ایالات متحده ویزا محدودیت در دانشجویان خارجی از حضور از راه دور کلاس

موسسه تکنولوژی ماساچوست یکی از چند دانشگاه که اعتراض و شکایت علیه یک ویزای جدید محدودیت که مجبور به دانشجویان بین المللی برای حضور در کلاس های حضوری و یا خطر اخراج.

mizoula/iStock.com

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت توافق امروز به رها کردن آن پیشنهاد بحث برانگیز برای جلوگیری از دانشجویان بین المللی از اقامت در ایالات متحده اگر آنها در حال بدست گرفتن تمام دوره های خود را آنلاین. دولت استدلال کرده بود که دانش آموزان باید نمی در کشور اگر تمام ترم ارائه شده از راه دور.

اما مسئولان دانشگاه اعتراض 6 جولای بخشنامه از وزارت امنیت داخلی گفت: این امر اخلال در آموزش و پرورش از صدها نفر از هزاران نفر از دانش آموزان و ارسال پیام آنها نیست, خوش آمدید در دانشگاههای آمریکا. اعلام هم نیست به صراحت تشخیص مقطع کارشناسی و دانشجویان تحصیلات تکمیلی—ایجاد اطمینان در میان علوم و مهندسی دانشجویان تحصیلات تکمیلی هستند که با تمرکز بر تحقیقات و تا به حال هیچ برنامه ای برای ثبت نام در دوره های این سقوط. سیاست را اجازه نمی معافیت وجود دارد افزایش در COVID-19 موارد در نزدیکی یک دانشگاه باعث یک فرد و یا ترکیبی البته برای تغییر به صورت آنلاین-تنها فرمت midsemester.

در هفته گذشته چند دانشگاه در زمینه کت و شلوار برای جلوگیری از مهاجرت به ایالات متحده و گمرک از اجرای سیاست جدید بر این اساس است که دولت تا به حال موفق به پیروی از قوانین فدرال در طراحی این قاعده است. امروز یک قاضی فدرال در بوستون اعلام کرد که دولت موافقت کرده بود به لغو آن دستور. حل و فصل برگ های سالم و دست نخورده یک سیاست صادر شده در شروع این بیماری همه گیر کوروناویروس که اجازه می دهد تا دانشجویان خارجی خود را برای حفظ ویزا حتی اگر دوره های خود را به طور کامل آنلاین.

مسئولان دانشگاه و دیگران به سرعت تحسین حل و فصل است. “من خوشحال و رها که دولت لغو سیاست بود که در نظر من نه در منافع ملی است. بین المللی آموزان و فارغ التحصیل کارشناسی هستند بخشی جدایی ناپذیر از جامعه ما” کریستوفر استابز دین از علم در دانشگاه هاروارد نوشت: به علمخودی در یک ایمیل. و مری سو Coleman, رئيس جمهور از انجمن از دانشگاه های آمریکا با انتشار بیانیه ای گفت او “خوشحالم که قریب به اتفاق ایرانیان از امریکا منجر پژوهش دانشگاه علمی, پژوهش, سازمان, کسب و کار جامعه و دیگران باعث شد تا دولت به سرعت لغو این عمیقا غلط سیاست.”

این است که در حال توسعه داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر