شیر را تایید نشت ‘CS:GO’ کد

نشت حاوی کد از نسخه های CS:GO و دیگری شیر بازی Team Fortress 2. طرفداران ناجور.

این بازی ویدئویی شرکت Valve تایید شنبه که کد منبع برای دو تا از آن بازی Counter-Strike: Global Offensive و Team Fortress 2است به بیرون درز کرد همانطور که طرفداران هر دو بازی نگرانی در مورد پتانسیل برای نرم افزارهای مخرب و ناخواسته دیگر سوء استفاده.

در یک ایمیل به سیمی, Valve تایید کرد که Counter-Strike: Global Offensive نشت مشروع است و شامل کد از یک سال 2017 ساخت بازی. سیمی نیز آموخته است که تیم قلعه 2 کد است که از حدود سال 2011 ساخت و موجود در Counter-Strike: Global Offensive کد. در حالی که یک نماینده برای شیر گفت: سیمی که آنها را در بر داشت: “هیچ دلیلی برای بازیکنان به احساس خطر و یا جلوگیری از جاری می سازد:” آنها در ادامه به بررسی این وضعیت است. این شرکت همچنین با ارسال بیانیه ای به آن حساب توییتر.

تیرانداز Counter-Strike: Global Offensive در میان محبوب ترین بازیهای رایانهای در اطراف با بیش از یک میلیون نفر از مردم با ورود در هر روز را به بازی و می بالد بسیار محبوب esports صحنه. تیرانداز تیم قلعه 2 دارای مشکلاتی روبرو محبوبیت پس از آن به طور گسترده مورد تحسین قرار گرفته 2007 انتشار, اما هنوز هم می بیند ده ها هزار نفر از بازیکنان روزانه. بازیکنان که از ترس این هفته نشت ممکن است تهدیدی برای محیط رقابتی از این بازی ها; تقلب-سازندگان و توسعه دهندگان نرم افزارهای مخرب تکیه بر بازی’ کد منبع برای شناسایی سوء استفاده و طراحی نرم افزار است که به شما تجربه بازی.

به همین دلیل دسترسی به کد منبع است که به شدت کنترل می شود و معمولا محدود به افرادی مانند منبع موتور مجوز دریچه کارکنان و پیمانکاران است. اما تایلر McVicker که اجرا می شود ValveNewsNetwork کانال یوتیوب می گوید که یک گروه کوچک از افرادی که توسعه دریچه فن بازی تا به حال دسترسی غیر مجاز به این کد پس از 2018, اگر چه آنها در تلاش برای مهار آن از نشت بیشتر است. (Valve تایید کرد که Counter-Strike: Global Offensive کد در اصل به بیرون درز در سال 2018). روز سه شنبه یک عضو از این جامعه منتشر شد کد بیشتر به طور گسترده ای در قصاص برای حذف شدن از اختلاف گروه می گوید McVicker و یکی دیگر از اعضای این اختلاف ،

“از خواب بلند شدم تا به روز قیامت اتفاق می افتد در دریچه جامعه” McVicker می گوید.

Team Fortress 2 بازیکن به طور خاص نگران نشت تاثیر در این بازی که دریافت نامنظم به روز رسانی و در حال حاضر شامل سوء استفاده. (Counter-Strike: Global Offensive به روز شده است به طور منظم.) افراد جامعه در حال اجرا سرور در نظر گرفتن این سرور آفلاین “به دلیل عدم اطمینان پیرامون امنیت زیرساخت های ما” نوشت جامعه سرور سازمان.علاوه بر این ، TF در یک وبلاگ. یک مدیر از تیم قلعه 2‘s subreddit و اختلاف گروه می گوید رهبران جامعه هستند “خواستار احتیاط” با استناد به نگرانی های بیش از پتانسیل آسیب پذیری های امنیتی است که می تواند تاثیر بازیکنان.

اگر چه شیر اطمینان طرفداران که وجود دارد هیچ دلیلی برای دمدمی مزاجی, یک نماینده گفت: این شرکت همیشه توصیه بازی خود در بازی های رسمی آن سرور به جای فن سرور, برای, بزرگترین امنیتی است.


بزرگ تر سیمی داستان
  • برای اجرای بهترین ماراتن در سن 44 من تا به حال به پیشی جستن گذشته من
  • آمازون کارگران توصیف روزانه خطرات در یک بیماری همه گیر
  • استفان ولفرام شما را دعوت به حل فیزیک
  • باهوش رمزنگاری می تواند به حفاظت از حریم خصوصی تماس-برنامه ردیابی
  • همه چیز شما نیاز به کار از خانه مانند یک حرفه ای
  • 👁 AI آشکار بالقوه Covid-19 درمان است. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ru

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>