ما در حال آشنایی با چگونگی تغییر آب و هوا است که تأثیر اقیانوس شناسی از سفید اتفاقاتی که باعث مرگ مرجان-آف به شکوفه جلبک که چوک ساحلی و اکوسیستم های دریایی, اما آن را تبدیل شدن به روشن است که گرم شدن کره زمین نیز تأثیر فیزیک اقیانوس گردش خون.

یک تیم از دانشمندان از دانشگاه بریتیش کلمبیا, برمودا, موسسه علوم اقیانوس (BIOS) فرانسه موسسه علوم اقیانوس در دانشگاه برست و دانشگاه ساوتهمپتون به تازگی منتشر شده نتایج حاصل از تجزیه و تحلیل از شمال اقیانوس اطلس توده های آب در مجله طبیعت تغییر آب و هوا.

“اقیانوس ها نقش حیاتی در بافر زمین را از تغییرات آب و هوا با جذب دی اکسید کربن و گرما در سطح و حمل و نقل آن را در اعماق اقیانوس که در آن به دام افتاده است برای مدت طولانی” گفت: سام Stevens نامزد دکترا در دانشگاه بریتیش کلمبیا و نویسنده سرب در مطالعه است. “مطالعه تغییرات در ساختار اقیانوس های جهان می توانید با ما حیاتی دیدی نسبت به این روند و چگونه اقیانوس در پاسخ به تغییر آب و هوا.”

یک لایه خاص در شمال اقیانوس اطلس یک توده آب به نام آتلانتیک شمالی نیمه گرمسیری حالت آب (یا STMW) بسیار کارآمد در نقشه کشی دی اکسید کربن از جو. آن را نشان دهنده حدود 20 درصد از کل دی اکسید کربن جذب در اواسط عرض جغرافیایی شمالی و اقیانوس اطلس و مهم مخزن از مواد مغذی برای گیاهان شناور — پایه زنجیره غذایی دریایی — در سطح اقیانوس است.

با استفاده از داده ها از دو جهان طولانی ترین در حال اجرا کفش-ocean برنامه های تحقیقاتی — برمودا اطلس سری های مطالعه (خفاش ها) برنامه و Hydrostation ‘S’ — این تیم پیدا کردم که تا آنجا که 93% از STMW از دست داده است و در دهه گذشته است. این از دست دادن همراه با قابل گرمایش از STMW (0.5 تا 0.71 درجه سانتیگراد یا 0.9-1.3 درجه فارنهایت) منجر به ضعیف ترین گرمترین STMW لایه تا کنون ثبت شده است.

“اگر چه برخی از STMW از دست دادن است و انتظار می رود با توجه به حاکم شدن شرایط جوی در دهه گذشته این شرایط را توضیح دهد میزان از دست دادن که ما ثبت کرده اند” گفت: استاد نیک بیتس, دفترچه ارشد دانشمند و محقق اصلی این خفاش ها برنامه. “پیدا کنیم که از دست دادن است که در ارتباط با آب و هوای مختلف تغییر شاخص هایی مانند افزایش سطح اقیانوس گرما محتوا نشان می دهد که اقیانوس گرم شدن کره زمین ممکن است نقش مهمی در کاهش STMW شکل گیری دهه گذشته است.”

این یافته ها طرح یک نگرانی در رابطه ای که در آن اقیانوس گرم شدن محدود STMW شکل گیری و تغییر آناتومی اطلس شمالی از ساخت آن کمتر کارآمد سینک برای حرارت و دی اکسید کربن.

“این یک مثال خوب از نحوه فعالیت های انسانی در حال تأثیر چرخه های طبیعی در اقیانوس” گفت: استیونس که قبلا یک خفاش تحقیقات تکنسین 2014 از طریق 2017 قبل از شروع کار دکترای خود را که اهرم کار او با خفاش ها/BIOS.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط برمودا, موسسه علوم اقیانوس. Original نوشته شده توسط علی هچبرگ. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im