انگلستان را افزایش می دهد بودجه عمومی برای تحقیق و توسعه با 15% در سال مالی آینده و بزرگترین آن در سال در سال افزایش دهد تا با توجه به بودجه برنامه ای پرده برداری کرد امروز. و نخست وزیر بوریس جانسون دولت قصد دارد به سطح شیب دار بالا R&D صرف حتی سریع تر در طول 3 سال آینده بیش از دو برابر فعلی مجموع به £22 میلیارد 2024-25.

“این یک برنامه بلند پروازانه و بزرگ سرمایه گذاری در یک دوره کوتاه از زمان” سارا اصلی, مدیر اجرایی کمپین برای علوم و مهندسی در بیانیه ای گفت. “در یک خوش آمدید, حرکت, دولت, سوپر, سرمایه گذاری عمومی در علم ارائه سرمایه گذاری سریع تر و بیشتر از آن را وعده داده بود.” اما برخی از ناظران نگران هستند که دولت ممکن است مات در چگونه از آن تصمیم به اختصاص عظیم بودجه را افزایش می دهد.

در سال 2017 دولت انگلستان متعهد شده است که ظرف 10 سال کشور را افزایش هزینه های تحقیق و توسعه – عمومی و خصوصی در ترکیب — برای رسیدن به 2.4 درصد از تولید ناخالص داخلی به طور متوسط از لحاظ اقتصادی کشورهای توسعه یافته است. انگلستان زمان عقب بود و در 1.7 درصد از تولید ناخالص داخلی در سال 2017.

سال گذشته حزب محافظه کار گفت: دو بودجه عمومی در R&D آوردن آن به £18 میلیارد 2024-2025. (دولت سال مالی اجرا می شود از آوریل تا مارس). امروز اما صدراعظم Rishi Sunak گفت: دولت خواهد بود بیشتر تهاجمی بالا بردن این رقم به £22 میلیارد دلار است. تحت این سناریو های R&D هزینه خواهد بود 0.8 ٪ از تولید ناخالص داخلی در 2024-2025 با توجه به پیش بینی های اقتصادی در طرح بودجه–بیش از آمریکا و چین و ژاپن یا فرانسه Sunak گفت: در یک سخنرانی در پارلمان امروز.

برای رسیدن به هدف کلی از 2.4% اما بخش خصوصی نیاز به افزایش خود را از R&D صرف از £26 به £44 میلیارد دلار است. دولت سعی خواهد کرد برای تحریک این سرمایه گذاری با قرار دادن £200 میلیون در یک زندگی, علوم, صندوق سرمایه گذاری و صرف £900 میلیون دلار در کمک های مالی به پرورش نوآوری در کسب و کار. (زمان فریم بودند اعلام نشده اما جانسون حزب باقی خواهد ماند, در قدرت باقی مانده از مجلس 5 سال مدت است.)

“این قطعا یک گام مثبت اما موفقیت در حال رفتن به می آیند در مورد فقط از شیرین کننده می پردازد می گوید:” جیمز Wilsdon یک سیاست علمی متخصص در دانشگاه شفیلد است. شرکت ها را به سرمایه گذاری بیشتر با وجود خطرات اقتصادی مطرح شده توسط Brexit. “این بزرگترین عدم قطعیت برای 2.4% هدف” Wilsdon می گوید.

بودجه طرح میسازد تصویر بزرگ برای 4 سال به 2024-2025. جزئیات منتشر خواهد شد این سقوط پس از یک جامع بررسی هزینه. اما این طرح را برجسته اولویت مناطق برای سرمایه گذاری R&D از جمله وسایل نقلیه الکتریکی, فضا, فناوری و همجوشی هسته ای. دولت ذکر شده چندین خاص سرمایه گذاری (نگاه کنید به جدول).

از نکات برجسته این طرح بودجه

نخست وزیر بوریس جانسون می خواهد به صرف در تحقیقات بیش از 5 سال آینده و افزایش مجموع عمومی و خصوصی هزینه های R&D به 2.4 درصد از تولید ناخالص داخلی این کشور توسط 2024-2025.

بودجه (میلیون) زمان (ماه) هدف
£1400 10 ارتقاء دولت حیوانات, مرکز علوم بهداشت
£900 ? نوآوری در کسب و کار از جمله فضا و همجوشی هسته ای و تکنولوژی
£800 ? در معرض خطر بالا-پاداش بودجه آژانس مدل در ARPA
£400 1 تحقیقات و زیرساخت ها به خصوص در پایه و علوم فیزیکی
£300 5 ریاضی فرصت های مطالعاتی و تحقیقاتی برای جذب استعداد جهانی
£200 ? سلامت و زندگی علم سرمایه گذاری صندوق سرمایه
£180 6 جدید ذخیره سازی و مرکز تحقیقات برای موزه تاریخ طبیعی
£80 5 متخصص موسسات از جمله موسسه تحقیقات سرطان

دولت انگلستان

دولت بالا خواهد شد تا کمک های مالی برای 2020/2021 سال مالی که شروع می شود در ماه آینده با هزینه اضافی £400 میلیون در تحقیقات زیرساخت ها و تجهیزات تمرکز بر روی تحقیقات پایه و علوم فیزیکی. Wilsdon می بیند این بالا به عنوان راه منطقی برای آماده سازی سطح شیب دار تا در هزینه های پس از سال آینده.

Wilsdon و دیگران می خواهم جزئیات بیشتر. “من در مورد نحوه تصمیم گیری ساخته شده بودند در مورد تخصیص این همه پول و آنچه که برای آینده تصمیم گیری در مورد بودجه علم” گفت: عصب شناسی کالین Whipping از دانشگاه شهر هنگ کنگ, در بیانیه ای. در خصوص وی سوال در مورد پایه و اساس سرمایه گذاری £1.4 میلیارد دلار برای ارتقاء یک دولت حیوانات سلامت مرکز تحقیقات در ویبریدگ.

Whipping همان سوال در مورد برنامه ریزی های انگلیسی, پروژه های تحقیقاتی پیشرفته سازمان (BARPA) است که مدل در ایالات متحده پروژه های تحقیقاتی پیشرفته سازمان انرژی که با هدف تجاری امیدوار کننده فن آوری. BARPA ترویج شده است توسط جانسون بالا مشاور دومینیک کامینگز و ایجاد برنامه های آن اعلام شد در ماه اکتبر گذشته. حزب محافظه کار گفت: در آن مانیفست انتخاباتی در ماه نوامبر گذشته است که آن را صرف £800 میلیون بیش از 5 سال به ایستادن آژانس. که بودجه تایید شد در طرح بودجه امروز اما از آن موجود نیست جزئیات مانند زمانی که BARPA ممکن است راه اندازی و یا جایی که در آن دولت واقع شده باشد.

به طور کلی علم رهبران مشتاق هستند. جیم مک دونالد رئيس جمهور از آکادمی سلطنتی مهندسی برجسته پتانسیل نهایی از BARPA در یک بیانیه گفت: “رادیکال های خارج از جعبه فکر کردن اگر به درستی تامین می شود و اعدام می تواند در تقویت اقتصاد محلی جدید را ایجاد و پایدار شغل و چالش های جهانی در حالی که ایجاد فرصت های جدید برای بهبود زندگی مردم در هر بخشی از بریتانیا است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de