رشد برخی از fondest گوش دادن تجارب آمد از نقره فیلیپس boombox. من خاطرات زنده ظاهر در Moby را بازی—و آنچه که من صادقانه به یاد بیاورید به شش D-اندازه باتری—و سرگردان در اطراف با طاس استاد در دو.

این روزها آسان به آهنگ های مورد علاقه خود را با شما در هر نقطه. اما چند دهه بعد از فشردن یک سی دی پلیر را به یک بلندگوی قابل حمل سیستم بزرگترین ذهن های صوتی تلفن همراه را هدف گرفته در یک سخت تر مشکل: تلفن همراه رقص. چگونه می توانم به شما ارائه با صدای بلند جلد در یک واقعا قابل حمل بسته است ؟ برای دو سال در این تیم در نهایت گوش—لاجیتک-متعلق به شرکت صوتی ساخته شده است که برخی از بهترین اسپیکر های قابل حمل و سفارشی در گوش مانیتور—mulled بیش از 21 قرن رقص ماشین. این Hyperboom است پاسخ خود را.

پس از دو هفته کشیدن چیزی را با من در اطراف اورگان, من احساس می کنم که در مورد آن هیجان زده به من با من قابل اعتماد پیر فیلیپس. محکم مستطیل سیاه و سفید است که نه تنها یک بلندگوی قابل حمل است که با صدای بلند و با دوام کافی برای مقاومت در برابر یک آخر هفته در سوزاندن انسان آن را نیز برای تلفن های موبایل به اندازه کافی خوب به جای خود را در قفسه کتاب سخنرانان بازگشت به خانه. آن را مدرن boombox من منتظرش بوده ام.

زنگ ها و سوت

حتی قبل از اینکه شما شنیده ام چیزی که شما ملزم به تحت تاثیر قرار Hyperboom مشخصات. 24 ساعت عمر باتری, گوش تقسیم 100 دسی بل صدا (با صدای بلند به اندازه کافی است که شما احساس می کنید Kendrick Lamar باس خطوط خود را انگشت کوچک پا) و یک IPX4 آب-مقاوم در برابر امتیاز.

شما می توانید بازی جیمی هندریکس در کوه بارانى از 24 ساعت با این چیز.

من را دریافت نمی اشتباه من نمی تواند گرفتار مرده کشیدن 16 پوند مستطیل با من در یک آخر هفته طولانی و سفر کوله پشتی. اما کسی که آن را در طول روز اخیر اسکی سفر خارج به ایوان برای یک پست-کار آبجو یا پایین به ساحل برای یک آتش بدون brainer است به خصوص با تشکر از ساخته شده است در دسته سیلیکون.

در مقایسه با دیگر portable حزب سخنرانان که به طور معمول نیست خیلی بیشتر از وحشتناک PA (سیستم آدرس عمومی) سخنرانان با چراغ چشمک زن و عظیم باتری پیچ داخل Hyperboom یک ورزشکار پروزن.

آن را نیز آسان برای استفاده با چند دی جی موبایل: شما می توانید موسیقی را از تلفن در حالی که جفت بلندگو به دیگری و سپس به سرعت به عقب و جلو سوئیچ بین آنها را با فشار یک دکمه. هیچ بیشتر در اواسط حزب سکوت در حالی که کسی parejo flails داخل یک بلوتوث منو.

وجود دارد برنامه های بزرگ مبتنی بر قابلیت های بیش از حد. سخنران همواره گوش به محیط بیرون و تنظیم برابری تنظیمات مطمئن شوید که موسیقی برای تلفن های موبایل مشابه این که آیا شما در یک ماهیگیری یخ کلبه و یا یک هتل پنج ستاره و شما می توانید جفت های متعدد با هم باید به شما نیاز به خواب همه در داخل یک مایل.

مهندسی راحتی

برای رسیدن به چنین حجم و عمر باتری در یک فرم فشرده عامل این تیم تا به حال به حل برخی از رود و مشکلات و همچنین بسیاری از غیر منتظره ،

آن را سفارشی طراحی شده یک جفت از 4 اینچ ووفر و 1 اینچ تویتر که در میان کارآمد ترین تا کنون قرار داده و در یک بلندگوی بلوتوث برای ارائه فوق العاده حجم در حالی که حفظ عمر باتری عالی. این تیم را چنین خوب کار آنها ایجاد مشکل دیگری به طور کامل: سخنران بود انفجار پارچه در مقابل سخنرانان اواسط مسیر است. آنها تا به حال به redevelop چسب.

مطمئن شوید که شنوندگان از شنیدن شد درست صدای استریو در هر کجا که قرار داده شده از بلندگو Hyperboom طراحی شده است به شما نگاه از لبه جلو و نه با تخت کنار مستطیل با هدف شما. آن را ممکن است به نظر می رسد ضعیف در مقایسه با دیگر بیمه سخنرانان مانند Sonos Play: 5 اما این باعث می شود بسیاری از حس های صوتی و مهندسی چشم انداز. با قرار دادن آنها در یک زاویه با هدف دور از یکدیگر الماس شکل Hyperboom پروژه ها در سراسر فضای اطمینان بیشتر شمعی صدا. این همچنین باعث می شود موسیقی کمتر boomy در گوشه و کنار به دلیل سخنرانان نیست هدف به طور مستقیم در دیوار.

مقدار مجنون از توجه رفتم سمت در دراز مدت دوام. بر خلاف کوچکتر Ultimate Ears مدل Hyperboom نیست برای رفتن از طریق این شرکت تحت اللفظی غلت ماشین (که چرخش unsuspecting بلندگو داخل یک جعبه چوبی از وحشت برای ساعت ها در پایان). به جای آن طراحی شده بود کاهش یافته و از counter-ish ارتفاع و زنده ماندن. هدف به دست آورد: من به طور تصادفی زدم چیزی از کامیون من در راه به یک Airbnb. آن را به یک زن و شوهر خش در گوشه و کنار اما خوب کار می کند.

شما هرگز منفجر کردن بلندگو ، مطمئن شوید که Hyperboom می تواند مقاومت در برابر استفاده طولانی مدت در حجم بالا این شرکت با استفاده از آنچه مهندسین مراجعه gleefully به عنوان “مخلوط کن” آهنگ های صوتی از مهمترین مالیات الکترونیکی برای تلفن های موبایل آنها می تواند پیدا کردن لوپ برای چند روز در پایان.

حتی پارچه ای که کت سخنران است در دراز مدت تست شده است. Ultimate Ears صاحب یک قطعه زمین در آریزونا با نمونه ها در رنگ های مختلف شده اند که تخمگذار در صحرا برای سال به مطمئن شوید که آنها انجام محو نشده است و بسیار بیش از زمان.

همه از این است که تقریبا بی سابقه در بلندگوی بلوتوث جهان که در آن بسیاری (حتی معتبر) شرکت ها را کمی بیشتر از انتخاب off-the-shelf قطعات پیدا کردن یک کارخانه در چین و شروع به فروش در آمازون است.

بیش از حد صدا

مقدار زمان و تلاش است که رفت و به Hyperboom آشکار است هنگامی که شما بازی را فشار دهید. آن را نه تنها بهترین صدایی بلندگوی بلوتوث تحت $400—آن را ممکن است بهترین صدایی از بلندگو زیر 400 دلار.

Ultimate Ears’ ساخته شده در اتاق برابری نشانی از یک کار فوق العاده از ایجاد یک بوم خالی اجازه می دهد سخنرانان به ارائه ظریف موسیقی جزئیات خود را در فضاهای مجزا. این یک بیت از یک افزایش در پایان کم در bassiest آهنگ اما تکان دهنده است چگونه کمی اضافی که سر و صدا خونریزی به موسیقی در بالای آن است.

این خوش مشرب سینت سایزر در کربو آلبوم جدید به طور ناگهانی زنده بالای چهار در طبقه basslines با دو برابر خواننده نشسته کاملا در وسط مخلوط. اگر I close my eyes, من تقریبا متقاعد شده من با گوش دادن به $1,000 bookshelf speaker system.

اما من خودم بیشتر شگفت زده چقدر خوب Hyperboom برای تلفن های موبایل در حجم کامل. اکثر سخنرانان—حتی آنهایی که بزرگتر—تبدیل شدن به یک ظرف غذا از تار باس و گیتار تحریف زمانی که شما انفجار بلک واتر Holylight عالی اولین آلبوم خود را از طریق آنها در 100 دسی بل است. نه Hyperboom که نشان می دهد تا لبه های آوازی هارمونی میان ناهنجار بقیه.

بهترین Boombox

آن را سخت برای تولید نوستالژی. گرد فیلیپس boombox که به بازی در چنین نقش برجسته در موسیقی من هویت ساخته نشده بود با من در ذهن است. اما بهترین محصولات ما اجازه می دهد برای فرار دادن ما تجربه کرده ایم در غیر این صورت قبل از به حال هرگز. این Hyperboom مانند آن است. در پنج سال یا 10 سال, من می توانید ببینید که چگونه آن را احساس می کنم مثل یک کلاسیک تمام وقت.

آن را از من: آن را سخت برای فراموش کردن گربه Cheshire لبخند شما اولین بار که شما انفجار بویی در جنگل در 100 دسی بل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im