بحث در مورد بارگذاری را 2019 نتایج مالی و تحلیل گران در هفته گذشته مدیر عامل شرکت دارا Khosrowshahi استفاده از کلمه “تمرکز” شش بار و کلمه “نظم و انضباط” سه بار در سخنان افتتاحیه خود به تنهایی. و او کاهش یافته است “سودآوری” چهار بار در مهمترین پیش بینی هایی که بارگذاری خواهد حرکت به سیاه و سفید در پایان این سال—حداقل زمانی که اندازه گیری شده به عنوان درآمد قبل از بهره و مالیات و استهلاک و استهلاک آنچه تحلیلگران تماس EBITDA. از هرج و مرج بارگذاری کسب و کار بین المللی که در محدوده مشترک به حق بیمه سواری-تگرگ سفر به دوچرخه الکترونیکی به e-اسکوتر به اتوبوس به بر روی تقاضا نیروی انسانی به مواد غذایی و تحویل Khosrowshahi وعده داده است برخی از پول واقعی.

یک هفته بعد که وعده داده است که استفاده می شود به عنوان یک چماق زدن در برابر کوچکتر سوار-نقطه رقیب Lyft. در تماس های خود با سرمایه گذاران در اواخر سه شنبه, Lyft, مدیران گیر به یک پیش بینی شده در سال گذشته: که این امر رسیدن به سودآوری در یک EBITDA اساس تا پایان سال 2021. تحلیلگران هم نمیزنند شرکت برای آن هزینه های فروش و بازاریابی (که Lyft, پیش بینی خواهد بود 20 درصد از درآمد این سه ماهه) و این واقعیت است که آن را هنوز هم gobs از دست دادن پول در اصلی آن محصول است.

Uber سهام شروع به پریدن کرد 9.5 درصد روز پس از آن گزارش خود درآمد و رشد شاخص بالاتر از آن. Lyft نتیجه در صدر وال استریت انتظارات اما سهام آن کاهش یافت و 10 درصد شنبه ،

حرکت بازار سهام نماد کلید بحث استراتژی در صنعت: بزرگتر است بارگذاری آن در بازار بین المللی و خطوط تولید چندین احتمال زیاد برای برنده شدن در پایان ؟ خواهد شد و یا بیشتر متمرکز کردن اجسام که گیر کرده به آمریکا و کانادا و باقی مانده متمرکز بر حمل و نقل تبدیل شدن به بیشتر پایدار کسب و کار ؟

خود را در آن بارگذاری را سواری کسب و کار تولید $742 میلیون در تنظیم درآمد سه ماهه گذشته (نه حسابداری برای برخی عامل و هزینه های اداری) نزدیک به چهار برابر بیشتر از مدت مشابه سال قبل است. اما در حالی که این رشد خود را می خورد و کسب و کار با 73 درصد نسبت به سال گذشته آن را از دست رفته برخی از $461 میلیون در تحویل سرویس (نه حسابداری برای برخی از هزینه های). بسیاری از تحلیلگران به طور کلی تایید این شرکت تصمیم به فروش آن می خورد و کسب و کار در هند به محلی رقیب Zomato که آنها را به عنوان یک نشانه آن است که Khosrowshahi جدی در مورد “نظم و انضباط” چیز. به طور کلی بارگذاری از دست 1.1 میلیارد دلار سه ماهه گذشته 24 درصد بیشتر نسبت به سه ماهه مشابه سال قبل است.

Lyft سه ماهه درآمد در ضمن آمار 1 میلیارد دلار و شرکت در حال حرکت است بیشتر سواران از همیشه. هنوز هم بلند کردن اجسام از دست داد $2.6 میلیارد دلار در سال 2019 بیش از دو برابر سال قبل است. رئیس امور مالی برایان رابرتز کاهش یافته است یک تحلیلگر درخواست برای شکستن که از دست دادن با نوع کسب و کار—سوار-تگرگ در مقابل اسکوتر در مقابل دوچرخه.

در این مرحله بسیاری از Lyft, را, رد پای کوچکتر و کمتر نمونه کارها متنوع به عنوان یک ضعف است. (شرکت بازار کلاه $14.5 میلیارد دلار در مقایسه با بارگذاری را $73 میلیارد.) Lyft مدیران می گویند این یک قدرت است. “فقط به یاد داشته باشید: با ما تمرکز ما در معرض عدم قطعیت و یا نوسانات بازارهای در حال ظهور و یا غیر حمل و نقل بخش” رابرتز گفت. “ما در حال تمرکز بر ما سود و رشد در سراسر کسب و کار ما.”

در هر دو کسب و کار و روز از “رشد در همه هزینه ها” به نظر می رسد بیش از. (در واقع این چیزی است که Khosrowshahi گفت: سرمایه گذاران است.) این همه در مورد استراتژی و نظم و ساختن پول در حال حاضر. در واقع Uber و Lyft به نظر می رسید به تغییر دیدگاه در دره سیلیکون در وال استریت و در سراسر جهان. سرمایه گذاران به نظر می رسد انگیزه بیشتری برای پیدا کردن شرکت های با مسیرهای به سودآوری از آنها می گویند در بهار گذشته—درست قبل از اینکه هر دو سوار-تگرگ شرکت های عرضه در بازارهای عمومی است.


بزرگ تر سیمی داستان
  • جلبک خاویار کسی ؟ آنچه ما می خواهیم غذا خوردن در سفر به مریخ
  • کد وسواس رمان نویس می سازد نوشتن یک ربات. طرح غلیظ
  • کریس ایوانز به واشنگتن می رود
  • بهترین وعده غذایی کیت ارائه خدمات برای هر نوع طبخ
  • شکسته آینده از مرورگر حریم خصوصی
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im