باکره مدار را هوا-راه اندازی موشک نتواند آن اولین آزمون

LauncherOne شکست خورده چند ثانیه به اولین پرواز خود را. اما این خوب است — تنها دو ما موشک راه اندازی ساخته شده است که آن را به مدار flubbed خود تلاش می کند بیش از حد.

در بعد از ظهر دوشنبه یک بوئینگ 747 با یک دم قرمز روشن مزین با “باکره” رفتگان از موهاوی هوا و فضا بندر. جمع شده در زیر آن پورت سمت بال بود LauncherOne یک مایع سوخت موشک لود شده با یک ساختگی حمل بار. هواپیما—شناخته شده به عنوان کیهانی دختر—به رهبری بود برای یک پچ از حریم هوایی اقیانوس آرام در طول درست کردن سواحل کالیفرنیا در نزدیکی جزیره کاتالینا; LauncherOne بود در مدار زمین کم. پس کیهانی دختر در موقعیت خلبان کلی Latimer به عقب کشیده روی دریچه گاز و در زمان 747 به یک شیب صعود و منتشر موشک. پس از چند ثانیه از سقوط آزاد LauncherOne مشتعل موتورهای آن—و این زمانی است که همه چیز را اشتباه رفت.

“ما تا به حال خوب احتراق اما پس از چند ثانیه از پرواز پایدار موشک اساسا خود را تعطیل پایان ماموریت” باکره مدار افسر ارتباطات کندال راسل نوشت: در یک ایمیل به سیمی. “ما نمی دانیم که تمام جزئیات. همه چیز تبدیل خواهد شد روشن تر به عنوان تیم همچنان تحقیقات خود را به منبع anomaly.”

این بود که باکره مدار آزمون برای اولین بار از آن هوا-پرتاب موشک سیستم که شرکت توسعه برای افزایش کوچک ماهواره به فضا است. با توجه به راسل, طرح برای تست موشک با ارسال یک “خوب به دنبال بی اثر جرم” به فضا برای انجام یک تست کامل از سیستم باکره قبل از شروع راه اندازی مشتریان ماهواره. این است همتراز برای دوره در صنعت هوافضا است که به طور معمول christens جدید خود را راه اندازی وسایل نقلیه با بلند کردن به اصطلاح “boilerplate فضاپیمای” به مدار. این فضاپیما به این معنا نیست برای انجام هر چیزی به غیر از شبیه سازی واقعی حمل بار—آنها به طور معمول فقط بین فولاد و بتن و یا در SpaceX را مورد Tesla Roadster.

اما اگر راه اندازی boilerplate فضاپیما در ازدواج ماموریت یک هوافضا سنت پس از شکست است. به عنوان Elon Musk با اشاره به در توییتر پس از باکره مدار را خاتمه داده شود با راه اندازی آن در زمان SpaceX چهار تلاش می کند قبل از آن برای اولین بار موشک شاهین 1 ساخته شده آن را به مدار. و با وجود گسترش آمریکا موشک راه اندازی تا کنون تنها دو موشک SpaceX و آزمایشگاه—را ساخته اند آن را به مدار زمین کم.

باکره مدار نیست اولین شرکت توسعه هوا-پرتاب موشک سیستم. Pegasus یک موشک عمل توسط نورث روپ گرومن شده است راه اندازی ماهواره از شکم یک هواپیما از اوایل 1990s. یکی از تفاوت های اصلی بین اسب بزرگ و باکره مدار LauncherOne است که اسب بالدار با استفاده از یک جامد موشک موتور به جای مایع موتور که باعث می شود آن را کمتر پیچیده و مستعد ابتلا به شکست است. اما این می آید با مبادلات در ایمنی می گوید Pomerantz, باکره, مدار معاون رئیس جمهور از پروژه های خاص و این شرکت به عنوان اولین کارمند.

“حرکت نزولی از یک جامد موشک موتور است که هنگامی که شما نور شمع آن را نگه می دارد و شما واقعا نمی تواند آن را خاموش خجالتی از باد آن را” Pomerantz گفت: سیمی قبل از راه اندازی. “اگر همه چیز اشتباه است با یک مایع موتور موشک, شما فقط می تواند به توقف تغذیه سوخت به موتور و از آن متوقف می شود تأمین انرژی.” در این معنا, باکره, مدار راه اندازی شکست رفت و دقیقا به عنوان برنامه ریزی شده—هنگامی که یک ناهنجاری تشخیص داده شد در این موشک به طور خودکار آن را کشته موتورهای آن.

راسل می گوید که این شرکت در حال حاضر بیشتر در کنار هم قرار دوم آن موشک در کارخانه خود در لانگ بیچ کالیفرنیا است. آن را خیلی زود به می گویند که این شرکت دوباره سعی خواهد کرد اما آنها برای هدف نسبتا سریع برگرد. “به طور معمول راه اندازی شرکت را حدود یک سال از اولین پرواز خود به خود دوم” راسل نوشت: از طریق ایمیل. “ما هنوز هم نیاز به به طور کامل هضم این اطلاعات برای درک تغییرات نیاز می شود ساخته شده به سیستم است. اما ما تصمیم به انجام کار زیادی در پیش به عنوان امکان پذیر است, که به معنی ما می تواند حرکت در سرعت بسیار سریعتر.”


بزرگ تر سیمی داستان
  • چگونه یک هوش مصنوعی غول ساخته چت—نظارت—آسان
  • اعترافات مارکوس Hutchins هکر که ذخیره شده اینترنت
  • چگونه فضانوردان فرار هنگامی که یک فضایی راه اندازی می رود اشتباه است ؟
  • ما باید یاد بگیرند که به خواندن با هم زمانی که ما دور از هم
  • بهترین دنده را حیاط خلوت خود را بیشتر سرگرم کننده
  • 👁 مغز مفید مدل برای هوش مصنوعی ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im