوع حق تلاش با استفاده از نوع مناسب از داده ها” Bhatia می گوید. بدانند چگونه برای متوقف کردن بیماری همه گیر “بزرگترین و تاثیرگذار ترین تصمیم گیری در سیاست ما دیده ایم در طول عمر ما,” او اضافه می کند. اما در کالیفرنیا و در جای دیگر: “ما در حال تلاش برای پیش بینی آینده بدون تجزیه و تحلیل داده ها که در مقابل ما است. این یک شکست است.”

این داستان پشتیبانی شده توسط علم, صندوق برای گزارش های تحقیقی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesbuy stripe accountNovagrakorsan taksiOmeglejoybetKartal Eve Gelen Escortinstagram gizli hesap görmeMobil Ödeme Bozdurmarekorbetvan escortgenco bahisdeneme bonusu veren sitelerBağlama büyüsü