با استفاده از ریبوفلاوین نور UV را کاهش می دهد SARS-CoV-2 پاتوژن در پلاسما از خون کامل

دانشمندان هنوز نمی دانند که اگر سندرم حاد تنفسی کروناویروس 2 یا SARS-CoV-2 — ویروس است که باعث COVID-19 — می تواند انتقال از طریق انتقال خون. اما با توجه به گمنام در اطراف این پاتوژن محققان در دانشگاه ایالتی کلرادو با استفاده از فن آوری های موجود نشان می دهد که افشای coronavirus به ریبوفلاوین و نور ماوراء بنفش را کاهش می دهد عوامل بیماری زا در انسان پلاسما و تمام فرآورده های خونی.

مطالعه “پاتوژن کاهش SARS-CoV-2 ویروس در پلاسما و خون کامل با استفاده از ریبوفلاوین و اشعه ماوراء بنفش نور” منتشر شد مه 29 در مجله PLOS ONE.

دکتر Izabela Ragan, همکار فوق دکترا در گروه علوم پزشکی در CSU گفت: تیم تحقیقاتی پنجه یکی از سوالات در مورد رمان coronavirus: اگر پاتوژن می تواند گسترش از طریق خون و یا اهدای خون می شود آن را ممکن است برای کشتن این ویروس ؟

“تحقیقات ما انجام شده پاسخ این سوال است: بله, شما می توانید” گفت: Ragan. “ما حذف مقدار زیادی از ویروس و ما نمی تواند این ویروس را شناسایی پس از درمان است.”

این تیم تحقیقاتی با استفاده از تام کروز پاتوژن کاهش سیستم تکنولوژی برای درمان نه پلاسما و سه کل فرآورده های خونی برای مطالعه است.

تکنولوژی — که متعلق به شرکت تجهیزات پزشکی Terumo BCT — اختراع شد توسط Ray Goodrich نویسنده ارشد این مطالعه و مدیر اجرایی تحقیقات بیماری های عفونی مرکز در CSU. او همچنین یک استاد در بخش میکروب شناسی ، ایمنی شناسی و آسیب شناسی.

فرآیند ساده

دکتر هدر Pidcoke همکاری نویسنده در این مطالعه و مدیر تحقیقات پزشکی افسر در CSU گفت: روند استفاده شده توسط تیم تحقیقاتی بسیار ساده است.

خون محصول یا پلاسما قرار داده شده است در خصوص طراحی کیسه ذخیره سازی ریبوفلاوین راه حل این است که اضافه شده و مخلوط شده است و سپس در معرض نور UV. این تام کروز PRT دستگاه به آرامی می لرزد کیسه به گردش خون سلول تا سلول ها به سطح که در آن آنها در معرض اشعه ماوراء بنفش نور است.

نویسندگان احتیاط این است که یک آزمایش در خانه امتحان کنید. نور نفوذ کند کل کیسه به طوری که آن را نه همان افشای نقاط بدن به نور ماوراء بنفش.

گودریچ گفت: این تحقیقات ممکن است کمک به جلوگیری از آنچه اتفاق افتاده است در سال 1980 زمانی که HIV منتقل شد از طریق خون و فرآورده های خونی در حالی که دانشمندان هنوز در تلاش برای منزوی کردن و شناسایی آنچه که ممکن است باعث گسترش این ویروس است. با این حال او اشاره کرد که تام کروز سیستم در حال حاضر تنها مورد تایید برای استفاده در خارج از ایالات متحده به طور عمده در اروپا و خاورمیانه و آفریقا است.

“تحقیقات ما ممکن است کمک به اطلاع رسانی به مردم در خارج از ایالات متحده هستند که با استفاده از آن,” او گفت:. “آنها ممکن است یک آه امداد تنفس دانستن است که در حالی که ما در ادامه به بررسی این وجود برخی از پتانسیل کاهش در محل فقط در مورد.”

مطالعه انتقال سوال

CSU محققان در حال حاضر در حال مطالعه آیا SARS-CoV-2 منتقل شده است و توسط خون. Ragan گفت: آنها امید برای پاسخ به این سوال بسیار زود است.

اضافی نویسندگان در این مطالعه شامل لیندسی Hartson آزمایشگاه مدیر در بیماری های عفونی مرکز تحقیقات و دکتر ریچارد بون استاد گروه علوم پزشکی.

ری Goodrich مشورت برای Terumo رزمی, Inc. او یک مخترع تام کروز PRT تکنولوژی و دارای اختراع ثبت شده در استفاده از این تکنولوژی برای درمان خون و محصولات در تهیه واکسن. این اختراع اختصاص داده شده به دانشگاه ایالتی کلرادو.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه ایالتی کلرادو. Original نوشته شده توسط مریم Guiden. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de