تماشای Hulu آخرین تخیلی, درام, مدینه فاضله می افتد واحساس می کند مانند دام سر به بزرگسالان جوان در قفسه کتابفروشی های محلی خود را. قهرمانان در حال نو—روح, سرکش, نوجوانان ، آنها زندگی می کنند در اینده مدینه فاضله (یا آن را یک ناکجاآباد?). تمامیت زندگی کوتاه خود را منجر شده است تا به این لحظه است که مرتب کردن بر اساس فرآیند انتخاب بزرگ در مرتب سازی. آنهایی که انتخاب می شوند و سپس رانش به رقابت خود تمام جهان را تماشا خواهد کرد. این یک افتخار بزرگ انتخاب شود. هر کس می گوید. تا زمانی که بچه شروع به شک قضیه از این بازی و این جامعه است که تصور آن است. در نهایت آنها باید rebel. به جز این زمان انقلاب هیپ هاپ.

مدینه فاضله می افتد کمی گرسنگی و کمی بت آمریکایی. برای قرار دادن آن را حتی دقیق تر در این نوع نشان می دهد دقیقا همان چیزی است آن را می خواهم اگر Panem را مودبانه گریم منطقه 13 قرار داده و سالانه استعداد نشان می دهد. هر سال در شهر جدید Babyl آخرین زندگی مستعمره در یک postapocalyptic زمین یک تعداد انگشت شماری از موسیقی با استعداد 16 ساله انتخاب شده برای نشان دادن مناطق خود در یک مسابقه به نام نمونه. قابل قبول اشکال استعداد محدود هستند: مدرن رقص/رقص باله ترکیبی یا بزرگ زرق و برق دار تصنیف در مورد چگونه سپاسگزار آنها به خود موسس که منجر به شهروندان جدید Babyl پس از یک تکنولوژی fomented فاجعه آنها اشاره به عنوان “فلش بزرگ.”

هر کس به میله های این برنامه تا دو Exemplars تلو تلو خوردن بر مرموز بایگانی ممنوعه, باستانی, اطلاعات. از اول قافیه—آن همه رویای من استفاده می شود به عنوان خوانده شده کلمه! مجله—آنها مجذوب توسط hip-hop. بایگانی است که ابراز شده توسط هیچ یک دیگر از Snoop Dogg خود را تنها بیش از حد خوشحال به ادامه آموزش موسیقی. هنگامی که آنها سعی می کنند خود را تازه کشف شده شور و شوق به نمونه رقابت آنها خود را پیدا کند. “ما را در آغوش تنوع. این قدرت ما” به flamboyantly تبه کار با موهای اقتدار Phydra به آنها می گوید. “اما شخصی بیان چیز دیگری است. این پرورش ناهماهنگی.”

Hulu سیاهی مدینه فاضله می افتد به عنوان “اولین sci-fi, hip-hop, مجموعه های تلویزیونی است.” که بیش از به احتمال زیاد درست است. همه چیز در مورد نشان می دهد نشان می دهد بزرگ جاه طلبی. آن را ممکن است مواد تشکیل دهنده از گرسنگی یا واگرا, اما آن را نیز با هدف به چیزی متفاوت می شود—چیزی کمی متفاوت تر از استاندارد یا داستان. آن را بسیار بالا-مفهوم: تم آن جستن از سانسور به نژاد پرستی و classism به تنوع به عدالت کیفری اصلاحات به بیان و هنر به دگراندیشی و اعتراض. آن را تا بیش از یک دوجین نام شخصیت های دو مثلث عشق دو عمده والدین هویت تاب و موسیقی را به ارزش از آهنگ و رقص بسته بندی شده به 10 قسمت و این همه (تقریبا) حس می کند.

اگر شما بیش از سن 13 سالگی شما احتمالا پیدا کنید که در زمان مدینه فاضله می افتد است فند-گلدان های سطح قشنگ. گاهی اوقات آن را بسیار صادقانه آن لطمه می زند. آن را اجازه نمی دهد شما استنباط است که آزادی بیان و خود جشن آزادی در یک جامعه است که جوایز سازشکار هماهنگی—آن را فقط به شما می گوید ، نشان می دهد دیگر مبارزه (علاوه بر بازیگران’ ناهموار توانایی ارائه campy گفت و گو در یک باور مد) است و سرعت آن-تاری جهان-ساختمان. وجود دارد خیلی افتضاح از گلو پاکسازی قسمت اول, اما شما هنوز هم در سمت چپ با سوالات. دقیقا زمانی که این است ؟ قوانین چیست ؟ مد به نظر می رسد ممنوع اما دکوراسیون منزل نیست و مقامات مجاز pompadours که Snooky حسادت. چرا هیپ هاپ ممنوع هنگامی که اشکال دیگری از موسیقی و رقص نیست فقط مجاز هستند اما به مرکزی جدید Babyl فرهنگ?

هنوز هم وجود دارد بسیاری که هوشمند و جالب در بین whiffs از سردرگمی و fromage. Snoop Dogg مدیریت فوق العاده جذاب و حتی به عنوان صدای پاشیده و وزنه تعادل مربوطه به اهنگ صدا به فوق العاده جدی و نوجوانان است. به طور کلی بازیگران بسیار موفق در واکنش به هیپ-هاپ مانند بیگانگان که فقط بر روی زمین فرود آمد. در حالی که آن را در ابتدا روشن چرا هیپ هاپ غیر قانونی است, آن است که یک انتخاب عالی به عنوان مدینه فاضله می افتد‘ موسیقی محور. ضربان آن بلافاصله عفونی و شادی به حرکت و شخصیت های شادی در شنوایی به نظر می رسد تا واقعی شما ممکن است پیدا کردن آن پریدن را از طریق صفحه نمایش. پیام های خود را—در حسرت بالا و پایین از موفقیت ظلم شورش—کت و شلوار و نشان می دهد سبک خود را کاملا. پس از براق سفتی جدید Babyl برخی Biggie و Kendrick Lamar همه چیز شخصیت و بینندگان می تواند می خواهید. (که گفت: اگر شما در حال حاضر لذت بردن از hip-hop, این یکی برای شما نیست.)

با وجود آشنا فرض مدینه فاضله می افتد موفق به ایستادگی کردن در یک سبک شلوغ است. به طوری که اغلب نوجوانان داستان های علمی تخیلی و یا, رمان پاداش راست, سفید, شخصیت خود را فیزیکی و یا شاهکارهای فوق العاده ای خشونت است. ریسک از مدینه فاضله می افتد بسیار بیشتر ظریف: جدید Babyl است, صلح آمیز شهروندان خود (علاوه بر آن در شبه penal colony, اصلاحات بخش) با هم برابر هستند و هیچ کس می رود گرسنه است. گریه به دور از جامعه ای می اندازد که کودکان خود را به نبرد گلادیاتوران مسابقات و یا آنها را از طریق اجرای مرگبار مارپیچهای. هنوز هم آن خفقان و نیاز به تغییر است. در بالا از آن نکات دقیق وظریف بازیگران متنوع است این ویژگی های غیر سمی, عجیب و غریب, عاشقانه, که در آن هیچ کس می میرد و در آن شخصیت های اصلی پیروزی در حال تظاهرات مسالمت آمیز مانند تحصن و خرابکارانه آهنگ و رقص. این Exemplars یک جنبش هنری برای مردم صالح گروه از جنایتکاران. انقلاب خود را خوش آمدید.


بزرگ تر سیمی داستان
  • سیمی راهنمای به اینترنت از چیزهایی که
  • درخواست Know-It-Alls: چه coronavirus?
  • پرنده “snarge” شوم مسافرت هوایی
  • الفبا را از دیگر مخفی محاسبات کوانتومی تیم
  • اینترنت سمی hellscape—اما ما می توانیم آن را تعمیر
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • 💻 ارتقاء کار خود را با بازی ما دنده تیم های مورد علاقه, لپ تاپ, کیبورد تایپ جایگزین و سر و صدا لغو هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

نرم افزار گرامرلی