ناشناخته زیردریایی رانش زمین کشف شده در خلیج مکزیک

یک دانشگاه ایالتی فلوریدا محقق کرده است با استفاده از جدید روش تشخیص برای شناسایی 85 ناشناخته زیردریایی رانش زمین رخ داده است که در خلیج مکزیک بین سال های 2008 تا 2015 که منجر به سوال در مورد ثبات سکوهای نفتی و سازه های دیگر مانند خطوط لوله ساخته شده در منطقه است.

استاديار Wenyuan فن در بخش زمین و اقیانوس و جوی علم منتشر شده است مقاله جدید در مجله تحقیقات ژئوفیزیک نامه که برای شناسایی این لغزش و خطرات آنها در برخواهد داشت به جوامع ساحلی.

“مشاهده لغزش نشان می دهد ممکن است سونامی خطر برای جوامع ساحلی در امتداد خلیج مکزیک و بستر زیرساخت در خلیج مکزیک از جمله سکوهای نفتی و خطوط لوله نیز در معرض خطر از لغزش” فن گفت.

فن و همکارانش داده های اندازه گیری از ایستگاه لرزه نگاری در سراسر ایالات متحده است. آنها دریافتند که از 85 لغزش آنها شناسایی 10 رخ داده است خود به خود بدون قبل از زلزله. دیگر 75 رخ داده است تقریبا بلافاصله پس از عبور از امواج سطحی ناشی از دور زمین لرزه. برخی از این در نظر گرفته شد و نه کوچک و زلزله فن اضافه شده است.

پیدا کردن یک سورپرایز برای طرفداران و همکاران خود او اشاره کرد. در تلاش برای درک بهتر کمتر شناخته شده زلزله فرآیندهای او تا به حال طراحی یک روش برای گرفتن اطلاعات زلزله کمک خواهد کرد که او را به یک نگاه بهتر در شکل موج به طور مداوم. که به رهبری او را به لرزه منابع در خلیج مکزیک است.

“وجود چند گسل فعال در خلیج فارس و لرزه خیزی کمیاب است در منطقه” او گفت:. “این مرا متعجب و متحیر و نگران من چون ما زندگی می کنند نزدیک به خلیج فارس. با این سوال و نگرانی من نگاه به جزئیات این زمین لرزه منابع و در نهایت به این نتیجه رسیدند که آنها به احتمال زیاد زیردریایی لغزش.”

فن گفت: در حال حاضر او و همکارانش انجام هر گونه اطلاعات در زمان واقعی مربوط به خسارت از این وقایع و بسیاری از لغزش بودند در اعماق آب منطقه خلیج فارس. توانایی تشخیص و تعیین محل این زیردریایی لغزش نشان می دهد که دانشمندان ممکن است قادر به انطباق با محققان روش برای نظارت خطر در آینده هر چند.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه ایالتی فلوریدا. Original نوشته شده توسط کاتلین Haughney. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im