با استفاده از تصویربرداری از مغز برای نشان دادن ضعف عصبی سرکوب برای کسانی که مبتلا به اوتیسم

با توجه به ملی اوتیسم, انجمن افراد مبتلا به اختلال طیف اوتیسم (ASD) ممکن است تجربه حسی حساسیت. یک دانشکده پزشکی دانشگاه مینه سوتا محقق به تازگی منتشر شده یک مقاله در ارتباطات طبیعت است که نشان می دهد چرا که ممکن است درست باشد و با نشان دادن تفاوت در حرکت بصری ادراک در ASD همراه با ضعف عصبی سرکوب در قشر بینایی مغز است.

در حالی که کارشناسان در علوم اعصاب و روانپزشکی تشخیص دهد که تفاوت در عملکرد حسی شایع در میان افراد مبتلا به ASD آن است که در حال حاضر درک آنچه اتفاق می افتد متفاوت در مغز در یک عصبي سطح به علت تغییرات در ادراک حسی.

استفاده از MRI عملکردی و بصری وظایف منجر نویسنده Michael-پل Schallmo دکترا استادیار در بخش روانپزشکی در U M دانشکده پزشکی و یک تیم از محققان در دانشگاه واشنگتن در بر داشت:

  • افراد مبتلا به ASD نشان می دهد افزایش درک از حرکت محرک در مقایسه با مغز و اعصاب-افراد معمولی;
  • مغز در پاسخ به این محرک های بصری مختلف در میان جوانان مبتلا به ASD در مقایسه با مغز و اعصاب معمولی افراد است. به ویژه در مغز پاسخ در ویژوال قشر نشان می دهد کمتر عصبی سرکوب در ASD;
  • یک مدل محاسباتی توصیف تفاوت در مغز پاسخ.

“کار ما نشان می دهد که ممکن است تفاوت در چگونه افراد مبتلا به ASD تمرکز توجه خود را بر روی اشیاء در ویژوال جهان است که می تواند توضیح دهد که تفاوت در عصبی پاسخ ما شاهد و ممکن است مربوط به علائم مانند حسی حساسیت,” Schallmo گفت.

Schallmo در حال حاضر با همکاران در U M در یک مطالعه پیگیری بصری و عملکرد شناختی در جوانان مبتلا به ASD اختلال تورت سندرم اختلال بیش فعالی کمبود توجه و اختلال وسواسی-اجباری. داشتن درک بهتر از این که چگونه این اختلالات مختلف بر عملکرد مغز می تواند منجر به جدید نمایش فیلم را بهتر شناسایی کودکان و نوجوانان که در معرض خطر ابتلا به ASD و شرایط مربوط است. آن را نیز ممکن است به دانشمندان کمک کند برای پیدا کردن اهداف جدید برای مطالعات به دنبال بهبود درمان های حسی علائم این اختلالات است.

این پژوهش با حمایت موسسه ملی بهداشت.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشکده پزشکی دانشگاه مینه سوتا. Original نوشته شده توسط: کلی Glynn. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de