بی سابقه ای در سراسر کشور خون مطالعات به دنبال پیگیری متحده coronavirus گسترش

محققان امیدوارند به یک دسته بهتر در, درصد از آمریکایی ها که آلوده شده اند با کروناویروس جدید توسط ماهیگیری از طریق اهدا خون است.

علم عکاسی سهام/علوم منبع

علم‘s COVID-19 گزارش توسط مرکز پولیتزر.

ما هنوز هم نمی دانم که چگونه بسیاری از مردم آلوده شده اند با رمان coronavirus SARS-CoV-2. نه تنها کشورها تلاش به رول در مقیاس گسترده ای برای تست ویروس کسانی که تلاش ناچار خواهد شد از دست افرادی که از بهبود عفونت. بهترین راه برای کشف کردن که چگونه به دور و گسترده این ویروس در یک جمعیت است که در خون. آنتی بادی های خون و پروتئین است که سیستم ایمنی بدن تولید می کند برای حمله به پاتوژن های ویروسی اثر انگشت است که باقی می ماند مدت ها پس از عفونت ها پاک می شوند. تست حساس می تواند تشخیص آنها حتی در افرادی که هرگز احساس یک علامت COVID-19.

سازمان بهداشت جهانی اعلام کرده است که بلند پروازانه تلاش جهانی به نام همبستگی دوم به اصطلاح serosurveys مطالعات که به دنبال آنتی بادی به SARS-CoV-2 در جمعیت است.

ایالات متحده راه اندازی کرده است بی سابقه تلاش به عنوان به خوبی. یکی serosurvey است که در حال حاضر در جریان است در شش مناطق شهری از جمله شهر نیویورک, سخت ترین ضربه شهر در ایالات متحده است. یک ثانیه حتی بزرگتر است بر روی پاشنه خود و هم آنها باید به یک قوی در سراسر کشور تلاش برای پیگیری از نزدیک چگونه بسیاری از آمریکایی ها تبدیل شده اند آلوده به این بیماری همه گیر گستراند. Serosurveys نیز ممکن است کمک به تلاش ها برای توسعه واکسن و به طور جداگانه در تلاش برای ابداع روش های درمانی برای جلوگیری از ویروسی باعث آسیب برساند.

علم صحبت به مایکل Busch یک خون متخصص مستقر در دانشگاه کالیفرنیا, سان فرانسیسکو (UCSF) که یکی از رهبران این تلاش است. Busch مورد مطالعه خون انسان عفونت های ناشی از هر تصور ویروس. او را هدایت Vitalant موسسه تحقیقات یک سازمان غیر انتفاعی است که مربوط به 170 مراکز اهدای خون در کشور است و مشهور جهان برای آن بیماری های عفونی مطالعات.

این مصاحبه شده بود و ویرایش برای ظهر و وضوح.

س: شما چه تصویر بزرگ نمای serosurveys?

یک: تاپیک کل نمونه کارها “موارد استفاده” برای تست سرولوژيک. شما می توانید با استفاده از سرولوژی به عنوان یک مکمل به گرد که تست تشخیص ویروس برای کمک به تشخیص عفونت های حاد. آن را می تواند شناسایی اهداکنندگان پلاسما از بهبود بیماران است که می تواند خون را به COVID-19 بيمار به عنوان یک درمان بالقوه. آن می تواند کمک به برآورد زمان عفونت است. و برای واکسن ما نیاز به سرولوژيک ابزار است که می تواند تبعیض بین واکسن ناشی از آنتی بادی های طبیعی و عفونت است.

س: در مدت کوتاهی پس از انتقال رخ می دهد و مردم بشدت آلوده, شما در حال رفتن به آنتی بادی های شما هستند ؟

یک: بسیاری از افرادی که به تازگی به دست آورد SARS-CoV-2 خواهد بود که مثبت با یک نقطه با حلق بینی گرد و خاک—معمول تشخیصی نمونه که با استفاده از واکنش زنجيرهای پليمراز برای تقویت آلت بیت ویروسی اسید نوکلئیک پس از آن تشخیص داده می شود—این است که احتمالا 50% و یا در بهترین حالت 70 درصد به 80 درصد است. تست آنتی بادی انرا انتخاب مردم در اولین مراحل عفونت بود که بدون علامت عفونت اما داده ها در حال تبدیل شدن بسیار سخت است که در عرض 4 تا 5 روز از اولین بیماری شروع آنتی بادی قابل تشخیص هستند. بنابراین اگر شما واقعا می خواهید را انتخاب کنید تا عفونت حاد, شما نیاز به اضافه کردن سرولوژی به نوکلئیک اسید تست.

س: چه serosurveys شما در ایالات متحده?

یک: ما در حال توسعه سه serosurvey مطالعات. ما نیاز به انجام آنها در فواصل منظم برای تشخیص مداوم بروز, برای تعیین اگر آنتی بادی پاسخ پایانی و بررسی گله ایمنی.

اولین کسی خواهد بود که بودجه توسط موسسه ملی بهداشت در حال حاضر در جریان است در شش مناطق شهری در ایالات متحده آغاز شده بود در سیاتل وقتی که شیوع اتفاق افتاده و سپس شهر نیویورک پس از آن ما به سرعت لگد در منطقه خلیج سان فرانسیسکو و در حال حاضر ما اضافه شده و لس آنجلس و بوستون و مینیاپولیس. همکاران در منطقه ای مراکز انتقال خون در حال صرفه جویی در هر 1000 نمونه از اهدا کنندگان در هر ماه—اغلب آن را فقط چند روز در هر ماه—و آنها جمعیتی تعریف شده بنابراین ما می دانیم که سن و جنسيت و مهم ترین کد پستی دهنده محل اقامت. کسانی که 6000 نمونه های جمع آوری شده در هر ماه با شروع در ماه مارس و بعد از 5 ماه بررسی خواهد شد با یک آنتی بادی آزمایش الگوریتم که ما هنوز در حال نهایی شدن است که به ما کمک خواهد کرد نظارت چگونه بسیاری از مردم توسعه SARS-CoV-2 آنتی بادی در طول زمان است. که ما را نشان می دهد هنگامی که ما در حال رفتن از یک یک و نیم درصد به 2 درصد از اهداکنندگان داشتن آنتی بادی است.

که خواهد شد به یک بررسی ملی. با پشتیبانی از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری [CDC] ما انجام سه ملی به طور کامل نماینده serosurveys از جمعیت ایالات متحده با استفاده از اهداکنندگان خون. که خواهد بود 50,000 کمک های مالی در ماه های سپتامبر و دسامبر سال 2020 و نوامبر 2021. ما در حال رفتن به برآورد کلی آنتی بادی فراوانی به SARS-CoV-2 در هر دولت بلکه نقشه آن را در ایالات متحده به مناطق شهری و مناطق شهری و در تفاوت.

س: آیا این بزرگترین serosurvey که برنامه ریزی شده در ایالات متحده در حال حاضر ؟

یک: به دانش من است. این قطعا بزرگترین serosurvey من همیشه درگیر با.

س: چه سوم serosurvey شما انجام می دهند ؟

یک: ما می خواهیم به مقایسه نتایج ما در حال گرفتن ما از خون اهدا کننده serosurveys در چند جغرافیای با همکاران که در حال انجام انواع مختلف جمعیت های نظرسنجی ها. ما در حال همکاری نزدیک با همکاران در UCSF و دانشگاه واشنگتن و آنها در حال انجام جمعیت serosurveys توسط محله درب ضربه زدن و گرفتن نمونه از هماتولوژی آزمایشگاه.

مایکل بوش مدیر Vitalant موسسه تحقیقات کمک سرب عظیم coronavirus serosurveys در ایالات متحده است.

Michael P. Busch

Q: هنگامی که شما فکر می کنید شما در حال رفتن به اولین نظارت داده است که می توانید پاسخ سوالات بزرگ در مورد, درصد از جمعیت این است که بدون علامت و یا presymptomatic?

یک: من نمی توانم فاش داده اما ما رو نتایج جستجو برای سیاتل برای ماه مارس و ما باید نتایج در هفته آینده برای شهر نیویورک برای هفته آخر ماه مارس است.

س: چرا شما نشان می دهد اطلاعات خود را هفته آینده ؟

یک: ما محتاط باشد چرا که اهدا کنندگان خون هستند یک نمونه است. آنها بدون علامت afebrile مردم [بدون تب]. ما یک “سالم اهدا کننده اثر است.” دهنده-بر اساس بروز داده ها می تواند تاخیر در پشت جمعیت بروز یک ماه یا 2 به دلیل این تعصب.

س: افراد آلوده اغلب قابل تشخیص SARS-CoV-2 در خون خود و تا کنون تنها ویروسی اسید نوکلئیک—نمی عفونی ویروس یافت شده است و شده اند وجود دارد هیچ گزارشی از انتقال خون مربوط به انتقال. توسط SARS-CoV-2 آلودگی خون یک نگرانی ؟

یک: در این مرحله آن را نظری و غذا و دارو توصیه در برابر غربالگری یا خون و یا بافت اهدا کنندگان با تست آزمایشگاهی برای SARS-CoV-2 RNA. FDA بسیار نگران آن است که وجود دارد نه یک واکنش افراطی به سلامت خون به خطر است. و من با آنها موافقم. اما آن را به اندازه کافی از یک نگرانی است که ما در حال انجام در مقیاس بسیار بزرگ مطالعات به بررسی میزان تشخیص اسیدهای نوکلئیک ویروسی در اهدا کنندگان و همچنین مطالعات به آدرس بالقوه برای انتقال انتقال در مدل های حیوانی از جمله macaques و انسانی موش.

س: وجود انواع مختلف آنتی بادی است که سیستم ایمنی بدن تولید در زمان های مختلف بعد از عفونت رخ می دهد. می توانید تست آنتی بادی عمل می کنند مانند ساعت و آشکار هنگامی که کسی آلوده شد?

یک: با یک نمونه از یک بیمار شما می توانید تبعیض کسانی که آلوده شده است به مدت 1 یا 2 هفته به عنوان پاسخ ایمنی بلوغ است در مقابل دوره های طولانی تر از زمان پس از عفونت است. وجود دارد راه های بسیاری برای انجام این کار وجود دارد یک زمینه کامل تکامل یافته است که برای تشخیص عفونت های جدید HIV و هپاتیت B و C و ویروس ها. این روش می تواند بسیار خوب در افتراق عفونت رخ داده است که 3 یا 4 روز پیش در مقابل یک هفته پیش, اما هنگامی که شما را به 4 یا 6 یا 10 هفته پس از عفونت افزایش شدت سیگنال و الگوی آنتی بادی اجازه می دهد تا شما را به impute, برآورد تاریخ از عفونت با دقت خوب.

س: چرا این موضوع که آیا کسی آلوده شد 1 هفته پیش یا 1 ماه پیش ؟

یک: آشنایی هنگامی که افراد آلوده مهم است. هنگامی که ما به تابستان و پاییز و زمستان ما را می خواهید به تشخیص این که آیا افراد آلوده در طول این اوایل شیوع دوره است. شما می خواهند بدانند که آیا این یک زمان فصلی عفونت یا آنتی بادی از گذشته شیوع فصل است. که این مورد با Zika. هنگامی که یک زن باردار بود و آزمایش آنتی بادی مثبت شما می خواستم به او بگویم که آیا آن را یک عفونت های به دست آمده در طول اين دوران بارداری—که به معنای نوزاد در خطر بود برای میکروسفالی—و یا اگر او تا به حال آلوده شده است قبل از زمان بارداری است.

ما همچنین نگران مربوط coronaviruses است که باعث سرماخوردگی در انسان است. این ویروس ها القاء پاسخ آنتی بادی است که حداقل به طور موقت “خنثی” ویروس, اما آنها به نظر نمی رسد به گذشته است. از آنجا که آنتی بادی خنثی افول در طول دوره از 1 به 2 سال, مردم می تواند reinfected با همان coronavirus 1 یا 2 سال بعد. این ایده ساده است که مردم می خواهید برای دریافت با آلوده SARS-CoV-2 و سپس آنها خواهید بود مقاوم به عفونت برای بقیه زندگی خود را, و که گله ایمنی را در طول زمان تجمع ، اما اگر این است که هر چیزی مانند سنتی coronaviruses است که علت شایع سرماخوردگی شما قوی خنثی سازی فعالیت در آن افول خواهد شد در طول زمان است. و بنابراین مطالعات ما واقعا با تمرکز بر ارزیابی که موضوع تداوم مصونیت از عفونت مجدد.

Q: چه پیامدهای پایانی ایمنی ؟

یک: این همه زمان تلاش برای صفحه نمایش همه و به آنها بگویید: “اوه شما امن از آینده عفونت” که ممکن است درست باشد اما این ممکن است یک سال یا 2 از در حال حاضر. این نیز تاثیر می گذارد جمع آوری پلاسما به تازگی از بهبود اهدا کنندگان انتقال خون به بیماران است. یک سال از هم اکنون خود آنتی بادی ممکن است افول است. شما به طور بالقوه می تواند با استفاده از SARS-CoV-2 واکسن برای افزایش ایمنی خود را و همچنین خود را برداشت خنثی سازی آنتی بادی به عنوان درمان و یا پیشگیری.

س: چه اتفاقی می افتد زمانی که SARS-CoV-2 آلوده یک فرد که دارای آنتی بادی به چهار دیگر coronaviruses است که انسان را آلوده سازد و باعث سرماخوردگی?

یک: ما در تماس امروز با CDC در این مورد. اگر ما نگاهی به افرادی که فقط رفت و از طریق یک SARS-CoV-2 عفونت و پشت سر هم از آنتی بادی علیه این ویروس در آنها نیز افزایش خود را از قبل موجود آنتی بادی علیه کلاسیک سرد coronavirus. و اولین پاسخ آنتی بادی است که CDC محققان دیده می شود مراقب باشید در مطالعات طولی به SARS-CoV-2 در واقع کسانی که صلیب واکنشی حافظه پاسخ به کلاسیک سرد coronaviruses.

Q: چگونه ممکن است این کراس واکنش آنتی بادی پاسخ مهم است ؟

یک: ایمنی حافظه به عفونت های قبلی ممکن است کمک به کنترل عفونت با کسانی که سرد ویروس ها و حتی بهبود علائم SARS-CoV-2 عفونت است. اما آن می تواند باعث مشکلات با دقت SARS-CoV-2 تشخیص به عنوان مردم reinfected با سرماخوردگی coronaviruses می تواند نمره به عنوان مثبت کاذب با برخی از SARS-CoV-2 سرولوژی سنجش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im