شهری روباه ممکن است خود زیبا در میان ما

یک روباه در پرسه زدن در آن بریستول, انگلستان, صفحه اصلی

سام روی ناچاری/میندن تصاویر

در معروف سیبری آزمایش انجام شده 1950s دانشمندان تبدیل روباه را اهلی, doglike کانین توسط پرورش تنها حداقل تهاجمی آنهایی که نسل بعد از نسل. موجودات توسعه یافته پر از کنده درخت snouts فلاپی گوش و حتی شروع به پارس کردن.

در حال حاضر به نظر می رسد که برخی از روستایی قرمز روباه در انگلستان در حال انجام این کار در خود را دارند. زمانی که حیوانات نقل مکان کرد و از جنگل به شهر زیستگاه آنها شروع به تکامل doglike صفات تحقیقات جدید نشان می دهد به طور بالقوه تنظیمات خود را در مسیر اهلی.

“من بسیار شگفت زده به عنوان خوشحال” با این مطالعه می گوید لی Dugatkin یک زیست شناس تکاملی در دانشگاه لوئیزویل که نوشته شده در مورد روسیه فاکس آزمایش شد اما نه درگیر با کار جدید. “این یک ” طبیعی آزمایش’ است که بسیار در خط با آنچه در روسیه آزمایش کرده است.”

مشهور سیبری مطالعه بلافاصله به ذهن آمد که کوین پارسونز در مورد یک مجموعه بزرگ از روباه قرمز جمجمه در موزه ملی اسکاتلند است. بومی کانادا و زیست شناس تکاملی در دانشگاه گلاسکو پارسونز در حال حاضر زده شده است توسط تعدادی از روباه او به طور منظم دیدم در گلاسکو خیابان ها به خصوص در اوایل صبح. “آنها می خواهم پیاده روی من و خیره به عنوان اگر پرسیدن” چرا شما به من نگاه?'” او به یاد می آورد. “آنها بی باک است.”

کنجکاو برای دیدن اینکه آیا حیوانات بود به نحوی تکامل یافته را با توجه به خود را در زندگی شهری پارسونز بررسی موزه ملی اسکاتلند فاکس جمجمه مجموعه است. برخی از 1500 جمجمه جمع شده و از سال 1971 تا 1973 در لندن و مجاور روستا که یک روباه حذف کمپین در جریان است. همه مشخص شد با نقاط شهری یا روستایی. مناطق شهری تعریف شد که با داشتن ساختمان چراغ و مناطق پوشیده شده از درخت در حالی که سایت های روستایی بودند پوشیده شده از درخت و فاقد توسعه انسانی.

پارسونز عکس 57 زن و 54 نر جمجمه و شناسایی ویژگی های کلیدی. یک روباه زیستگاه تا حد زیادی تحت تاثیر شکل آن جمجمه او و همکارانش گزارش امروز در مجموعه مقالات انجمن سلطنتی B.

بیشتر به طور قابل توجهی شهری روباه مانند کسانی که در روسیه آزمایش تا به حال قابل ملاحظه ای کوتاه تر و گسترده تر پوزبند و کوچکتر مغز خود را از روستایی همراهان. و مردان و زنان تا به حال بسیار شبیه جمجمه اشکال است. تمام این تغییرات به نوعی از آنچه که چارلز داروین با برچسب اهلی سندرم است.

به طور کلی شهری روباه’ جمجمه به نظر می رسید برای طراحی یک قوی تر در نیش تر بودند کسانی که از روستایی روباه است که در حال شکل برای سرعت. شاید دلیلش این است که در این شهر یک روباه به سادگی می توانید با ایستادن در یک بشر زباله شمع و تغذیه در مواد غذایی ما پرتاب کردن جایی که آنها ممکن است روبرو می شوند بیشتر استخوان است که تنها می تواند خرد با قوی تر فک پارسونز حدس.

او تاکید می کند که شهری قرمز روباه نه اهلی. اما این مطالعه نشان می دهد که چگونه قرار گرفتن در معرض فعالیت های انسانی می توانید یک حیوان پایین این مسیر می گوید: ملیندا Zeder یک بازنشسته باستان شناس در موسسه اسمیتسونین موزه ملی تاریخ طبیعی.

مانند اوایل سگ شهری روباه نیاز به غلبه بر ترس خود را از انسان ها برای به دست آوردن نزدیک به اندازه کافی به غذا خوردن ما سطل زباله. و که ممکن است جرقه است که منجر به یک میزبان از دیگر تغییرات بیولوژیکی.

روباه را آغاز اهلی کردن این مسیر قبل از اینکه در بسیاری از نقاط جهان Zeder یادداشت ها. استخوان های خود را نشان می دهد تا در اوایل جوامع کشاورزی ، اما بر خلاف wildcats که وارد این جوامع و تبدیل به furballs ما امروز می دانیم این روباه هرگز تبدیل شدن به طور کامل اهلی. “آنها هرگز از حرکت هر دورتر کردن مسیر به اهلی,” Zeder می گوید. “ما نمی دانیم چرا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>