همه گیر است و مجازات برخی از سرمایه گذاری حمایت راه اندازی به عنوان مستند سفارشات به خطر اندازد طرح کسب و کار سال در ساخت. جریان درآمد را تبخیر یک شبه ترک شرکت های جوان از جان گذشته برای کاهش هزینه ها و جذب بیشتر کمک های مالی به سرمایه گذاران سفت کردن کیف پول خود را.

دولت فدرال $350 میلیارد وام کسب و کار کوچک برنامه می تواند تاسیسات ارائه وام های کم بهره است که ممکن است بخشیده شود و در برخی موارد به کارکنان پرداخت و هزینه های دیگر. اکثر دیدار با راه اندازی این برنامه بهترین و شناخته شده به معیار آنها کمتر از 500 کارمند است.

اما بهره برداری از این وام معلوم می شود پیچیده است. وکلا صرف هفته گیج کننده بیش از اینکه شرکت های سرمایه گذاری حمایت می شود. برای واجد شرایط راه اندازی برخی از آنها را تغییر آیین نامه و یا خواسته سرمایه گذاران به قبول کاهش کنترل بر این شرکت اعمال.

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

در بالا از قوانین غیر معمول بحث شکسته است در دره سیلیکون بیش اخلاق از درخواست کمک از یک برنامه طراحی شده برای کمک به خیابان اصلی کسب و کار مانند رستوران, خرده فروشی, مغازه ها و سالن. برخی از سرمایه گذاران باید تلاش برای منصرف راه اندازی که در آن سرمایه گذاری کرده ایم از استفاده از. دیگران دیدن این برنامه به عنوان یک راه برای کمک به سرمایه گذاری های خود را بدون قرار دادن بیشتر از سرمایه خود را بر روی خط در طول یک بحران اقتصادی جهانی.

“ما شنیده می خواهم از یک تعداد زیادی از مردم که آن را در کلمات خود’،’ و مسلما نه” می گوید: Seth Levine, موسس شریک ریخته گری گروه کلرادو مبتنی بر سرمایه گذاری شرکت که سرمایه گذاری در مریخ Molekule و سایر مراحل اولیه فناوری راه اندازی است.

پس از یک تنش آوریل 2 تماس در مورد برنامه امداد با بیش از 70 ریخته گری گروه اجرائی و CFOs شرکت خواست بنیانگذاران به فکر می کنم دو بار قبل از تقاضا برای وام نوشتن در یک ایمیل:

به عنوان شما منعکس ما فکر می کنم مهم است که برای شروع با پرسیدن از خود “بود و این بسته امداد ایجاد شده برای شرکت من؟” ما شنیده ام بسیاری از شما بحث در مورد چگونه جذاب اقتصاد وام می تواند برای شرکت شما. … واقعیت این است که دریافت یک وام برای کسب و کار خود و به معنی آن نیست رفتن به یکی دیگر از کسب و کار است که ممکن است نیز سزاوار پول پس از دریافت یک وام SBA آمده در هزینه به گسترده تر کسب و کار کوچک جامعه است. … همه ما باید به اعمال اجتماعی ما وجدان و قضاوت خوب برای رسیدن به پاسخ درست است.

پس از ایمیل و پس از آن بحث لوین می گوید: برخی از شرکت ها در ریخته گری نمونه کارها تصمیم به درخواست برای وام.

“آمریکا به طور متوسط کسب و کار کوچک اجرا می شود در چهار تا شش هفته از پول نقد در اکثر. و بنابراین برای آنها این است که مطلق وجودی بحران می گوید:” آلبرت ونگر یک شریک مدیریت در نیویورک-بر اساس اتحادیه مربع سرمایه گذاری. مقایسه ونگر می گوید: “این یک بحران وجودی برای شاید 10 درصد از پرتفوی شرکت به طور بالقوه کمتر است.”

مانند Levine در ریخته گری گروه ونگر می گوید اتحادیه مربع به خواست برخی از شرکت های نمونه کارها نه برای درخواست کمک. خیابان اصلی کسب و کار این برنامه طراحی شده است برای کمک به کار بر روی نازکتر حاشیه سود از تکنولوژی نوپا او می گوید. به علاوه پس از یک دهه افزایش سرمایه گذاری توسط سرمایه گذاری شرکت های, بسیاری از کسب و کارهای در حال نشستن بر سالم نقدی انبارهای آنها امید آنها را از طریق بحران است. تنها در چند مورد ونگر می گوید که آن را “یک بدون ذهن و بسیار خوشحال است که آنها باید اعمال شود چرا که درآمد خود را واقعا فرو ریخت.”

Sofar برای تلفن های موبایل راه اندازی است که سازماندهی صمیمی فرد در کنسرت خصوصی در خانه ها و ادارات بود “آشکار نامزد” ونگر می گوید که آن را نمی تواند تحت عمل اجتماعی محدودیت فاصله. تاسیس در سال 2009 رویدادهای موسیقی راه اندازی زمینهای خود را به عنوان یک پورتال به راز مباحث و ادعا می کند به میزبان حدود 10000 کنسرت یک سال در 400 شهر در سراسر جهان که بسیاری از آنها در حال حاضر تحت مستند سفارشات.

Sofar آمده است در زیر آتش از منتقدان برای بالا بردن بیش از 30 میلیون دلار از سرمایه گذاران مانند اتحادیه مربع در حالی که تا حد زیادی با تکیه بر پرداخت نشده داوطلبان به ستاد حوادث آن و پرداخت هنرمندان تنها 100 دلار در عملکرد ما تا همین اواخر. در ماه ژانویه Sofar رسیده $460,000 و جدید وزارت امور خارجه وزارت کار پس از یک بررسی نشان داد که 654 “Sofar سفیران” نیست به درستی جبران برای کار در کنسرت, شرکت میزبانی بین 2016 و 2019.

در مارس 13, Sofar گفت: آن لغو تمام آینده را نشان می دهد در پاسخ به کوروناویروس. این شرکت به تازگی اعمال شده برای یک کسب و کار کوچک امداد وام ونگر می گوید هر چند او هنوز مطمئن شوید که اگر آن را دریافت کرده است بودجه. Sofar صداها پاسخ نمی دهند به درخواست های متعدد برای نظر.

حدود 20 از اغل گاو یا حشم سرمایه شرکت های اعمال شده برای وام و حداقل سه نفر در حال حاضر دریافت پول می گوید: Duncan Davidson یک شریک به طور کلی در سان فرانسیسکو شرکت است. سرمایه گذاری صندوق نمونه کارها شامل راه اندازی مانند Wag Life360 و Splitwise.

“هر روز موش خرمای کوهی امریکا روز” می گوید دیویدسون با آه. برای سه هفته گذشته او و همکارانش شده است بررسی چشم انداز اغل گاو یا حشم شرکت ها. بنیانگذاران خواسته شد برای تولید دقیق بقا برنامه ریزی برای بدترین سناریوهای اقتصادی و استرس و تست آنها و پرداختن به شکاف های خال خال توسط سرمایه گذاران. “اما کسانی که در این شرکت ها اساسا بیش از حد خوش بینانه و به طوری که آنها نمی رفتن را از طریق برش با عمیق به اندازه کافی نظر از آنچه اتفاق می افتد به آنها.”

این راه اندازی به احتمال زیاد بیشتر عمیقا تحت تاثیر رکود اقتصادی تشویق شدند به درخواست برای وام—با توجه احتیاطی. “ما در واقع به آنها گفت: زیر نظر اخلاقی و اجتماعی پیامدهای آنچه شما انجام می دهند. شما نمی خواهید به گرفتن پول و سپس رستوران شما عاشق رفتن به هرگز بازگشایی و یا آرایشگاه خود را هرگز می آید و به کسب و کار” دیویدسون می گوید. “اکثر مردم باید واکنش خوبی به آن است. برخی از شرکت ها کاهش یافته است در این برنامه شرکت کنند چرا که آنها واقعا نیاز به.”

برای دیگران درخواست کمک تر ساخته شده حس. چرخ یک دوچرخه الکترونیکی راه اندازی است که مطرح شده نزدیک به 100 میلیون دلار در سرمایه گذاری پس از آن در اوایل تاسیس شد 2019 کاربردی برای یک وام اضطراری در اوایل این ماه پس از ماه از رایزنی با اعضای هیئت مدیره و سرمایه گذاران دیویدسون می گوید. در اواخر ماه فوریه قبل از کالیفرنیا دستور داده بود به ساکنان پناهگاه در محل هیئت مدیره و مدیران اجرایی توافق برای قرار دادن این شرکت به چه دیویدسون تماس کامل “لاک پشت” حالت در اواخر مارس.

در فوریه 24, شرکت گذاشته 6 درصد از آن 300-عجیب و غریب کارگران با توجه به گزارش The Verge. در 19 مارس این شرکت اعلام کرد که آن را متوقف خواهد کرد استقرار دوچرخه با استناد به نگرانی های بالقوه در معرض آن کارگران و فعال کردن غیر ضروری سفر. پس از آن آمد furloughs انتخاب شده به طوری که کارکنان می تواند همچنان به دریافت مزایای مراقبت های بهداشتی و جلیقه سهام. “ایده کردند به استخدام آنها را به عقب زمانی که [شرکت] می آید از لاک پشت در حالت” دیویدسون می گوید.

دیویدسون می گوید این تصمیم به درخواست برای وام اضطراری به دنبال چندین پیش نویس اضطراری طرح کسب و کار در جلسات با سرمایه گذاران است. “هیئت مدیره تحت فشار قرار دادند آنها واقعا سخت است” او به یاد می آورد. “آنها رفت و از طریق یک نظر اخلاقی و اجتماعی دارد.”

پول وارد شده در مورد پنج روز بعد با توجه به دیویدسون است. “این طرح زمانی است که ما را در مستند آنها در حال رفتن به استخدام furloughed کارگران بازگشت. است که دقیقا همان چیزی است که [برنامه وام] است برای” او می گوید. چرخ نیست پاسخ به درخواست های متعدد برای نظر.

صندوق های سرمایه گذاری خود را در حال نشستن بر روی میلیاردها دلار مطرح شده از سرمایه گذاران خود را و بازگشت خود را از شرکت هایی که رفته اند و یا به دست آورد شده است. اما دیویدسون می گوید: صنعت نباید با استفاده از این پول برای تقویت در حال حاضر بیمار از شرکت ها به دلیل آن خواهد صدمه دیده است چشم انداز آینده رشد پس از بحران فروکش کرده است.

“برای آن دسته از شرکت هایی که واجد شرایط است و می تواند گواهی نیاز آن را می سازد بسیاری از حس برای آنها را به [وام] و پل در چند ماه آینده می گوید:” Davidson. “سپس زمانی که آنها می آیند از آن صنعت می تواند صندوق رشد بیشتر از آنهایی که موفق می شوند و زنده بمانند.”


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • چرا برخی از افراد تا بیمار ؟ درخواست خود را به DNA
  • نیویورک یک بار دیگر در زمین صفر در کلمات خود را
  • سازمان ملل-مواد مخدر معجزه می تواند کمک به اهلی همه گیر
  • سیمی Q&A: ما در میان شیوع. در حال حاضر چه ؟
  • چه باید بکنید اگر شما (و یا یک دوست) ممکن است Covid-19
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de