ویروس co-مردد ایمنی بدن پروتئین برای جلوگیری از ضد ویروسی دفاع

با کشف یک ترفند ویروس هپاتیت C استفاده می کند برای فرار از سیستم ایمنی بدن و دانشمندان را شناسایی کرده اند یک جدید سیستم دفاع ضد ویروسی است که می تواند مورد استفاده در درمان بسیاری از عفونت ویروس با توجه به تحقیقات جدید منتشر شده امروز در eLife.

ویروس ها و بسیاری از استراتژی های برای جلوگیری از سیستم ایمنی بدن, سیستم دفاعی. آنها اغلب این کار را با ربودن سیستم ایمنی بدن خود پروتئین است. یکی ایمنی بدن پروتئین است که اغلب با هدف ویروس ها از جمله ویروس HIV و هپاتيت C و کوروناویروس سارس است که به نام cyclophilin یک (CypA). درک چگونه CypA استفاده می شود توسط ویروس ها می تواند به دانشمندان کمک کند توسعه مواد مخدر است که در برابر همه آنها از جمله SARS-CoV-2 ویروس باعث COVID-19 بیماری همه گیر.

“قبلا آزمایش های بالینی نشان داده اند که مسدود کردن CypA کاهش توانایی ویروس هپاتیت C به تکثیر و افزایش پاسخ ایمنی” توضیح می دهد که منجر نویسنده Che Colpitts استادیار پزشکی و مولکولی علوم در دانشگاه کوئین در کینگستون, کانادا. “ما مجموعه ای را به درک چگونه CypA هپاتیت C کمک می کند تا فرار از سیستم ایمنی بدن است.”

در این آزمایش این تیم استفاده هپاتیت C آلوده به انسان سلول های سرطان کبد با و بدون عملکرد ذاتی سیستم ایمنی بدن است. سیستم ایمنی ذاتی اسکن بدن برای تهدیدات بالقوه مانند ویروس ها یا باکتری ها و محرک و یک پاسخ. دانشمندان با استفاده از یک ابزار به نام یک پیچ تند RNA به صورت انتخابی سکوت CypA و متوجه شد که این متوقف ویروس از تکرار تنها در سلول های کبدی با یک عملکرد ذاتی سیستم ایمنی بدن است. آنها همچنین نشان داد که مواد مخدر به نام cyclophilin بازدارنده کمک به جلوگیری از ویروسی شدن co-امید بستن CypA و جلوگیری از آن را از ضرب.

CypA شناخته شده است به ضمیمه به یک ایمنی بدن پروتئینی به نام پروتئین کیناز R (PKR) موثر بر توانایی خود را برای شناسایی ویروس ها است. بنابراین این تیم با استفاده از یک ژن-ابزار ویرایش به نام CRISPR/Cas9 برای برش ژن PKR در انسان سلول های کبدی با یک کار ذاتی سیستم ایمنی بدن است. در سلول بدون PKR این cyclophilin بازدارنده های کمتر قادر به متوقف کردن ویروس از بازتولید. این اتفاق به دلیل PKR وجود ندارد برای شناسایی ویروس و باعث ضد ویروسی دفاع.

“این یافته ها نشان می دهد جدید ضد ویروسی دفاع مکانیسم است که سرکوب ویروس رشد می گوید:” نویسنده ارشد گرگ برج های استاد مولکولی ویروس شناسی در دانشگاه کالج لندن ، “این درب باز می شود برای توسعه CypA-هدف قرار دادن داروهای ضد ویروسی است که می تواند در برابر بسیاری از در حال حاضر غیرقابل درمان ویروس ها.”

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط eLife. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im