با استفاده از شیمی برای باز کردن تفاوت بین سرد و گرم-دم کردن قهوه

دم سرد ممکن است داغترین روند در قهوه-ساخت اما نه زیادی شناخته شده است در مورد اینکه چگونه این روند تغییر نوشیدن شیمیایی ، دانشمندان در حال حاضر گزارش های که محتوای بالقوه ارتقاء سلامت آنتی اکسیدان ها در قهوه دم کرده بدون گرما می تواند به طور قابل توجهی متفاوت از یک فنجان جو آماده با همان لوبیا در روش سنتی به خصوص برای کباب.

محققان در حال ارائه نتایج خود را از طریق انجمن شیمی آمریکا (ACS) SciMeetings پلت فرم آنلاین.

“این مطالعه می تواند در اطلاع رسانی به قهوه علاقه مندان در مورد چگونه آنها ممکن است بخواهید به هنر و صنعت قهوه خود را در خانه بر اساس علم و در شیمی تجزیه می گوید:” Meghan تلخ یک دانشجو در مقطع کارشناسی که مشغول به کار در این پروژه است.

“پس از من برای اولین بار سعی کردم سرد-دم کردن قهوه, من می خواستم به آن را در خانه اما روشن نیست که بیش از حد بزرگ می گوید:” Niny Z. رائو, Ph. D., پروژه محقق اصلی. سکس با همکار, مگان, فولر, Ph. D., رائو نگاه به ادبیات علمی برای یادگیری آنچه که او انجام داده بود اشتباه است. “معلوم نبود هر گونه مطالعات در سرد-دم کردن قهوه در آن زمان” رائو می گوید: “بنابراین ما تصمیم به انجام برخی از.”

در هوای سرد-دم فرایند قهوه است که با مخلوط در دمای اتاق و یا سرد آب و غرق زمانی که دو روز گاهی اوقات در یخچال و فریزر. آن را سرد یا گرم است. در دم قهوه مخلوط با جوش و یا در نزدیکی-آب جوش و غرق در اکثر برای چند دقیقه. در هر صورت قهوه گاهی فشرده و آشامیدنی است و سپس فیلتر برای حذف زمینه.

این پژوهشگران که در دانشگاه توماس جفرسون قبلا ارزیابی اسیدیته و آنتی اکسیدان ها در گرم و سرد-دم جاوا از به آرامی دانه های بو داده. در یکی دیگر از پروژه های آنها در تجزیه و تحلیل اثر متوسط و تیره برشته و متوسط و درشت سنگ زنی در چند قهوه صفات است. در حال حاضر آنها در حال گرفتن عمیق تر شیرجه توسط برشته کلمبیایی لوبیا در پنج دمای متفاوت — از نور برشته در 174 C به تیره مثل آتش در 209 C — و بررسی تاثیر اسیدیته آنتی اکسیدان ها و سایر مواد شیمیایی طبیعی در گرم و سرد-دم کردن قهوه.

با فندک کباب رائو تیم در می یابد که محتوای کافئین و آنتی اکسیدان ها است که بسیار مشابه در سرد و گرم brews. اما تفاوت معنی داری نشان می دهد تا با تیره تر کباب. “داغ دم عصاره بیشتر آنتی اکسیدان ها از اسیاب از دم سرد و این تفاوت با افزایش درجه برشته” رائو می گوید. تا دم از تیره کباب تولید یک برنامه به طور بالقوه سالم بنوشید. دم گرم نیز شامل بیشتر از انواع خاصی از اسید و کل مواد جامد محلول. PH است که در مورد مشابه برای هر دو سرد و گرم brews در معادل کباب, هر چند کمتر اسیدی به عنوان برشته متوسط را افزایش می دهد.

“توصیه من به مصرف کنندگان همواره به نوشیدن آنچه که آنها مانند” رائو می گوید. “اما اگر شما می خواهید به سادگی یک نوشیدنی قهوه با آنتی اکسیدان ها و یا اسیدیته در ذهن شما ممکن است بخواهید به توجه به کباب. اگر شما می خواهید یک کم اسید نوشیدنی شما ممکن است بخواهید به استفاده از یک تیره کباب. اما به یاد داشته باشید که فاصله بین محتوای آنتی اکسیدانی گرم و سرد-دم کردن قهوه است بسیار بزرگتر برای تیره تر شده است.

یکی از بزرگترین چالش ها در همه این پروژه ها است تکرارپذيری. “ما از انجام آزمایش های که در آن ما با استفاده از همان لوبیا همان دستگاه و همان تنظیمات و از آن بیرون می آید نه کاملا همان دسته های قبلی” رائو می گوید. “همان می رود برای دم. برای ایجاد یک جام که مطابق هر زمان واقعا دشوار است. من احترام زیادی برای baristas که می توانید انجام دهید که.” به رویکرد این سطح از کمال محققان شد مانند مته sergeants دقت استانداردسازی فرآیندهای خود را. آنها توسعه یک روش برای زمانی که آب باید به اضافه قهوه, نحوه ریختن آب چگونه, چگونه به لرزش راه حل چگونه به را فشار دهید قهوه دم کرده و چگونه به تجزیه و تحلیل آن است. آنها تعیین محدودیت زمانی برای هر مرحله با حاشیه فقط چند ثانیه است. این دقت تولید شده بسیار بیشتر نتایج قابل تکرار است.

این تیم در حال حاضر آغاز شده مقایسه تاثیر دو دم فرآیندها و درجه کباب در ، furans طعم ترکیبات موجود در دانه های قهوه است که همچنین تولید شده از طریق برشته. از جمله ترکیبات مهم در سرد دم جو که ندارد همان مجزا عطر به عنوان نوشیدنی گرم به دلیل آن را فاقد بخار به حمل ترکیبات آلی فرار به بینی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>