ما در ساخت coronavirus برنامه ها و تسلا به خواسته های جدید اما اول: یک کارتون در مورد مشکل زیبایی, آموزش.

در اینجا اخبار شما نیاز به دانستن در دو دقیقه یا کمتر.

می خواهید برای دریافت این دو دقیقه خلاصه به عنوان یک ایمیل هر روز هفته? ثبت نام در اینجا!

اخبار امروز

می تواند ما شامل یک coronavirus شیوع?

روز سه شنبه یک گزارش رسمی بهداشت خواست آمریکا برای شروع به آماده شدن برای “شدید” اختلال در زندگی روزانه خود را با توجه به Covid-19 شیوع. و در حالی که سخت قرنطينه اعمال شده توسط مقامات چینی ممکن است ذخیره صدها هزار نفر از مردم از عفونت و بهداشت عمومی قانون کارشناسان ما می گویند به هیچ وجه چنین رویکرد تهاجمی اجرا شود می تواند در اینجا. نانسی r. schultze ، مدیر CDC مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی می گوید: آن زمان برای شهروندان شروع به تماس با کارفرما خود را در مراقبت های بهداشتی شبکه های مهد کودک ارائه دهندگان و کودکان مدارس برنامه های احتمالی در صورت شیوع در جامعه خود را.

یک هیئت مدیره ایمنی گسل تسلا و رگولاتور در کشنده 2018 تصادف

دیروز ملی ایمنی حمل و نقل به این نتیجه رسیدند رسیدگی به مارس 2018 حادثه که در آن یک تسلا مدل X بر روی خلبان اتوماتیک ناودان به یک سد بتنی در بزرگراه چرخید, برخورد با وسایل نقلیه دیگر و سپس آتش گرفت. تماشاگران کشیده راننده از خودرو اما این مرد 38 ساله اپل مهندس به نام والتر هوانگ درگذشت به زودی پس از در یک بیمارستان محلی است. این NTSB یافت که خودروساز خرس برخی از مسئولیت سقوط و باید با محدود کردن استفاده از آن روی خلبان اتوماتیک قابلیت و بهتر تشخیص زمانی که رانندگان توجه; با این حال این آژانس همچنین با انتقاد از ملی بزرگراه ترافیک ایمنی دولت دست روش برای تنظیم خودرو جدید فناوری مانند خلبان اتوماتیک و گفت که آن را تا به حال نادیده گرفته خطرات of advanced driver-assistance ویژگی های.

سریع واقعیت: 34

که چگونه بسیاری از بیمارستان ها در چین مستقر کرده اند AI نرم افزار برای کمک به تشخیص Covid-19. این نرم افزار ایجاد شده توسط Bejjing راه اندازی Infervision حال در درجه اول استفاده شده است برای تشخیص سرطان در خوانش از CT اسکن ریه. در حال حاضر آن بوده است retooled به دنبال نشانه ای از ذات الریه ناشی از کوروناویروس.

سیمی توصیه می کند: برنامه های طبیعت

شما لازم نیست به از دست دادن تلفن خود را به تجربه طبیعت است. در واقع شما می توانید با استفاده از تلفن خود را به آن لذت ببرید و حتی بیشتر. دانلود برنامه های کاربردی مانند iNaturalist—شبکه اجتماعی از مردم در کمک به یکدیگر کسب اطلاعات بیشتر در مورد طبیعت و یا به دنبال که می تواند کمک به شما در شناسایی گیاهان در پرواز است.

اخبار شما می توانید با استفاده از

در اینجا سیمی را 13 باید خواندن کتاب برای بهار.

این روزانه خلاصه در دسترس است به عنوان یک خبرنامه. شما می توانید با ثبت نام در اینجا به مطمئن شوید که شما دریافت اخبار تازه تحویل به صندوق پستی خود را هر روز هفته!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی