بیماری زمینه ای عوامل خطر شدید COVID-19 یا مرگ

سن, جنس نر, چاقی و بیماری زمینه ای پدید آمده به عنوان عوامل خطر شدید covid-19 یا مرگ در انگلستان با توجه به بزرگترین گروه مطالعه تاریخ منتشر شده توسط BMJ (22 مه سال 2020).

خطر مرگ را افزایش می دهد در بیش از 50s عنوان می کند که مرد چاق و یا داشتن زمینه ای قلب و ریه و کبد و کلیه و بیماری است.

به عنوان بزرگترین نگر مشاهدهای مطالعه گزارش شده در سراسر جهان تا به امروز را فراهم می کند یک تصویر جامع از ویژگی های بیماران بستری در انگلستان با covid-19 و نتایج خود را.

از آنجا که مطالعه در حال انجام آن است در حال حاضر استخدام بیش از 43,000 بیماران. این یافته ها کمک خواهد کرد, بهداشت حرفه ای اطلاعات بیشتر در مورد چه بیماری پیشرفت می کند و ما را قادر به مقایسه با کشورهای دیگر می گویند محققان.

مطالعات انجام شده در چین گزارش داده اند که عوامل خطر مرتبط با شدید covid-19 اما مطالعات توصیف ویژگی ها و نتایج از بیماران مبتلا به covid-19 شده اند که در بیمارستان بستری در اروپا وجود ندارد.

برای پرداختن به این دانش فاصله یک تیم از انگلستان محققان تجزیه و تحلیل داده ها از 20,133 بیماران با covid-19 بستری 208 بیمارستان مراقبت حاد در انگلستان و ولز و اسکاتلند بین 6 بهمن ماه و 19 مارس سال 2020 است.

این نشان دهنده حدود یک سوم از تمام بیماران بستری شده در بیمارستان با covid-19 در انگلستان است. متوسط سن بيماران در اين مطالعه 73 سال و در مردان بیشتر (12,068; 60%) بستری شده بودند به بیمارستان نسبت به زنان (8,065; 40%).

علاوه بر افزایش سن و زمینه ای قلب و ریه و کبد و کلیه و بیماری — عوامل در حال حاضر شناخته شده است به علت نتایج ضعیف — محققان دریافتند که چاقی و جنسیتی بودند عوامل کلیدی مرتبط با نیاز به سطوح بالاتری از مراقبت و بالاتر از خطر مرگ در بیمارستان است.

در زمان انتشار فقط بیش از یک چهارم (26 درصد) از تمام covid-19 بیماران در بیمارستان فوت کرده است 54% مرخص زنده و یک سوم (34 درصد) همچنان در بیمارستان است. نتایج بودند فقیر برای کسانی که نیاز به تهویه مکانیکی: 37% فوت کرده است 17% از بيمارستان مرخص شده بودند زنده و 46 درصد باقی مانده در بیمارستان است.

الگوی بیماری ما توصیف گسترده نشان دهنده الگوی گزارش شده در سطح جهان می گویند محققان. اما چاقی عامل خطر بود که هایلایت شده در داده ها از چین است. آنها گمان می کنند که کاهش عملکرد ریه و یا التهاب مرتبط با چاقی ممکن است نقش بازی کند.

این یک مطالعه مشاهدهای بنابراین نمی تواند ایجاد شود و محققان با اشاره به برخی از محدودیت های که ممکن است تحت تاثیر نتایج خود را. آنها می گویند این بزرگترین مطالعه از نوع خود در خارج از چین و به وضوح نشان می دهد که شدید covid-19 منجر به طولانی مدت بستری در بیمارستان و مرگ و مير بالا.

“مطالعه ما شناسایی بخش از جمعیت که در معرض بیشترین خطر از ضعیف نتیجه را نشان می دهد و اهمیت رو به جلو برنامه ریزی و سرمایه گذاری در مصلی مطالعات” آنها را بنویسید.

این نتایج در حال حاضر به اشتراک گذاشته شده با دولت انگلستان و سازمان بهداشت جهانی و هستند که در مقایسه با داده ها را از کشورهای دیگر در سراسر جهان است.

در ابتدا از covid-19 همه گیر شد به تمرکز بر روی افراد مبتلا به بیماری شدید است که ممکن است نیاز به طور بالقوه منابع کمیاب در بیمارستان و مراقبت های ویژه نوشتن محققان آمریکایی در یک ارتباط سرمقاله.

مطالعات کوهورت از این بیماران مهم هستند آنها می گویند و این مطالعه به عهد به خوبی برنامه ریزی و آماده سازی قبل از اجرای جمع آوری داده ها در طول یک بیماری همه گیر.

اما اضافه می کنند که اگر ما در حال رفتن به مدیریت covid-19 برای چند سال آینده “ما نیاز به درک و بهینه سازی مراقبت های قبل ، حین و فراتر از بیمارستان است.”

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط BMJ. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>