ایالات متحده باید اجازه می دهد تا داوطلبان با آلوده coronavirus برای تست واکسن قانونگذاران استدلال می کنند

نماینده بیل فاستر (D–IL) است که منجر به تلاش برای تشویق آمریکا تنظیم کننده اجازه می دهد تا داوطلبان با آلوده این بیماری همه گیر coronavirus به سرعت واکسن تست.

بیل کلارک/CQ رول تماس از طریق AP تصاویر

علمs COVID-19 گزارش توسط مرکز پولیتزر.

حمایت سیاسی است ساختمان برای تنظیم کننده در ایالات متحده به آغوش بحث استراتژی عمدا آلوده داوطلبان با ویروس است که باعث COVID-19 به منظور آزمون تجربی واکسن. چنین انسانی چالش دادگاه می تواند تا حد زیادی سرعت بخشیدن به توسعه یک واکسن موثر و 35 نفر از اعضای مجلس نمایندگان استدلال می کنند در نامه دیروز به سران سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) و پدر و مادر خود را, سازمان وزارت بهداشت و خدمات انسانی (HHS).

“[A] در معرض خطر بیشتری تحمل فرآیند توسعه است و به احتمال زیاد مناسب در مورد COVID-19 واکسن” نوشتن این گروه از نمایندگان مجلس که شامل هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواهان. “عظیم انسانی هزینه COVID-19 اپیدمی تغییر بهینه سازی از خطر/تجزیه و تحلیل سود.”

نمایندگان مجلس همچنین به ایده های موازی همزمان تست دوزهای مختلف از یک واکسن به عنوان مخالف به عمل سنتی متوالی تست که به دلایل ایمنی آغاز می شود با دادن محاکمه شرکت کنندگان در کمترین دوز اول و سپس تق تق کردن. موازی تست می تواند با سرعت بیشتری حرکت یک نامزد واکسن از مطالعات که نگاه تنها در ایمنی و ایمنی بدن در پاسخ به آنهایی که بزرگتر است که در واقع ارزیابی اثر بخشی این نامه اشاره می کند.

نامه پیشگام شد نمایندگان لایحه فاستر (D–IL) یک فیزیکدان و دانا Shalala (D–FL) سابق HHS ، “این طراحی شده است تا آنجا که هر چیز را به FDA سیاسی در پوشش” نیاز به تایید چالش محاکمه فاستر می گوید علمخودی. “FDA باید نگران است که آنها در حال رفتن به این محاکمات چیزی بد در حال رفتن به اتفاق می افتد وجود دارد خواهید بود بد داستان در روزنامه در مورد یک فرد دلسوز که بدشانسی در یکی از این آزمایشات و زنده نمی ماندند. و پس از آن کنگره است که برای رفتن و می گویند: “بیایید یک جلسه در این, و شروع به کشیدن آنها را در. … یکی از اهداف من در اینجا این بود که اجازه دهید آنها را می دانیم که کنگره می داند که وجود دارد هیچ خطر مسیرهای اینجا.”

بر اساس آخرین شمارش توسط سازمان بهداشت جهانی (WHO) در 76 واکسن نامزدها در حال حاضر در حال توسعه در سراسر جهان است. پنج نقل مکان کرد به آزمایش های بالینی. اما مقامات بهداشت عمومی هشدار داده اند که از آغاز تا پایان آن طول می کشد حداقل 1 سال—و به احتمال زیاد 18 ماه—برای اثبات اینکه یک نامزد امن و موثر است. و این که اگر هیچ مشکلی سطح.

استنلی Plotkin پیشرو واکسن محقق در دانشگاه پنسیلوانیا که به حمایت انسانی چالش مطالعات برای COVID-19 واکسن استقبال کنگره نشان می دهد پشتیبانی می کند. “این ضروری است که مقامات مانند FDA و WHO به چالش مطالعات فوری توجه, به عنوان آنها می تواند سرعت بخشیدن به استفاده از واکسن حتی قبل از اخذ مجوز رسمی بستگی دارد که داده های اضافی” Plotkin می گوید.

در تئوری چالش دادگاه می تواند ثبت نام از داوطلبان که در کم خطر آسیب از این ویروس است که باعث COVID-19—دوبله SARS-CoV-2—مانند بزرگسالان جوان که به ندرت توسعه عوارض جدی پس از آلوده شدن به طور طبیعی. “وضعیت ما در این بیماری همه گیر است که شبیه به جنگ است که در آن یک سنت طولانی مدت از داوطلبان به خطر انداختن سلامت خود و زندگی در ماموریت های خطرناک برای آنها که درک خطرات و مایل به انجام این کار به منظور کمک به نجات زندگی دیگران” نامه متحده است. “هر هفته تاخیر در استقرار یک واکسن به هفت میلیارد انسان روی زمین هزینه خواهد شد هزاران نفر از زندگی است.”

منتقدان بشر چالش مطالعات توجه داشته باشید که بسیاری ناشناخته باقی می ماند در مورد SARS-CoV-2. انجام مناسب مطالعات نیاز به زمان برای رشد ویروس ها می توان به چالش های تحت شرایط استریل و تعيين مطلوب چالش دوز. بیشتر چه Sinovac یک شرکت چینی آغاز شد که آزمایش بالینی آن COVID-19 واکسن در هفته گذشته می گوید: ممکن است تکمیل دو فاز از آزمایش تا پایان ماه ژوئن و به دنبال تصویب قانونی برای استفاده از نامزد خود را در معرض خطر افرادی مانند کارکنان مراقبت های بهداشتی است که راه دیگری برای میانبر پاسخ به اینکه آیا تولید ایمن و موثر است.

پرورش شمارنده است که آزمایش یک واکسن در مراقبت های بهداشتی کارگران که مورد نیاز در یک نقطه داغ نیز خطرات آن را به عنوان ممکن است آنها را از کار برای یک زمان. او امیدوار است که این نامه “فقط باعث می شود FDA کمی کمتر می ترسم” تاکید کرد که “این بسیار روشن است که تنها راه ما واقعا در نهایت رفتن به خارج از این [گیر] است که ما باید یک واکسن موثر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru