درک گوزن آسیب بسیار مهم است در هنگام کاشت جدید جنگل

دانشمندان در دانشگاه ساوتهمپتون و جنگل تحقیقات می گویند درک خطر آسیب توسط گوزن های جدید و موجود جنگل ها در بریتانیا بسیار مهم است که با توجه به گسترش است.

این پژوهشگران تجزیه و تحلیل داده ها از بیش از 15 ، 000 جنگل ملی موجودی بررسی توطئه در سراسر انگلستان و در میان یافته های دیگر نشان داد سطح تخریب گوزن علت نیست و صرفا به غلظت تعداد آنها در یک منطقه داده می شود. آنها به این نتیجه رسیدند آسیب نیز رانده شده توسط طیف وسیعی از عوامل مهم دیگر مانند آب و هوا و درخت و نوع و تراکم جاده ها و مهمتر مقدار از جنگل در چشم انداز اطراف آن.

این مطالعه بخشی از SCALEFORES یک €1.5 متر پروژه با بودجه شورای تحقیقات اروپا (ERC) و دقیق یافته های منتشر شده در مجله کاربردی محیط زیست.

اهداف بلند پروازانه برای کاشت جدید وودلند تعیین شده است در انگلستان. دولت متعهد به کاشت تا 30000 هکتار از درختان در هر سال در سراسر انگلستان توسط 2025.1

گوزن وحشی در برخواهد داشت تهدید به جنگل. آنها نوار و برگ و شاخه و پوست درختان تلفات جوامع گیاهی در زیر رست و جلوگیری از زادآوری درختان.

منجر نویسنده دکتر ربکا گفت همکار پژوهش کاربردی جغرافیای زیستی در دانشگاه Southampton نظرات: “همانطور که ما برنامه ریزی برای گسترش جنگل های ما در بریتانیا از آن به طور فزاینده مهم است به درک چه چیزی باعث آسیب گوزن جمعیت. جدید وودلند نیاز به حفاظت از گوزن, اما, ایجاد جنگل هم می تواند به دست کشیدن بر روی اثرات گوزن آسیب در یکی دیگر از.

“مطالعه ما نشان می دهد که چگونه این درک می تواند مورد استفاده قرار گیرد به هدف کاهش هزینه تلاش مانند شمشیربازی به مکان های راست.”

استاد فلیکس Eigenbrod مطالعه همکاری نویسنده می افزاید: “این مطالعه نشان می دهد که اهمیت توجه به این چشم انداز گسترده تر زمینه هنگامی که تصمیم گیری که در آن به گیاه جنگل های مورد نیاز برای کمک به دیدار با انگلستان را بلند پروازانه آب و هوا تغییر اهداف است.”

بن Ditchburn برنامه منجر به جنگل ملی موجودی در جنگل تحقیقاتی گفت: “این تحقیقات مشارکتی فراهم می کند یک شیرجه عمیق به جنگل ملی موجودی, اطلاعات آشکار و پنهان الگوهای ارزشمند و بینش های جدید به گوزن رفتار است که ما را غیر این صورت نمی شود آگاه است.”

Dr چوپان Bellamy, جنگل پژوهش می افزاید: “مقام اخیر آمار ملی از جنگل ملی موجودی این واقعیت را برجسته کرد که 40 درصد از جنگل های ‘تفسیر’ سطح گیاهخوار آسیب که محدودیت بقای درختان جوان و تنوع زیستی را تهدید می کند. تجزیه و تحلیل ما نشان می دهد که در آن و به همین دلیل دیر به احتمال زیاد برای صدمه زدن به درختان و اطلاعات بسیار مهم است که برای هدف قرار دادن تلاش به منظور افزایش پوشش جنگلی و بیماری است.”

محققان دریافتند که میزان جنگل در اطراف آن چشم انداز مهم در توضیح احتمال آسیب به یک سایت. این اثر بود ساده نیست و وابسته منطقه ای گوزن و تراکم آب و هوا در علاوه بر این به اطراف پوشش پوشش گیاهی کم است. برای برقراری ارتباط این پیچیدگی نویسندگان راه اندازی تعاملی گوزن آسیب ابزار برای کمک به زمین مدیران بررسی چگونگی ايجاد ممکن است تاثیر گوزن آسیب در مناطق مختلف کشور علاوه بر خلاصه یافته های خود را در یک مقاله.

در سطح محلی وجود دارد احتمال افزایش گوزن جستجوگری در مدیریت نشده broadleaved جنگلی است که نسبتا کم تعداد درختان و به طور گسترده ای متفاوت در سن. این احتمال وجود دارد با توجه به سهولت بیشتری از جنبش برای حیوانات جذاب لایه از پوشش گیاهی بین درختان برای تغذیه و یک اولویت برای خوردن broadleaved گونه است. یافته ها همچنین نشان داد که در توافق با مطالعات قبلی که در جاده ها جلوگیری گوزن از انتخاب اطراف زیستگاه.

دکتر رابین Gill گوزن متخصص در جنگل تحقیقاتی نظرات: “این نتایج به ما کمک خواهد کرد ارزیابی خطر گوزن آسیب در آینده است که به ویژه مهم در زمینه سیاست جدید طرح گسترش جنگل های ما برای مبارزه با تغییر آب و هوا.”

نویسندگان این مطالعه با استفاده از داده ها از جنگل ملی موجودی زمینه بررسی و گوزن تراکم ارقام از بازی و حفاظت از حیات وحش اعتماد ملی بازی کیسه سرشماری. از این آنها مدل و نقشه برداری سایت حساسيت به گوزن آسیب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im