اثبات نشده داروی گیاهی در برابر COVID-19 می تواند سوخت و مواد مخدر-مقاوم در برابر مالاریا دانشمندان هشدار می دهند

ماداگاسکار جمهور Andry Rajoelina تلاش می کند Covid-آلی در راه اندازی مراسم در آنتاناناریوو در 20 آوریل است. چند تن از دیگر رهبران آفریقایی ابراز علاقه به درمان اثبات نشده.

RIJASOLO/خبرگزاری گتی ایماژ

علمs COVID-19 گزارش توسط مرکز پولیتزر.

تونیک گیاهی توسعه یافته در ماداگاسکار و تبلیغ به عنوان یک درمان برای COVID-19 می تواند سوخت و مواد مخدر-مقاوم در برابر مالاریا در آفریقا دانشمندان هشدار می دهند. چندین کشور آفریقایی را گفت: آنها با قرار دادن سفارشات به صورت دم که اثر هنوز به نشان داده شده است.

مارک Covid-آلی-fa درمانی توسعه یافته توسط ماداگاسکار موسسه تحقیقات کاربردی (IMRA). رئیس آن ماده گزارش شده است شیرین افسنطین (Artemisia annua) یک گیاه از مبدا که باعث به داروی ضد مالاریا artemisinin. در راه اندازی آن در ماه گذشته ماداگاسکار جمهور Andry Rajoelina ادعا تونیک گذشته بود بررسی علمی و درمان دو بيمار از COVID-19. جزیره ملت 151 تایید coronavirus موارد و بدون مرگ و میر.

اما معلوم نیست چه Covid-آلی-fa آماده است و IMRA گزارش نشده هر گونه اطلاعات بر اثر بخشی آن و یا عوارض جانبی. (موسسه نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.) “این مواد مخدر است که شواهد علمی است هنوز رتبهدهی نشده است ایجاد شده است و آن خطر آسیب رساندن به سلامت مردم به ویژه که از فرزندان” آکادمی ملی پزشکی ماداگاسکار هشدار داد و در بیانیه ای در ماه گذشته.

با وجود چنین هشدارهای دیگر رهبران آفریقایی مشتاق هستند برای به دست آوردن محصول. “ما یک هواپیما برای آوردن مواد مخدر به طوری که تانزانیایی همچنین می توانید سود” رئیس جمهور تانزانیا جان Magufuli گفت: در اوایل این هفته. دنیس Sassou Nguesso رئیس جمهوری کنگو قصد دارد به “اتخاذ” تونیک و همچنین با توجه به توییت توسط خود دولت سخنگو. که موجب ترس است که این ترکیب می تواند درایو مقاومت به مالاریا مواد مخدر.

آن است که سنگ بنای اصطلاح آن مبتنی بر ترکیبی از روش های درمانی که کمک کرده اند را پایین مرگ و میر ناشی از مالاریا بیش از 1 میلیون به حدود 400 ، 000 نفر در هر سال می گوید: Kevin مارش از دانشگاه آکسفورد که دهه را صرف مطالعه مالاریا در کنیا. “ما کاملا بستگی به آن مالاريا در هر کشور از جهان ما بسیار نگران مقاومت” مارش می گوید:—به ویژه در آفریقا که در آن 90 درصد از جهان مالاریا مرگ و میر رخ می دهد.

برای جلوگیری از مقاومت در مصرف نگهداری بیشتر آن بر اساس مالاریا درمان شامل یک دوم ضد مالاریا مواد مخدر به طوری که اگر انگل توسعه مقاومت به آن به سایر مواد مخدر هنوز هم آن را بکشند. سازمان بهداشت جهانی (WHO) به شدت مانع از کشورها از استفاده از آن برای درمان مالاریا در آن خود را به عنوان یک “تک” از آنجا که آن می تواند در تسریع توسعه مقاومت به دارو. اکتبر 2019 که گزارش همچنین توصیه می شود در برابر استفاده از درمنه گیاهی برای درمان و یا جلوگیری از مالاریا. هنوز سیل درمنهبر اساس COVID-19 درمان را به مقدار عظیم تک درمانی با استفاده از مرداب می گوید. “این یک مسئله بزرگ” او می گوید.

دیگران فکر نمی کنم تهدید است که جدی است. آفریقایی داروخانه ها به مدت طولانی به فروش می رسد artemisinin monotherapies می گوید فیلیپ Bejon مدیر اجرایی کمری-ولکام تراست برنامه های تحقیقاتی است که در مالیندی کنیا. و جهش در پلاسموديوم فالسيپارومبه انگل مالاریا که به نظر می رسد به مشورت مقاومت به آن در آسیای جنوب شرقی “به نظر نمی رسد را نگه دارید و گسترش” در آفریقا Bejon می گوید. این نیز روشن نیست که چه مقدار از آن به پایان می رسد تا در داروهای گیاهی—آب داغ می تواند غیر فعال کردن آن. “حدس من این است که آفریقا است کم خطر برای آن” مقاومت Bejon می گوید.

وجود دارد برخی از نکات که در آن ممکن است یک اثر در برابر SARS-CoV-2 ویروس است که باعث COVID-19. در سال 2005 دانشمندان چینی گزارش داد که عصاره الکلی از A. annua قادر به خنثی کردن آن پسر عموی سندرم حاد تنفسی (سارس) ویروس در یک ظرف پتری. (عصاره هرگز در برابر سارس در حیوانات و یا انسان است.) بر اساس این مطالعه دانشمندان در موسسه ماکس پلانک از Colloids و رابط در حال حاضر همکاری با ArtemiLife یک شرکت ایالات متحده رشد می کند که شیرین افسنطین به آزمون های گیاهی در SARS-CoV-2 در شرايط in vitro. منجر دانشمند پیتر Seeberger می گوید که آنها انتظار برای انتشار نتایج “بسیار زود است.”

اتحادیه آفریقا خواسته است تا ماداگاسکار دولت به تولید شواهد علمی را به بالا و درمان آن, و می گوید آن را با آفریقا مراکز کنترل بیماری و پیشگیری به منظور بررسی ایمنی و اثر بخشی یک بار آن را به آن داده است. اما حتی اگر عصاره و یا آن را به تنهایی ثابت موثر در درمان COVID-19 استفاده از آن را تهدیدی بزرگ اخلاقی مشکل مارش می گوید: “ما می خواهم یک مسئله بزرگ در چگونه به استفاده از آن در COVID-19 بدون به خطر انداختن آن به عنوان یک ضد مالاریا درمان است.”

آغوش یک “آفریقا” درمانی برای COVID-19 آید در میان آب و هوا عمیق بی اعتمادی غربی علم پزشکی در بخش هایی از جوامع آفریقایی. مطبوعات داستان اغلب هشدار در مورد درمان های تجربی بودن آزمایش بیچاره آفریقایی; در ماه مارس یک رسانه طوفان در گرفت پس از دانشمندان فرانسوی پیشنهاد coronavirus واکسن می تواند trialed در این قاره. در حال حاضر برخی از آفریقایی دانشمندان بپرسید که چرا رهبران استقبال با آغوش باز محلی تولید شده برای درمان است که هیچ شواهد به نظر می رسد وجود داشته باشد.

“اگر آفریقایی هستند واقعا نگران بودن خوکچه هندی از علم آنها باید فقط در مورد هر دو غربی و آفریقایی علم می گوید:” کاترین Kyobutungi مدیر اجرایی آفریقایی جمعیت و مرکز تحقیقات بهداشت در نایروبی, کنیا. “این است که ریاکارانه به گریه ناپاک و تقاضا دقیق ترین اشکال از پاسخگویی به یک نوع علم و سپس خم قوانین دیگر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de