فیلم بر اساس بازیهای رایانهای را بدنام و بد سابقه, اما, فانتزی, نویسنده ارین لیندزی می گوید که اخیر Tomb Raider reboot در حالی که به سختی اصلی بود با کمال تعجب به خوبی انجام می شود.

“آنها انجام این کار نشان دادن چرا لارا قادر است از آنچه که او قادر و باور در آنچه او را قادر به” لیندسی می گوید در قسمت 415 از کامپیوتر راهنمای کهکشان پادکست. “آن انجام شد در یک مقیاس انسانی و آن را معتبر عمل کرده و آنها را در کار با شخصیت.”

پادکست


دیگر بازی های ویدئویی اخیر فیلم هایی مانند Sonic the Hedgehog, کارآگاه Pikachuو داد و بیداد را در ارتباط با مخاطبان و حتی به دست آورده محترم هر چند به سختی ستارگان, بررسی. ویدئویی نگار بلیک J. Harris امیدوار است که این موفقیت را به تغییر راه مردم نگاهی به بازی های ویدئویی ،

“بسیاری از مردم همیشه باید این نکته بود که داد و بیداد ساخته شده تقریبا نیم میلیارد دلار و نفر مانند “من خوب است که یکی واقعا یک بازی ویدئویی فیلم” او می گوید. “و سپس صوتی و Pikachu آمده و آن را خوب انجام دهد و سپس آن را مانند” خوب اینها بیشتر شبیه بچه فیلم.’ اما در برخی از نقطه شما باید برای جلوگیری از اضافه کردن این هشدارهای و می گویند که بازی های ویدئویی و فیلم می تواند به خوبی انجام دهد.”

نویسنده داستان های علمی تخیلی ژاک چپمن خواسته studios خواهد استخدام بیشتر مردم مثل Silent Hill مدیر Christophe Gans بود که از طرفداران بزرگ از بازی های واقعی. “امیدوارم این نویسندگان به بازی این بازی و این استودیو را به این فرانچایز را به افرادی که واقعا مانند منبع مواد و پیشرفته در مورد آن,” او می گوید. “من فکر می کنم که رفتن به یک راه طولانی به سوی ساخت این فیلم خوب است.”

کامپیوتر راهنمای کهکشان میزبان دیوید بر Kirtley موافق است که بازی های ویدئویی, فیلم, در حال بهبود است و امیدوار است برای دیدن سازگاری برخی از بازی های مورد علاقه خود از جمله جزیره میمون, Ultimaو Bionic Commando. “اگر شما برون یابی روند فعلی ما می توانیم پیش بینی است که بازی های ویدئویی فیلم در 10 سال خواهد بود بیش از 70 درصد در گوجه فرنگی فاسد,” او می گوید.

گوش دادن به کامل مصاحبه با ارین Lindsey, Blake J. Harris و ژاک چپمن در قسمت 415 از ماهواره را Guide to the Galaxy (در بالا). و بررسی برخی از نکات برجسته این بحث زیر.

بلیک J. Harris در سوپر ماریو وارنر فیلم:

“ماریو فیلم است که بسیاری از مردم در تلاش برای به انجام رساندن بسیاری از چیزهای مختلف شما را تا پایان با چیزی. حتی اگر این فیلم تا به حال به پایان رسید تا بودن فقط این اساطیری دایناسور همان چیزی است که آغاز همه چیز در مورد من می خواهم که حداقل احترام است که دلیل آن را throughline و یک چشم انداز منحصر به فرد. هنگامی که وجود دارد یک محصول به پایان رسید من حداقل می خواهید بدانید که وجود یک فرد که مانند, ” بله, این است که من می خواستم.’ و همه ما می تواند موافق یا مخالف در مورد این که آیا آن را خوب بود اما من احساس می کنم مثل یک نشانه آن است که چیزی بد است این است که هیچ کس در نظر گرفتن اعتبار هیچ کس را مانند, ” آره, این چیزی بود که من می خواستم.’ به دلیل آن را فقط می شود به طوری تحریف شده از داشتن بسیاری از مردم درگیر است.”

ژاک چپمن در مورتال کمبت فیلم:

“جانی کیج است که انجام همه این عجیب و غریب جنسیتی نژادپرستانه چیز است. مانند او دست لیو کانگ توشه خود را. اولین بار او را می بیند او را مانند ‘هی می توانم به شما پرداخت می شود من چمدان پسر؟’ و لیو کانگ را مانند,”, مطمئن و فقط پرتاب توشه خود را در آب است. و من مانند ‘این مرد بسیار جذاب است.’ و سپس بعد از آن در فیلم [Johnny Cage] توصیف Sonya Blade و لیو کانگ را مانند ‘شما در حال توصیف ذهن او. او یک ذهن زیبا.’ بنابراین من فکر می کنم در آن زمان این نوع مترقی و به عنوان یک بچه کوچک—منظورم این است که من می توانم آن را توصیه نمی در حال حاضر — اما پس از آن این مرد فقط این badass با پوشیدن یک ژاکت چرمی و آمریکا است نوع لب جوک.”

دیوید بر Kirtley در رزیدنت ایول فیلم:

“من تا به حال فقط رفته به داستان های علمی تخیلی کنوانسیون و من تا به حال خواب در سه روز. ما در سمت چپ این کنوانسیون در روز یکشنبه و رفت و دیدم رزیدنت ایول. آن را در فوق العاده تاریک سینما و به دلیل برخی از مردم راه رفتن در داخل و خارج از تئاتر کل فیلم و پس از آن خیلی تاریک بود مردم فقط به طور مداوم به تلو تلو خوردن و سقوط و خزنده است, تلاش برای رسیدن به کرسی های خود را. این واقعا نگرانکننده به خصوص در خواب محروم دولت از ذهن به تماشای یک فیلم زامبی که هر کس در تئاتر فقط سکندری در اطراف و غرغر. بنابراین من به تماشای فیلم و من فکر کردم آن بود کاملا عالی اما من مطمئن بود اگر که فقط به خاطر من خیلی محروم از خواب.”

ارین Lindsey در ایندیانا جونز در مقابل لارا باغچه:

“من فکر می کنم که ایندیانا جونز در این فیلم برای اولین بار به غیر از برخی از بسیار چشمگیر شکوفا با شلاق—و من فکر می کنم ایندی نیست به طور کامل دریافت اعتبار برای تسهیلات خود را با آن شلاق است که ذهن زیبا-باد—اما دیگر از آن, من صادقانه فکر نمی کنم که ما احساس نیاز به توجیه هیبت یک مرد آلفا شخصیت. او درست است. ما می توانیم چیزی-چیزی خاص نیروهای چیزی-چیزی دکتری باستان شناسی,’ انجام می شود و ارمغان. که در آن اگر شما به این کوچک 20-year-old female, شخصیت, شما باید به فکر می کنم—برای بسیاری از مخاطبان و من نه دفاع از آن—اما من فکر می کنم آنها احساس موظف به درستی و یا غلط برای توجیه اینکه چرا او جذاب است.”


بزرگ تر سیمی داستان

  • این کارگزاران بازار سهام از سحر و جادو: جمع آوری بازی برای نگه می دارد
  • ظهور یک هندو vigilante در سن واتساپ و مودی
  • چگونه برای پوشش دادن آهنگ خود را هر زمان که شما بروید آنلاین
  • ساخت شهرستانها برای دوچرخه و اتوبوس و پا
  • 👁 AI آشکار بالقوه Covid-19 درمان است. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im