حیاتی بافر در برابر تغییر آب و هوا هستند فقط دریایی

یک مطالعه جدید می یابد که حدود 31 میلیون نفر در سراسر جهان زندگی می کنند در مناطق ساحلی است که “به شدت آسیب پذیر” به آینده طوفان گرمسیری و افزایش سطح آب رانده شده توسط تغییر آب و هوا. اما در برخی از این مناطق قدرتمند دفاعی قرار دارد فقط دریایی.

از آن 31 میلیون نفر حدود 8.5 میلیون نفر به طور مستقیم بهره مندی از آب و هوایی شدید-حفاظت از مانگرو و صخره های مرجانی کلید بافر است که می تواند کمک کوسن ضربه در برابر آینده طوفان گرمسیری و افزایش آب, با توجه به مطالعه منتشر شده در آوریل 29 در کارشناسی مجله PLOS ONE.

چرا که این دو “طبیعی زیرساخت” جذب انرژی موج کاهش ارتفاع موج و ارائه یک میزبان از دیگر مزایای زیست محیطی این مطالعه یافته ها تاکید نیاز به در سراسر جهان حفاظت و مرمت از این منابع طبیعی است. تمرکز ویژه نویسندگان گفت: باید در آسیب پذیر ترین مناطق که کمبود منابع در دسترس برای گران تر اقدامات حفاظتی مانند ساخت و ساز از levees یا دیواره های دریا.

“به عبارت ساده, آن را بسیار ارزان تر و به صرفه جویی در یک حرا نسبت به ساخت دیوار دریا” گفت: دانشگاه ایلینوی شمالی دانشمند هالی جونز مطالعه منجر نویسنده.

100 متر-گسترده نوار ساحلی از حرا می تواند به کاهش ارتفاع موج به اندازه دو سوم پژوهش های قبلی نشان داده است. صخره های مرجانی در ضمن بافر انرژی موج تا 97 درصد در برخی از زمینه به طور قابل توجهی کاهش فرسایش و برش سیل خسارت هزینه های در نیم سالانه است.

“صخره های مرجانی و مانگرو به عنوان مقرون به صرفه بافر در برابر اثرات منفی تغییرات آب و هوایی و آنها در حال حاضر نقش مهمی در محافظت از انسان, زندگی و معیشت در حالی که ارائه بسیاری از تنوع زیستی گفت:” جونز که دارای یک انتصاب مشترک در نیو در علوم زیستی و محیط زیست.

او همکاری نویسنده در این پژوهش در حال بری نیکل و اریکا Zavaleta از دانشگاه کالیفرنیا در سانتا کروز; Tanja Srebotnjak از Harvey Mudd College در کلرمونت کالیفرنیا; و ویل ترنر ماریانو Gonzalez-Roglich و David G. سوراخ حفاظت بین المللی در آرلینگتون ویرجینیا.

“ترین آسیب پذیر’

این مطالعه با هدف شناسایی بسیار آسیب پذیر مناطق ساحلی که بیشترین سود از “اکوسیستم بر اساس اقتباس” و یا با استفاده از حفاظت مرمت و مدیریت پایدار اکوسیستم موجود به آدرس اثرات آب و هوا.

مناطق جلسه بررسی معیارهای “به شدت آسیب پذیر” بود در عرض دو مایل از خط ساحلی به ثمر رساند و در بالا 10 درصد از نویسندگان’ آسیب پذیری شاخص بودن به شدت در معرض اثرات طوفان گرمسیری و/یا افزایش سطح آب متراکم در جمعیت و کم “تطبیقی ظرفیت.” نویسندگان توسعه تطبیقی-ظرفیت اندازه گیری را به حساب اقتصادی در سطح آموزش و پرورش و عوامل دیگر است که به یک منطقه توانایی برای تنظیم به تنوع آب و هوا.

نویسندگان دریافتند که 30.9 میلیون نفر در سراسر جهان زندگی می کنند در نواحی که بیشتر در معرض طوفان گرمسیری و پیش بینی افزایش سطح آب.

“برآورد ما این است که بسیار محافظه کار” جونز گفت. “این جمعیت زندگی در مناطق بالای 10 درصد برای آسیب پذیری. اگر ما اعمال ما مدل به مناطق ساحلی که به ثمر رساند در نیمه بالا برای آسیب پذیری جمعیت soars به بیش از 700 میلیون نفر است.”

بسیار آسیب پذیر مناطق ساحلی است که بهره مندی بیشتر از حفاظت از مانگرو و صخره های مرجانی span سراسر آمریکای مرکزی کارائیب شرقی آفریقا و آسیای جنوب شرقی و اقیانوس آرام جنوبی منطقه. و در عین حال تنها 38 درصد از حرا و 11 درصد از صخره های مرجانی واقع در آسیب پذیر ترین سواحل محافظت شده با توجه به مطالعه است.

“حفاظت از مانگرو و صخره های مرجانی بسیار مهم است” گفت: ویل ترنر مطالعه همکاری نویسنده و معاون ارشد رئیس جمهور از استراتژی جهانی در حفاظت بین المللی است. “آنها باید از این پتانسیل برای صرفه جویی در زندگی, فروشگاه کربن و حمایت شیلات; co-مزایای آنها ارائه هستند. در حفاظت بین المللی ما در حال کار با جوامع محلی کربن مالی دولت ها و صنعت بیمه به اطمینان حاصل شود که نسل ها با بهره مندی از حفاظت و مرمت از این اکوسیستم.”

نویسندگان اشاره کرد که بسیاری از جهان را به مناطق ساحلی در حال حاضر در حال تحمل فشار شدید آب و هوا ، حوادث مانند طوفان دوریان در باهاما و طوفان ماریا هاروی و ایرما در ایالات متحده آمریکا و کارائیب جان هزاران نفر ادعا و تولید هزینه های مالی در حال اجرا به صدها میلیارد دلار است.

علاوه بر این در گذشته تحقیقات نشان می دهد که از دست دادن زندگی و دارایی در مناطق ساحلی است که به احتمال زیاد به طور قابل توجهی افزایش دهد به عنوان یک نتیجه از جمعیتی و اقتصادی-اجتماعی گرایش به تنهایی منجر به دو برابر و یا بیشتر از خسارت طوفان توسط 2100.

ایالات متحده می تواند به سود بیش از حد

سواحل در فلوریدا و ایالات متحده در سرزمین جزیره پورتوریکو و گوام نیز به نفع ایستاده از حرا و صخره های مرجانی حفاظت و مرمت.

در سطح جهان متراکم ترین جمعیت های دریافت انطباق منافع مردم محافظت می شود در هر هکتار) از حرا در ایالات متحده آمریکا و غنا مطالعه یافت می شود. بزرگترین مقدار از مردم محافظت می شود در هر هکتار از صخره های مرجانی در, آفریقای جنوبی, سنگاپور, چین و ایالات متحده است.

بیش از یک میلیارد ساحلی ساکنان در سراسر جهان صورت برخی از درجه آسیب پذیری به تغییر آب و هوا. در حالی که اکثر مناطق ساحلی در خارج از مناطق گرمسیری و نمی بافر توسط مانگرو یا صخره های مرجانی دیگر اکوسیستم مانند تالاب مصب و seagrasses ارائه مزایای محافظ جونز گفت.

“ایالات متحده یک کشور ثروتمند و توانایی بیشتری برای انطباق با بیش از کشورهای دیگر است اما هنوز هم می توانید ببینید مزایای قابل توجهی از حفاظت و مرمت موجود در زیرساخت های,” جونز گفت. “ساحلی اکوسیستم کاهش بسیاری از مردم آسیب پذیر و زیرساخت های همراه در معرض سواحل آمریکا حدود نیمی از خود را از طریق جذب انرژی موج.”

نویسندگان این مطالعه همچنین با اشاره به دیگر مزایای طبیعی و زیرساخت های آن فراهم زیستگاه برای یک میزبان از دریایی و زمینی حیوانات و ایجاد تفریح و گردشگری فرصت است. در آسیب پذیر ترین مناطق ساحلی به تنهایی حرا فروشگاه حداقل 896 میلیون تن کربن.

“حصول اطمینان از انعطاف پذیری مانگرو است برنده-برنده-برنده برای مردم و طبیعت و آب و هوا گفت:” دیو سوراخ همکاری نویسنده این مطالعه و مدیر ارشد در حفاظت بین المللی بتی و گوردون مور مرکز علم است.

“مانگرو فروشگاه کربن بیشتر از هر اکوسیستم جنگل بر روی زمین, نقاشی CO2 از جو و ذخیره سازی آن برای دهه ها و غیره کمک کند گرمایش جهانی” او گفت:. “به عنوان بهره در اکوسیستم بر اساس انطباق همچنان به رشد آن را حیاتی است که آن را چند شرکت منافع به بخشی از این گفتگو است.”

گام بعدی: سایت-خاص مطالعات

نویسندگان اشاره کرد که خود را مطالعه جهانی را فراهم می کند “درشت تقریب” از تهدید و از مناطق جهان که ممکن است به نفع بسیاری از اکوسیستم انطباق مبتنی بر.

با وجود نصب بهره در اکوسیستم انطباق مبتنی بر اجرای بیشتر شده است در قالب سایت-پروژه های خاص. آنچه مورد نیاز بعدی نویسندگان گفت: ارزیابی سیستماتیک گسترده تر پتانسیل تجزیه و تحلیل از راه های که در آن حفاظت از اکوسیستم متفاوت از یک سایت به سایت و سرمایه گذاری بیشتر در حفاظت و مرمت.

“این یک گزینه نسبتا جدید است که به دست آوردن کشش بیشتر” جونز گفت. “فراتر از راه حل های مهندسی وجود دارد این اکوسیستم شده است که ارائه مزایای به ما برای قرن ها. آنها شایسته توجه ما و منابع است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>