‘واکسن ناسیونالیسم’ جهانی را تهدید می کند برنامه ریزی برای توزیع COVID-19 عکس نسبتا

یک تکنسین آزمایشگاه با این نسخهها کار در COVID-19 آزمون در کیگالی رواندا. کارکنان مراقبت های بهداشتی باید برای اولین بار در خط به صورت همه گیر واکسن جهانی کارشناسان بهداشت می گویند.

سیمون WOHLFAHRT/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

علمs COVID-19 گزارش توسط مرکز پولیتزر و Heising-سایمونز پایه و اساس است.

به عنوان به زودی به عنوان اولین COVID-19 واکسن دریافت تایید متناوب جهانی نیاز به مقابله با منابع محدود. بسیاری از کارشناسان بهداشت می گویند روشن است که باید اول عکس: کارکنان مراقبت های بهداشتی در سراسر جهان و سپس افراد در معرض خطر بالاتر ابتلا به بیماری شدید و سپس کسانی که در مناطقی که این بیماری به سرعت در حال گسترش و در نهایت بقیه از ما. چنین استراتژی “موجب صرفه جویی در بسیاری زندگی می کند و کاهش می یابد و انتقال سریع می گوید:” کریستوفر الیاس که ریاست بنیاد بیل و ملیندا گیتس بنیاد توسعه جهانی را بدست آورد. “این مضحک خواهد بود اگر کم خطر مردم در کشورهای ثروتمند از دریافت واکسن هنگامی که مراقبت های بهداشتی کارگران در آفریقای جنوبی نیست” می افزاید: الن ‘t Hoen هلندی وکیل و بهداشت عمومی فعال.

در عین حال پول و منافع ملی ممکن است برنده است. ایالات متحده و اروپا در حال قرار دادن پیشبرد سفارشات برای صدها میلیون نفر از دوز موفق واکسن به طور بالقوه می روم کمی برای بخش های فقیرتر جهان. “من بسیار نگران می گوید:” جان Nkengasong مدیر آفریقا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

برای جلوگیری از چنین سناریویی سازمان بهداشت جهانی و دیگر سازمان های بین المللی باید راه اندازی یک سیستم برای سرعت بخشیدن و عادلانه توزیع واکسن های COVID-19 واکسن دسترسی جهانی (COVAX) تسهیلات که به دنبال جلب کشورهای ثروتمند به ثبت نام در کاهش خطر خود را که آنها در حال شرط بندی روی اشتباه واکسن نامزدها. اما این ایده هم قرار گرفته است در پرواز و معلوم نیست که چگونه بسیاری از کشورهای ثروتمند ملحق خواهد شد.

تاریخ اخیر نیست و دلگرم کننده است. یک ترکیب قدرتمند داروهای ضد ویروسی انقلابی در درمان HIV در غرب در سال 1996 صرفه جویی در بسیاری از زندگی, اما آن را در زمان 7 سال برای مواد مخدر به طور گسترده ای در دسترس در آفریقا, سخت ترین ضربه قاره است. “که فاجعه بار بود و تجربه بالا در ذهن من” Nkengasong می گوید. در طول سال 2009 H1N1 آنفلوآنزای همه گیر ایالات متحده و بسیاری از کشورهای اروپایی اهدا 10 درصد از آنها واکسن سهام به کشورهای فقیر—اما تنها پس از آن مشخص شد آنها تا به حال به اندازه کافی برای خود جمعیت. “بیش از حد بسیاری تا به حال به صبر بیش از حد طولانی برای بیش از حد کوچک می گوید:” ریچارد Hatchett مدیر عامل شرکت ائتلاف برای اپیدمی آمادگی نوآوری یک شریک در COVAX.

این زمان بیش از حد غنی کشور بزرگترین نگرانی این است که برای محافظت از شهروندان خود. دولت ایالات متحده امضا کرده است معاملات به ارزش بیش از 6 میلیارد دلار با چندین واکسن شرکت به عنوان بخشی از عملیات سرعت در پیچ و تاب است که با هدف ارائه جمعیت ایالات متحده با واکسن در ماه ژانویه سال 2021. اروپا را شامل واکسن اتحاد تشکیل, فرانسه, آلمان, ایتالیا و هلند به امضای قرارداد خرید 400 میلیون دوز از AstraZeneca این واکسن برای استفاده در کشورهای عضو اتحادیه اروپا. بریتانیا به امضا معاملات با AstraZeneca و شرکت های دیگر نیز هست. چین در حال توسعه خود را واکسن; معلوم نیست چه زود آن خواهد بود مایل به اشتراک گذاشتن و یا اینکه عکس را سیاسی رشته های متصل.

ایده پشت COVAX است به سرمایه گذاری در حدود 12 مختلف واکسن و اطمینان از دسترسی سریع هنگامی که تبدیل شدن آنها در دسترس است. “هدف این است که 2 میلیارد دز تا پایان سال 2021 می گوید:” شیث برکلی مدیر GAVI, the Vaccine Alliance, سوم COVAX شریک: 950 میلیون به بالا – بالا و کشورهای با درآمد متوسط, 950 میلیون برای کم و پایین تر از کشورهای با درآمد متوسط و 100 میلیون دلار برای “شرایط بشردوستانه و شیوع بیماری است که خارج از کنترل هستند.” اول $750 میلیون مقابله با AstraZeneca برای 300 میلیون دوز اعلام شد در 4 ژوئن.

برکلی می پذیرد که بسیاری از کشورهای ثروتمند را انجام دهد خود را معاملات با تولید کنندگان. اما ثبت نام برای COVAX در علاوه بر این بیمه نامه ، اگر این واکسن در آنها سرمایه گذاری کرده اند موفق به تحقق آنها هنوز هم دسترسی به دیگران از طریق COVAX اگر چه فقط به اندازه کافی برای 20 درصد از جمعیت خود را. پول آنها سرمایه گذاری استفاده خواهد شد برای تضمین قیمت های پایین تر برای کشورهای فقیر. به طور جداگانه به COVAX پیشبرد بازار تعهد است جمع آوری کمک های مالی از این بالاتر در کشورهای با درآمد. GAVI می گوید COVAX نیاز 2 میلیارد دلار کمک مالی برای پرداخت هزینه واکسن دوز در 90 کشور جهان است. “ما در حال تلاش برای انجام همه چیز ما می توانید سعی کنید به یک رویکرد جهانی از آنجا که ما فکر می کنم آن را درست انجام از علم نقطه نظر و از سهام نقطه نظر” برکلی می گوید.

COVAX در حال برنامه ریزی برای گسترش خود خطر ابتلا به سرمایه گذاری در انواع واکسن استراتژی. تک دوز واکسن می تواند راحت تر به در اردوگاه های پناهندگان به عنوان مثال در حالی که دو دوز رژیم ممکن است کار خوب در اروپا ، برخی از واکسن های مبتنی بر فن آوری جدید ایجاد عدم اطمینان در مورد تنظیم مقررات تصویب و ظرفیت تولید. COVAX همچنین امیدوار است به منبع آن واکسن از شرکت ها در مکان های مختلف به طوری که هیچ کشوری به تنهایی نمی تواند آنها را متوقف کند از بودن صادر می گردد.

COVAX یک راه هوشمندانه سعی کنید به نگه داشتن با هم منافع کشورهای مختلف می گوید دیوید Fidler یک کمکی ارشد بهداشت جهانی در شورای روابط خارجی. “حتی از نقطه نظر اولیه خود علاقه است که دولت ها اغلب شما می توانید ببینید که چرا این را نگاه جذاب,” او می گوید. “آنها در حال نادیده گرفتن واقعیت سیاسی.” اما او نگرانی کشورهای دریغ ممکن است به ثبت نام و که کسانی که ممکن است دبه در معامله یک بار تقلا برای دوز در واقع آغاز می شود.

تا کنون بیش از 70 کشور است که برنامه ریزی برای تامین مالی خود واکسن ابراز علاقه در امضای قرارداد با COVAX. (آنها باید به طور رسمی متعهد تا پایان ماه اوت و ارائه پیش از 15 ٪ از مقدار کلی.) که آیا آنها می آیند از طریق موضوع دیگری است. برخی از کشورها در اتحادیه اروپا—که اغلب بر اهمیت همبستگی جهانی—نشان داده اند که قصد دارند برای اهدای پول, اما ممکن است منظور واکسن خود را از طریق COVAX. “از کجا تهیه دوز برای خود نگران است ما هنوز به طور جدی بحث با آنها” Hatchett می گوید. “مدل وجود دارد که در آن ما می تواند با هم کار کنند.”

Nkengasong می گوید آفریقا نیاز به کشف راه های دیگر نیز هست. “ما خوش آمدید COVAX تسهیلات, تنظیم, اما ما نمی توانیم صبر کنید برای بحث و گفتگو در ژنو,” او می گوید. “ما نیاز به شارژ سرنوشت خود ما.” در یک اتحادیه آفریقا نشست در اواخر ماه ژوئن در آفریقای جنوبی رئیس جمهور سیریل Ramaphosa به نام رهبران برای ایمن سازی واکسن منابع برای قاره و اطمینان حاصل شود که واکسن تولید می شوند وجود دارد. Nkengasong می گوید دولت های آفریقایی در حال نزدیک شدن به بانک ها برای تامین مالی معاملات با شرکت های دارویی شبیه به کسانی که امضا شده توسط, ایالات متحده است. “ما نیاز به گرد هم می آیند به عنوان یک قاره از 1.3 میلیارد نفر را پشت سر نمی شود.”

کیت Elder یک واکسن متخصص در پزشکان بدون مرز دسترسی کمپین می بیند COVAX به عنوان شاید بهترین شات در یک عادلانه توزیع واکسن اما می گوید باید آن را شفاف تر. “چگونه آنها را انتخاب کنید AstraZeneca? چه شرایطی وجود دارد در توافق با AstraZeneca اگر شرکت کند حجم تعهدات?” او می پرسد. “هیچ یک از این شرایط در اطراف آن شناخته شده است.” هر دو COVAX و دولت نیز باید اطمینان حاصل شود که بودجه واکسن تولید کنندگان اطلاعات خود را آزادانه در دسترس برای هر شرکت است که می خواهد به استفاده از آنها ‘t Hoen می افزاید. “من بسیار نگران است که آنها انجام می دهند بدون این رشته متصل شده که دانش توسعه داده است که با این بودجه نمی شود در دسترس عموم برای دیگران به استفاده از” او می گوید.

چه چیزی بیشتر مورد نیاز برای COVAX به کار است و تعهد سیاسی در بالاترین سطوح دولت می گوید: Alexandra فلن یک وکیل در دانشگاه جورج تاون است که دارای تخصص در بهداشت جهانی. بدون “واقعا بزرگ بین المللی تلاش” به عنوان مثال در سازمان ملل متحد و یا G-20 در اوایل دوز از واکسن بعید است که به کسانی که به آنها نیاز دارید بیشتر فلن می گوید. “این خواهد بود آهسته آن خواهد بود کافی وجود خواهد داشت و مرگ و میر غیر ضروری.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید