واکسن مخالفان به دست آوردن Facebook ” نبرد برای قلب و ذهن,’ نقشه جدید نشان می دهد

اولین از نوع خود تجزیه و تحلیل بیش از 1300 Facebook صفحات با نزدیک به 100 میلیون پیروان تولید شبکه نقشه که نگران کننده بهداشت حرفه ای. Antivaccine صفحات کمتر از پیروان pro-واکسن صفحات اما بیشتر متعدد در حال رشد سریع تر و به طور فزاینده ای بیشتر متصل به بلاتکلیف صفحات, مطالعه می یابد. اگر روند کنونی ادامه, محققان پیش بینی antivaccine انداز خواهد شد تسلط بر بحث آنلاین در 10 سال—مدت زمانی که یک آینده واکسن علیه COVID-19 ممکن است حیاتی برای سلامت عمومی است.

“لیورپول در حال برنده شدن می گوید:” انسان شناس هایدی لارسون که هدایت واکسن اعتماد به نفس پروژه در دانشکده بهداشت لندن و پزشکی گرمسیری با اشاره به رنگ antivaccine Facebook صفحات جدید کاغذ نقشه. “آنها پوشش خیلی بیشتر زمین با کمتر از آنها است.”

آنلاین صفحات “نبرد برای قلب و ذهن و وجود دارد بدون نقشه است که در میدان جنگ در سطح سیستم می گوید:” اولین نویسنده Neil Johnson داده دانشمند در دانشگاه جورج واشنگتن که قبلا نقشه برداری آنلاین رفتار گروه های نفرت و گروه دولت اسلامی. “ما مجموعه ای را به نگاهی به آن. و ما شوکه شده بودند.”

برای مطالعه جانسون و همکارانش برای اولین بار شناسایی Facebook pages pro – یا antivaccine بر اساس محتوای آنها. آنها بیشتر شناسایی درگیر اما مردد صفحات با محتوای آنها و یا توسط این واقعیت است که مدیران این صفحات بود “دوست” و یا “دوست” توسط نرم افزار – یا antivaccine صفحات. آنها دریافتند 124 pro-واکسن صفحات مانند بیل و ملیندا گیتس با مجموع 6.9 میلیون پیروان. آنها دریافتند 317 antivaccine صفحات مانند خشم علیه واکسن با مجموع 4.2 میلیون پیروان. و آنها شناسایی 885 صفحات مانند مادران تغذیه با شیر مادر در, KY, با 74.1 میلیون پیروان.

محققان بعد از شمارش هر صفحه لینک به دیگر واکسن-بحث در مورد صفحات و صفحات آن ها هنوز هم به دیگران یک روش به نام گلوله برفی انتخاب شدند. یک برنامه نرم افزار تبدیل داده ها به یک نقشه که در آن صفحات به عنوان نماینده دایره گره به اندازه همان نسبت به تعداد آنها از پیروان و به عنوان نماینده قرمز (antivaccine), آبی (نرم افزار-واکسن) و یا سبز (مردد). بسیار متصل گره اشغال مرکزی بیشتر مکان بر روی نقشه.

چگونه اطلاعات غلط گسترش می یابد

یک مطالعه جدید شبکه نقشه از 15 اکتبر 2019 را نشان می دهد antivaccination Facebook صفحات مرکزی بیشتر و متعدد از نرم افزار-واکسن صفحات و بیشتر متصل به بلاتکلیف صفحات. گره اندازه نشان دهنده تعداد پیروان است.

Antivaccine صفحاتصفحاتی که آیا یک موقعیت بر روی واکسنPro-واکسن صفحاتصفحههایی که به سرعت به دست آوردن لینک به صفحات دیگر یک مطالعه جدید شبکه نقشه از 15 اکتبر 2019 را نشان می دهد antivaccination Facebook pages بیشتر مرکزی و متعدد از نرم افزار-واکسن صفحات و بیشتر متصل به بلاتکلیف صفحات. گره نشان دهنده حجم تعداد پیروان است.چگونه اطلاعات غلط گسترش می یابد

JOHNSON ET AL., طبیعت, 13 مارس سال 2020

این نقشه نشان می دهد بسیاری از مرکزی قرمز گره ها به شدت در تعامل با بسیاری از سبزها. تعداد کمتری از آبی گره تعامل با سبزها در محیطی nexus حذف از مرکزی “میدان جنگ” به عنوان محققان آن را در شماره این هفته از طبیعت. این تجزیه و تحلیل نشان داد که antivaccination صفحات هر دو به صورت محلی و در سطح جهانی متصل در حالی که نرم افزار-واکسن صفحات تا حد زیادی جهانی و یا ملی.

از لحاظ درصد قرمز صفحات رشد خود را پیرو شماره ویژه بیش از آیا آبی صفحات در طول اين دوره از فوریه تا اکتبر 2019 که همزمان با جهانی سرخک. قرمز pages’, ارتباط و تاثیر گذاری نیز رشد بیش از کسانی که از صفحات آبی. (مجموع پیروان تمام صفحات باید پس از رشد توسط میلیون ها نفر.)

“بلوز در حال مبارزه در محل اشتباه آنها را به یک طرف و فعالیت اصلی است که در سراسر قرمز که کاملا گرفتار با تمام این کشت سبز جوامع” جانسون می گوید.

آبی و قرمز صفحات نیز تعامل با پیروان متفاوت لارسون می گوید که بخشی از این تحقیقات است. Pro-واکسن گروه انتقال اطلاعات در یک موضوع با یک هدف: گرفتن افراد واکسینه او اشاره می کند. در مقابل این مطالعه نشان داد که antivaccine گروه شامل چندین کوچکتر گروه بحث در مورد طیف گسترده ای از بهداشت و ایمنی و موضوعات. که باعث می شود آنها را بیشتر پاسخگو به متنوع نگرانی می کند و مردد مردم احساس گوش به لارسون می گوید. “آن را مانند ما به عنوان یک بهداشت عمومی جامعه هنوز هم قدیمی IBM مدل و راه اندازی دره سیلیکون رویکرد است. … قرمز کردم که پایین.”

Pro-واکسن صفحات “به نظر می رسد در یک اتاق اکو و موعظه خود را به نظر نمی رسد به هر گونه بیشتر از گروه کر” موافقت بروس Gellin رئیس جهانی واکسیناسیون در سابین واکسن موسسه.

Sinan آرال یک econometrician در موسسه تکنولوژی ماساچوست است که نقشه برداری آنلاین گسترش اطلاعات غلط ستایش تجزیه و تحلیل آن اندازه بزرگ است. اما او توصیه می کند “چشم شک و تردید.” او می گوید روشن نیست که سبز صفحه لینک دادن به یک صفحه منجر به اجبار یا که آنلاین تعاملات باعث تغییرات واقعی در واکسیناسیون. او اضافه می کند که پیش بینی آنلاین تسلط قرمز گروه در 10 سال “است extrapolating بسیاری از … داده های محدود.”

این مطالعه تنها به نظر می رسد در چگونه مردم views گردش نه محتوای صفحات “را به عنوان اگر مردم نمی باید دلایل خود را برای نمایش و تنها بودن دستکاری می گوید:” دیگر منتقد برنیس هاسمن یک نظریه پرداز فرهنگی در دانشگاه ایالتی پنسیلوانیا کالج پزشکی است. او این مقاله را در میدان جنگ لفاظی “مزاحم” با این استدلال که این خیانت بسیار طرز فکر—مصاحبه واکسن مقاومت کنندگان را به عنوان دشمن—که نوبت واکسن شک و تردید به دور است.

اما جانسون می ایستد با اصطلاحات. او تصدیق میکند که نقشه اول, ناقص, تلاش, اما می گوید: “از آنجا که ما به دنبال در سطح سیستم اصلی نتایج حاصل از مطالعه ما قوی هستند.”

is.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im