ونکوور می خواهد برای جلوگیری از سایر شهرستانها’ اشتباه با Uber و Lyft

زمانی که Uber و Lyft در نهایت راه اندازی در ونکوور در ماه گذشته سوار-تگرگ خدمات نگاه متفاوت نسبت به دیگر شهرستانها آمریکای شمالی. شاید که حس می کند به دلیل ونکوور به نظر می رسد آخرین شهرستان در این قاره را سوار-تگرگ.

بسیاری از افرادی که رانندگی برای شرکت های ثبت نام از طریق برنامه و جاده اما رانندگان در بریتیش کلمبیا باید همان نوع مجوز به عنوان تاکسی, اتوبوس و آمبولانس رانندگان با عبور اضافی جاده های پزشکی و بازرسی آزمون و پرداخت هزینه های مرتبط. Uber و Lyft باید به اشتراک گذاری اطلاعات دقیق در مورد زمانی که و که در آن سفر را در محل و چه مقدار از آنها هزینه—اطلاعات آنها در مقاومت های دیگر برای ترس آنها گفت: از آشکار مسافر از اطلاعات حساس یا اختصاصی خود با اسرار است.این شرکت همچنین توافق کردند برای همیشه شارژ بالا یک مجموعه پایه کرایه برای هر سفر تعیین نرخ رفتن برای تاکسی.

می خواهید آخرین اخبار در سوار-تگرگ در صندوق پستی خود را? ثبت نام در اینجا!

یک دهه پس از بارگذاری کردم شروع آن و هشت سال پس از Lyft تغییر سوار-تگرگ مدل اجازه می دهد هر کسی که برای استفاده روزمره خود ماشین را انتخاب کنید تا مسافران, British Columbia فکر می کند آن را به میخ نحوه تنظیم این شرکت ها که در اغلب خورد به مناطق خاکستری بین حمل و نقل و قوانین کار. آن تماس بگیرید, آخرین تکان دهنده مزیت است. مقامات دولتی در استان باید سال ها وقت صرف مطالعه و چه جاهای دیگر برخورد با یک هجوم سوار-تگرگ وسایل نقلیه—و گاهی تاسف اثرات آنها بر روی محلی سیستم های حمل و نقل.

مقامات در بریتیش کلمبیا می خواهید برای جلوگیری از این زشتتر طرف سوار-تگرگ مشاهده شده در جاهای دیگر. محققان اشاره کرده اند که رکود در حمل و نقل عمومی ridership هنگامی که سوار-تگرگ به شهر می آید یک روند است که نا امید در ونکوور است که سرمایه گذاری برای چندین دهه در حمل و نقل زیرساخت ها است. یک تجزیه و تحلیل توسط شرکت های خود را نشان می دهد که آنها مسئول بزرگ سهام مایل رانده شده (و در نتیجه تولید گازهای گلخانه ای تولید شده) در شش شهر ایالات متحده. اخیر تجزیه و تحلیل منابع هوایی کالیفرنیا هیئت مدیره در بر داشت که در بخشی به دلیل سوار-تگرگ وسایل نقلیه برای سفر به مایل اضافی را انتخاب کنید تا مسافران ناوگان ساطع سهم نامتناسب از انتشار گازهای گلخانه ای در مقایسه با سایر وسایل نقلیه (هر چند آن را نیز در بر داشت که Uber و Lyft وسایل نقلیه بیشتر سوخت کارآمد تر از دیگران).

در ضمن بیشتر رگولاتور در مورد شرایط کار سوار-تگرگ رانندگان که منجر به یک قانون جدید در کالیفرنیا و حداقل دستمزد قوانین در شهر نیویورک و سیاتل که ممکن است تهدید جدی برای Uber و Lyft. (نیویورک اجرا کرده است دیگر, برای اولین بار-از-خود-نوع مقررات در برابر این صنعت از جمله کلاه بر روی تعدادی از وسایل نقلیه مجاز به کار در شهر و محدودیت در چه مدت آنها را مجاز به سفر بدون مسافر در داخل.)

“بسیاری از [آمریکا] متحده استقبال سوار-به اشتراک گذاری و سپس به فکر یک چارچوب قانونی به عنوان یک چاره اندیشی موقت می گوید:” میرا جوشی, رئیس سابق شهر نیویورک تاکسی و کرایه تاکسی کمیسیون و پژوهشگر در دانشگاه نیویورک را رودین مرکز حمل و نقل. به مقامات دولتی مشابه از سراسر جهان در سراسر خلیج فارسی به ونکوور شهر رویکرد احساس می کند مانند یک آزمایش با tinges از woulda-اسم-نباید.

به عنوان از ژانویه 24, Uber و Lyft مجاز به کار در ونکوور منطقه مرکز شهر. Lyft محدود کرده است خدمات خود را به یک کوچکتر در مرکز شهر هسته. گزارش از شهرستان ها نشان می دهد این خدمات نیست و در عین حال به اندازه کافی رانندگان به ابتلا به یک سواری سریع و آسان در همه جا. (استانی حمل و نقل مدیره را تکذیب کرد برنامه های کاربردی از دو وطنی شرکت Kater و ReRyde.)

برای ساکنان که شکایت کرده بود برای سال محدود و یا بیش از حد گران قیمت تاکسی سرویس—به ویژه هنگامی که میله های زندان شد, بسته شدن, زمانی که فرودگاه رو گیج کننده و یا زمانی که یک کشتی لنگر انداخت در این شهر مشغول بندر—سوار-تگرگ است یک مهلت. حدود 4000 تاکسی ها مجاز به کار در بریتیش کلمبیا در حالی که ایالت ماساچوست با تقریبا همان تعداد از مردم به عنوان استان کانادا است 70,000 فعال سوار-تگرگ رانندگان است.

آن را سوار-تگرگ اولین بار ظاهر در ونکوور. در تابستان 2012, Uber تلاش برای “راه اندازی نرم” در شهرستان و اخراج شد توسط دشوار تنظیم کننده دولت خواستار سوار-hailers دیدار با شهر سخت کرایه تاکسی ، سپس مدیر عامل شرکت تراویس Kalanick شکایت کرده است که ونکوور تا به حال برخی از سخت ترین مقررات این شرکت تا به حال با آن مواجه است. در این فاصله دوره بارگذاری, بلند کردن اجسام و رقبای خود را ساخته شده خود آغاز بکار در سراسر جهان در حال تبدیل شدن جاده و وسایل.

بسیاری از مردم نگران هستند که ونکوور نظارتی روش است نه یک حق. تاد Litman بنیانگذار و مدیر اجرایی ویکتوریا حمل و نقل موسسه سیاست در بریتیش کلمبیا می گوید او نگران است که این استان را در قوانین بیشتر در مورد حفاظت از این موجود صنعت تاکسی و کمتر در مورد دادن ساکنان جدید و بهبود یافته راه برای رسیدن از A به b “من فکر می کنم این مهم است برای ارائه حداکثر خدمات گزینه برای افرادی که درایو نمی,” او می گوید و اشاره کرد که سوار-تگرگ قیمت می تواند به لحاظ نظری ایجاد خدمات در دسترس بیشتر مردم از سنتی تاکسی.

صنعت تاکسی خوشحال است یا نه. یک گروه از مترو ونکوور شرکت های تاکسی زمینه دو چالش های قانونی علیه دولت در بریتیش کلمبیا به دنبال سوار شدن-تگرگ شرکت مجوز لغو. استانی حمل و نقل مسافر مدیره است که نظارت Uber و Lyft, کاهش یافته است را به مقامات در دسترس است.

بارگذاری یک بار شناخته شده برای آن لغزنده فرار از رگولاتور در شهرهای پورتلند و بوستون و تهاجمی لابی برای محدود کردن مقامات شهر’ قدرت است توزیع مجدد خود را به عنوان یک دوست به دولت عذرخواهی گذشته گسل های سرمایه گذاری در برنامه ویژگی های است که آن را آسان تر برای بارگذاری سواران همچنین گرفتن (و پرداخت) قطار و اتوبوس و کار با بخش حمل و نقل برای راه اندازی e-دوچرخه و روروک مخصوص بچه ها و خدمات در سراسر جهان. اما مایکل ون Hemmen, حال بارگذاری سر از غرب کانادا می گوید این شرکت است که هنوز هم کار با ونکوور در راننده صدور مجوز. فعلی مجوز تنظیم “های غیر ضروری باعث ایجاد یک مانع برای افرادی که علاقه مند به کسب درآمد پول در حال بارگذاری نرم افزار” او در بیانیه ای گفت.

در یک بیانیه پیتر Lukomskyj Lyft مدیر کل در بریتیش کلمبیا گفت: Lyft “امیدوار به ادامه این گفتگو در خصوص صدور مجوز تجاری مورد نیاز است.” او گفت: Lyft ارائه شده است بالقوه رانندگان آموزش و پرورش رایگان و انگیزه برای جبران هزینه های مرتبط با دریافت مجوزهای جدید. در حال حاضر که تمرکز برای هر دو شرکت در غرب کانادا شهر: مردم قانع کننده برای رانندگی.


بزرگ تر سیمی داستان
  • داخل SpinLaunch فضای صنعت بهترین راز نگهداری
  • اپل در 10: یک نگاه در آن دهه اول
  • او می خواست یک اسب شاخدار. او کردم … یک کسب و کار پایدار
  • چه آتلانتا می تواند آموزش تکنولوژی مورد پرورش استعداد سیاه
  • آینده از مرگ tech هیچ قوانین—و در عین حال
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • 💻 ارتقاء کار خود را با بازی ما دنده تیم های مورد علاقه, لپ تاپ, کیبورد تایپ جایگزین و سر و صدا لغو هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر