می تواند یک آزمایش توسط یکی همسالان هنوز هم کار می کنند زمانی که همه در یک همسالان هستند WFH?

در اینجا یک آینده سناریو. به زودی پس از شما داوران احضار در ایمیل شما دریافت SurveyMonkey لینک. تحت سوگند—یک چک باکس و e-امضا بسنده—شما پاسخ به چند سوال نه فقط در مورد پس زمینه شخصی خود را بلکه خود را اتصال فای. آیا شما رسما سوگند که شما باید خانه پهنای باند?

در حال حاضر شما انتخاب شده است به عنوان یک داور و شما و یازده همسالان خواسته به قسم دیگری سوگند بیش از زوم. چند شرکت کنندگان—قاضی از طرفین دعوا متهم—در حال نشستن در دادگاه اما هر کس دیگری است برای مشاهده بر روی صفحه نمایش. وکلا در حال حاضر شواهد خود را از طریق صفحه نمایش-به اشتراک گذاری. اگر شما یک سوال برای دادگاه شما نوع آن به چت.

یک ضابط مانیتور برای ویژگی های لغزش-یو پی اس. شاهدان اضافه شده به تماس تصویری یک توسط یک. قاضی میزبان و می تواند قطع و وکیل مدافع و شهود (و هیئت منصفه) به عنوان لازم برای نگه داشتن شما از شنیدن نامناسب شواهد. وقتی که آن زمان به عمد شما و همسالان خود را تشکیل جداگانه زوم تماس; هر کس می شود یک حکم فرم از طریق لینک Dropbox به. شما حتی ممکن است اجازه داده شود به بازی برگشت ثبت مبادلات از محاکمه.

که رئوس مطالب است که اقتباس از یک برنامه تنظیم شده توسط ریچارد گابریل لس آنجلس مبتنی بر محاکمه مشاور. گابریل است دفاع بی سابقه حقوقی نوآوری: به طور کامل از راه دور محاکمه با حضور هیئت منصفه. ایده او می گوید: “در واقع کاملا مناسب در حال حاضر. مانع برای من بیشتر از یک لجستیکی یکی. این دادگاه محاکمه تلاش برای درک لجستیکی آنها چگونه می توانید قرار دادن یک کنترل از راه دور داوران با هم.”

سیستم دادگاه شده است مقاوم به استفاده از کنترل از راه دور ابزار در روند مراحل قانونی در ایالات متحده هفتم مدار دادگاه تجدید نظر حکم در سال 2018 است که وجود دارد “مزایای منحصر به فرد از حضور فیزیکی;” و این که متهم نمی تواند رضایت به یک درخواست از طریق ویدئو کنفرانس. اما به همه گیر همچنان به کشیدن در دادگاه در حال به تعویق انداختن محاکمه با حضور هیئت منصفه عمیق تر به تابستان و همان کسانی که “مزایای منحصر به فرد از حضور فیزیکی” در حال حاضر ممکن است counterbalanced با خطرات ناشی از یک بسته بندی شده در دادگاه و در نتیجه خطر آسیب از تاخیر طولانی.

با صورت افتاده بلندی بسیاری از دادگاه های فدرال در حال حاضر مجبور به توقف حمایت های مانند کسانی که ارائه شده تحت محاکمه سریع عمل از سال 1974. چنین تعویق عدالت واقعی پیامدهای متهمان چپ در بازداشت پیش از محاکمه. گسترده مکث در محاکمه با حضور هیئت منصفه است که ترجمه به بسیاری از اضافی ماه در زندان برای این متهمان بسیاری از آنها به سادگی وجود دارد زیرا آنها نمی توانیم به قید وثیقه. در حالی که برخی ایالات مانند کالیفرنیا را در پاسخ به همه گیر با تعیین وثیقه در $0 برای افراد با سطح پایین جرائم دیگران به سختی budging. تگزاس نخواهد انتشار پیش از محاکمه بازداشت شدگان متهم به ارتکاب یا تهدید به ارتکاب جرم و جنایت خشونت آمیز.

از راه دور هستند داوران بخشی از راه حل است ؟ این ایده از انجام کامل آزمایشات از طریق ویدئو کنفرانس بی سر و صدا نقل مکان کرد در داخل مرزهای ممکن است. در اواسط ماه مارس در نیویورک دادگاه اجازه بیمار داور به ادامه عمدی از طریق ویدئویی—یک گام که به ما یک جزئی پیش نمایش از چگونه یک زوم دادگاه ممکن است بازی کردن. کشورهای دیگر در حال آزمایش از راه دور grand داوران مدنی داوران و شبیه سازی کیفری داوران است.

“من فکر می کنم منصفه که در آن برخی از بخش انجام شده است از طریق تلفنی است که به دور از نظری گفت:” توماس Boyd مدیر ایالتی میشیگان سیستم دادگاه که دفتر انجام یک خلبان با استفاده از سیستم ویدئو کنفرانس Polycom. بوید پیش بینی کرد که کسی در جایی برگزار خواهد شد به طور کامل از راه دور منصفه دادگاه—با رضایت از متهم—قبل از سال است.

در میشیگان که در آن هیئت منصفه دادگاه هستند به تعویق افتاد تا حداقل 22 ژوئن بوید در حمایت از تمام انواع از دادگاه آزمایش. “قضات باید به نام من و گفت:” ما نیاز به استفاده از پارکینگ گاراژ,'” او به من گفت. “من می گویند” فکر می کنم آن را از طریق. نگه داشتن رفتن. آن را تست کنید.’ ما را تشویق خلاق قضات به شرکت و به ما ایده های خود را.”

این واقعیت است که هیئت منصفه محاکمه در انتظار هستند به این معنا نیست که کل ایالات متحده سیستم دادگاه است ، دیوان عالی کشور در حال انجام شفاهی از طریق تلفن برای اولین بار—و گذشته از آن یک توالت خیط و پیت کردن آن به نظر می رسد به کار. دادگاه های فدرال و 39 متحده نیز اجازه می دهد برخی از روش های مدنی و کیفری جلسات به آشکار شدن از راه دور تا زمانی که متهم موافق است. اما سیستم دادگاه فدرال قرار داده است محدودیت های سخت در از راه دور رسیدگی: تنها حداقل متعاقب جلسات مانند arraignments و یا در جلسات مقدماتی—اتفاق می افتد توسط چت تصویری.

در نظام حقوقی ما نه تمام آزمایشات نیاز به حضور هیئت منصفه. برخی قاضی-تنها موارد بیمه در حال حاضر رفته رو به جلو توسط ویدئو کنفرانس. اما کیفری متهمان که در بازداشت خواهد شد نیاز به نوعی از محاکمه با حضور هیئت منصفه به عنوان یک قاعده. کسانی که نمی باید انجام شود از طریق زوم و یا اسکایپ. مونتانا دادگاه برای مثال تست شده اند اجتماعی-حقوقی در فرد منصفه در مدرسه ورزشگاه. در طول آنفلوآنزای اسپانیایی, سان فرانسیسکو برگزار می شود جلسات دادگاه خارج—در یک بلوک پارک—به پایین انتقال خطر است. در ضخامت از جنگ جهانی دوم انگلستان کاهش تعداد منصفه در بسیاری از محاکمات جنایی از 12 به 7.

از راه دور داوران ممکن است موثر ترین راه حل ، در اوایل این هفته Collin County, Texas انجام شده خلاصه ای از محاکمه بیش از اینترنت. در خلاصه محاکمه هیئت داوران حکم غیر الزام آور اما هنوز هم قابل توجه: احکام استفاده می شود برای تشویق شهرک مدنی. تنها داوران انتخاب بخشی از محاکمات به صورت علنی در یوتیوب, اما گذشته از یک داور سرگردان را به یک تماس تلفنی در وسط رسیدگی به روند رفت و نسبتا هموار. در Kansas City, Missouri, هیات منصفه ملاقات در سیسکو WebEx هر هفته به وزن جنایی کیفرخواست. “دادستان و هیئت منصفه foreperson در فرد ملاقات (با مسئولیت اجتماعی فاصله) در دادگاه و شهادت شهود در دادگاه, اما دیگر همانند منصفه شرکت از راه دور” با توجه به پائولا Hannaford که نظارت داوران مطالعات در مرکز ملی دادگاه های ایالتی. تمام 18 grand منصفه دیدار با هم در سه ساعته اقساط. Hannaford گفت که او شنیده نشده از هر گونه مشکلات فنی.

بیشتر شهرداری ها ممکن است به زودی کانزاس سیتی است. مرکز ملی برای دادگاه های ایالتی در حال انتقال از 16 شهرستان که همانند داوران قطع شد در اواسط ماه مارس به کنترل از راه دور رسیدگی است. مقدار باقی مانده در هوا اما NCSC منتشر آزمایشی چارچوب برای چه این بوت داوران ممکن است نگاه کنید. شامل پیشنهادات که دادگاه ارسال منصفه متن یادآوری به دانلود زوم که این تیم با چت منصفه در پیشبرد به منظور بررسی کیفیت اتصال خود را و است که هیئت منصفه رای با زوم را “بالا بردن دست” از ویژگی های.

البته grand داوران و خلاصه داوران هر دو نسبتا کم خطر نسبت به مقیاس کامل دادگاه کیفری. دادگاه تاخیر و زندانی متهم به این معنی است که دادگاه کیفری ترین و فوری به نگه دارید, اما آنها همچنین بحث برانگیز ترین.

موانع را به یک کنترل از راه دور دادگاه های کیفری بازگشت به متمم ششم. رویارویی بند حداقل تضمین های دادرسی کیفری متهم حق “به مواجهه با شهود علیه او”—و چگونه است که رویارویی ترجمه را به یک زوم جهانی باقی مانده است رقابت. در حالی که دیوان عالی کشور تأیید کرده است که فرد در رویارویی ترجیح داده است آن را که در سال 1990 تصمیم این است که “مطلق نیست.” در “خاص محدود شرایط” شهود می رسد از راه دور; یک زیر سن قانونی و سوء استفاده از قربانی که مایل به ناشناس ماندن به عنوان مثال ممکن است اجازه داده شود به شهادت از طریق یک videolink. به نظر می رسد که یک بیماری همه گیر خواهد بود واجد شرایط به عنوان یکی از کسانی که “برخی از شرایط باریک”—NYU مدنی داوران پروژه پیشنهاد شده به عنوان مقدار در اخیر خبرنامه—اما هیچ تضمینی وجود ندارد. و اگر از راه دور منصفه را به جلو تجدید نظر اجتناب ناپذیر به گفته گابریل.

وجود کشت از دیگر نگرانی های خود را با کنترل از راه دور محاکمات جنایی. می تواند منصفه پاسخ متفاوت به شهادت شهود در زوم از آنها را به شهادت در فرد ؟ گابریل اشاره می کند که تحقیقات مبهم اما توانایی برای به دست آوردن یک نمای شاهدان در چت تصویری ممکن است کمک به هیئت منصفه تجزیه و تحلیل حالات چهره بیشتر از نزدیک. که البته می تواند همچنین قطع مخالف راه برافروختن موجود تعصبات. برخی از مطالعات انجام شده قبل از گسترش Covid-19) پیدا کرده اند که از راه دور حضور در وثیقه و یا صدور حکم جلسات می تواند صدمه دیده متهمان حداقل اگر همه احزاب دیگر در حال جمع آوری در فرد است. متهمان احساس گیجی و همگام با روند. که اثر خنثی شد اما در یک شبیه سازی به طور کامل-کنترل از راه دور آزمایش های اجرا شده توسط محققان در استرالیا. “در حال حاضر آن را یک نوع متفاوت از جلسه دادگاه به دلیل ضرورت همگان ظاهر می شود از راه دور” گفت: مردیت Rossner یک استاد جرم شناسی در دانشگاه ملی استرالیا. “است که می تواند تغییر پویا از شنیدن و به طور بالقوه آن را بیشتر عادلانه برای متهمان.”

درخواست منصفه برای انجام وظیفه خود از طریق اینترنت را افزایش می دهد, دیگر, اساسی انصاف سوالات بیش از حد. مردم با پهنای باند بیشتر احتمال دارد به جوان و خوبی کردن; بنابراین اگر دادگاه طرح نیست را جایگزین آنها خواهد شد چیدن منصفه از یک مغرضانه نمونه. گابریل نشان می دهد که هیئت منصفه که فاقد لازم است اتصال به اینترنت می تواند جمع آوری در خالی اداری و ساختمان های اداری. دادگاه را با ارائه حمل و نقل امن به آن ساختمان ها و سپس راه اندازی منصفه در ایستگاه های کاری با کامپیوتر دولت و اختصاص یک ناظر را برای نظارت بر هر گونه مسائل مربوط به اتصال. این NCSC نیز مطرح کرد احتمال این که دادگاه ممکن است وام روتر به هیئت منصفه.

اتصال اشکالات ملزم به اتفاق می افتد ، مردم حتی با وای فای ممکن است بوت از خود زوم تماس در حال حاضر و دوباره. در انگلستان قانونی حمایت از گروه زد دو گروه کنترل از راه دور محاکمات و متوجه شوم نشانه هایی مانند صفحه نمایش یخ و یا کاهش یافته و صوتی می تواند از خط خارج کردند. این گزارش به این نتیجه رسیدند که این “چیزهای به ظاهر کوچک […] نیست و به راحتی با تخفیف در این زمینه به عنوان شواهد حیاتی به راحتی می تواند از دست رفته به عنوان یک نتیجه است.” در برخی شرایط یک ناظر می تواند اطلاع از مشکل و دادرسی متوقف شد تا زمانی که آن را ثابت اما این ممکن است همیشه کار می کنند.

آیا از راه دور جنایی محاکمه می رود به جلو در این سال هنوز هم به نظر می رسد مانند یک کشش, اما به دادگاه تاخیر در ادامه به تمدید زمان که unconvicted متهمان رنج کشیده در زندان باید با احتیاط در نظر گرفتن تمام انواع راه حل های رادیکال از راه دور داوران گنجانده شده است.

اگر از راه دور داوران را به نوبه خود می تواند غیر منصفانه و یا از لحاظ فنی غیر عملی ما آن را می دانم به زودی. در بالای این آزمایش در میشیگان, Texas, Missouri, و انگلستان, آریزونا است تست خلبان محاکمه به طور کامل از راه دور داوران و کسانی که با ترکیبی از حضوری و آنلاین اعضای, با توجه به گابریل. یک قاضی در فلوریدا زد 90 دقیقه محاکمه متشکل از وکلای داوطلب اقدام به عنوان مسخره منصفه و کالیفرنیا و آیووا ایجاد کرده اند نیروهای وظیفه به بررسی چگونگی از سرگیری محاکمه با حضور هیئت منصفه. حداقل این ماه قرعه کشی خواهد شد و با اتهاماتی در عین حال از محدودیت های ما منصفه سیستم—و چه نقشی در صورت وجود ویدئو کنفرانس می تواند انجام دهد در آماده سازی منصفه برای بحران های آینده.


بزرگ تر سیمی داستان
  • چگونه یک هوش مصنوعی غول ساخته چت—نظارت—آسان
  • اعترافات مارکوس Hutchins هکر که ذخیره شده اینترنت
  • چگونه فضانوردان فرار هنگامی که یک فضایی راه اندازی می رود اشتباه است ؟
  • ما باید یاد بگیرند که به خواندن با هم زمانی که ما دور از هم
  • بهترین دنده را حیاط خلوت خود را بیشتر سرگرم کننده
  • 👁 مغز مفید مدل برای هوش مصنوعی ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی