جنوب استرالیا محققان در حال کار با Oracle Cloud تکنولوژی و واکسن فن آوری توسعه یافته توسط شرکت های محلی Vaxine Pty با مسئولیت محدود در حال آزمایش یک واکسن نامزد در برابر SARS-CoV-2 coronavirus مسئول COVID-19 بیماری همه گیر.

این تیم به رهبری نیکلای Petrovsky Flinders استاد دانشگاه و مدیر تحقیقات در Vaxine.

تیم خود را به شنود گذاشته اوراکل برای همکاری فنی دسترسی به گسترش پژوهش جامعه و ابر زیرساخت است که به کمک فعال کردن سریع طراحی از رمان COVID-19 کانديد واکسن.

“واکسن پیشرفت به حیوانات آزمایش در ایالات متحده و هنگامی که ما آن را تایید ایمن و موثر خواهد شد و سپس پیشرفته به آزمایش های انسانی می گوید:” استاد Petrovsky — تاکید انتظارات نباید بالا تا همه تست کامل شده است.

آخرین ابر مبتنی بر فن آوری ارائه شده توسط اوراکل فعال این تیم به “به طور چشمگیری سرعت بخشیدن به توانایی ما برای تجزیه و تحلیل COVID-19 ویروس و استفاده از این اطلاعات برای طراحی واکسن نامزد.”

“به عنوان به زودی به عنوان توالی ژنومی از COVID-19 موجود شد در ژانویه ما بلافاصله با استفاده از این ترکیب با تجربه قبلی ما در حال توسعه یک کوروناویروس سارس واکسن برای توصیف کلید ویروسی پیوست مولکول به نام سنبله پروتئین” استاد Petrovsky می گوید.

“ما با استفاده از مدل های کامپیوتری از سنبله پروتئین و آن انسان گیرنده ACE2 به شناسایی چگونه این ویروس آلوده کردن سلول های انسانی و پس از آن قادر به طراحی یک واکسن برای جلوگیری از این روند,” او می گوید.

فلیندرز دانشگاه, دانشیار, Dimitar Sajkov های تنفسی پزشک در جنوب استرالیا درگیر شده قبلی انجام آزمایشات انسانی از این تیم همه گیر واکسن و امید به طور مشابه منجر بالینی از این COVID-19 کانديد واکسن.

“این تیم با بهره برداری از آخرین فن آوری از جمله هوش مصنوعی پیشرفته ساخت و محاسبات ابری برای سرعت بخشیدن به واکسن طراحی, تراش, سال خاموش عادی توسعه زمانبندی” استاد Sajkov می گوید.

“ما نتایج بزرگ با Vaxine است واکسن آنفلوآنزای خوکی توسعه یافته در طول سال 2009 آنفولانزای خوکی همه گیر که در آن ما شروع آزمایشات بالینی یک واکسن ظرف 3 ماه از کشف این ویروس. ما امیدواریم که برای رسیدن به نتایج مشابه با خود را COVID-19 کانديد واکسن هنگامی که آن را آماده برای تست انسان,” او می گوید.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه فلیندرز. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی