جهانی واکسن آنفولانزا ممکن است بیشتر به چالش کشیدن از انتظار

مشترک برخی از سویه های آنفولانزا را بالقوه برای جهش به فرار گسترده اقدام آنتی بادی است که می تواند بدستآمده توسط یک جهانی واکسن آنفولانزا, با توجه به مطالعه led توسط دانشمندان در تحقیقاتی اسکریپس.

نتايج برجسته کردن چالش های درگیر در طراحی یک واکسن و باید مفید در هدایت توسعه آن است.

در مطالعه منتشر شده در علم, محققان شواهدی وجود دارد که یکی از رایج ترین آنفولانزا شاخه H3N2 می تواند جهش نسبتا به راحتی به فرار دو آنتی بادی است که تصور می شد برای جلوگیری تقریبا تمام سویه های آنفولانزا. در عین حال آنها در بر داشت که آن را بسیار دشوار است برای یکی دیگر از زیر گروه مشترک, H1N1 برای فرار از همان گسترده خنثی سازی آنتی بادی است.

یکی از اهداف اصلی از زمان آنفلوانزا پژوهش های است به منظور توسعه یک واکسن جهانی که باعث گسترده خنثی سازی آنتی بادی, همچنین شناخته شده به عنوان “bnAbs” به مردم را در دراز مدت حفاظت از آنفولانزا.

“این نتایج نشان می دهد که در طراحی جهانی واکسن آنفولانزا و یا جهانی درمان آنفولانزا با استفاده از bnAbs ما نیاز به کشف کردن که چگونه به آن را مشکل تر برای این ویروس به فرار از طریق جهش های مقاومت می گوید:” این مطالعه ارشد نویسنده Ian Wilson DPhil, هانسن استاد زیست شناسی ساختاری و صندلی وزارت یکپارچه ساختاری و زیست شناسی محاسباتی در تحقیقاتی اسکریپس.

وعده یک واکسن جهانی

آنفولانزا علل میلیون مورد از بیماری در سراسر جهان در هر سال و حداقل چند صد هزار مرگ و میر. ویروس آنفولانزای طولانی مطرح شده یک چالش برای واکسن طراحان زیرا آنها می توانند به سرعت در حال جهش و متفاوت از فشار به فشار.

ترکیبی از گونه های در گردش در جامعه تمایل به تغییر هر فصل آنفولانزا و موجود در واکسن آنفولانزا می تواند موجب ایمنی در برابر تنها یک محدوده باریک به تازگی در گردش گونه است. در حال حاضر واکسن ارائه تنها جزئی و موقت فصل-توسط-فصل حمایت می کند.

با این وجود دانشمندان مشغول به کار شده است نسبت به توسعه جهانی واکسن آنفولانزا است که می تواند در دراز مدت حفاظت با ایجاد یک پاسخ ایمنی که شامل bnAbs. بیش از دهه گذشته تحقیقات چند گروه از جمله ویلسون را کشف کرده اند این چند سویه خنثی سازی آنتی بادی در دوره نقاهت آنفولانزا بیماران را مورد تجزیه و تحلیل خواص خود را. اما تا چه حد در گردش ویروس های آنفلوانزا می تواند به سادگی جهش به فرار از این bnAbs شده است به طور کامل مورد بررسی قرار گیرد.

در این مطالعه برای اولین بار نوشته شده توسط تحقیقات فوق دکتری کاردانی نیکلاس وو دکترا و کارکنان دانشمند Andrew Thompson, دکترا, تیم مورد بررسی قرار گرفت که آیا یک H3N2 ویروس آنفولانزا می تواند فرار از خنثی سازی دو امیدوار تر آنفولانزا bnAbs است که کشف شده تا کنون است.

شناخته شده به عنوان CR9114 و FI6v3 این آنتی بادی متصل به یک بحرانی منطقه در ساختار ویروس به نام هماگلوتینین بنیادی که نمی کند بسیار متفاوت از فشار به فشار. به دلیل گسترده فعالیت های مختلف در برابر سویه های آنفولانزا آنها پیش بینی شده است به عنوان آنتی بادی که جهانی واکسن آنفولانزا باید طراحی شده برای استخراج و همچنین به عنوان مواد تشکیل دهنده در آینده درمانی برای درمان آنفولانزا جدی عفونت.

با استفاده از جهش های ژنتیکی به متد تغییر یک اسید آمینه ساختمان-بلوک پروتئین پس از دیگری در ساقه سایت که در آن bnAbs اتصال وو و همکارانش دریافتند بسیاری از تک و دو جهش است که می تواند اجازه می دهد H3N2 آنفولانزا برای فرار از آنتی بادی’ عفونت-مسدود کردن اثر.

این تیم همچنین دریافتند چند نمونه از این “جهش های مقاومت” در پایگاه توالی ژنی از گردش سویه های آنفولانزا نشان می دهد که جهش در حال حاضر اتفاق می افتد گاهی اوقات در یک زیر مجموعه کوچک از ویروس آنفولانزای معمولی.

فرار مهارت های متفاوت توسط سویه های آنفولانزا است

اگر چه آزمایش و تجزیه و تحلیل پیشنهاد کرد که H3N2 و ویروس به طور گسترده قادر به توسعه جهش های مقاومت همان بود درست نیست برای H1N1 ویروس ها. محققان چندین آزمایش H1N1 ویروس و متوجه شد که هیچ یک به نظر می رسید قادر به جهش و فرار به جز نادر جهش با ضعیف فرار از اثرات. این H3N2 و H1N1 نوع حساب برای بسیاری از سویه های آنفولانزا در گردش خون در انسان است.

محققان با استفاده از سازه های زیست شناسی, تکنیک های نشان می دهد که چگونه تفاوت در هماگلوتینین بنیادی ساختار اجازه می دهد H3N2 ویروس آنفولانزای برای مقاومت در برابر توسعه جهش به دو بنیادی-اتصال آنتی بادی به راحتی از H1N1 ویروس ها.

“اگر آن را نسبتا آسان برای H3N2 به فرار از آن bnAbs که نمونه اولیه آنتی بادی است که جهانی واکسن آنفولانزا باید وادار پس از آن ما احتمالا نیاز به فکر می کنم با دقت بیشتری و با دقت در مورد طراحی که جهانی واکسن آنفولانزا در برابر برخی آنفلوانزا شاخه” وو می گوید. “خبر خوب این است که جهانی واکسن آنفولانزا باید حداقل به خوبی کار می کنند در برابر H1N1 نوع.”

محققان در حال حاضر برنامه ریزی برای انجام مطالعات مشابه با دیگر آنفولانزا زیرگروه و bnAbs. آنها می گویند که در اصل یک واکسن استخراج متعدد bnAbs که حمله به سایت های مختلف در ویروس آنفلوآنزا یا بیشتر انطباق با تغییرات در ویروس می تواند کمک به کاهش این مشکل از جهش های مقاومت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net