Vollebak فلز ژاکت زره پوش در برابر … چیزی

با آن مس حاوی پوشاک این شرکت به دنبال ارائه مقاوم در برابر بیماری clothing—اما هنوز در واقع آن را تست کنید.

Vollebak است که هیچ غریبه ای به خارق العاده لباس. این شرکت ایجاد شده برای اولین بار در جهان گرافن قنتد, ژاکت, یک جلبک T-پیراهن که biodegrades در 12 هفته و یک خورشیدی-شارژ در حال اجرا بالا است که می تواند در جذب نور و سپس به نوبه خود glow-in-the-dark kryptonite سبز (به نام تنها تعداد کمی از نام تجاری کاتالوگ). و در حال حاضر Vollebak تبدیل شده و توجه خود را به این بیماری مقاوم در برابر خواص مس.

Vollebak جدید Full Metal Jacket بافته شده است با بیش از 11 کیلومتر از مس موضوع شامل برخی از 65 درصد از کت. دلار 1,095 ژاکت ساخته شده از سه لایه پارچه ایجاد شده توسط سوئیس نساجی-مبتکر تجهیز. اولین لایه لاکی مس نخ محدود با پلی اورتان. این است و سپس چند لایه با تجهیز را ضد آب تنفس مخروط صنوبر-الهام گرفته از “c_change” غشاء که به عنوان خوبی به عنوان آب دوست است منافذ پوست است که می تواند باز و بسته به تنظیم درجه حرارت. هنگامی که فلز صورت پارچه و غشاء باید پیوند های مقاوم در برابر سایش پلی آمید پشتوانه است و سپس اضافه شده است.

Vollebak متحده که در نتیجه ضد آب و ضد باد قنتد, ژاکت است که “عملکرد بالا” و در عین حال می پوشند مانند جین در طول زمان با از بین بردن چروک و خطوط و رنگ محو به تدریج آشکار خام مس رنگ. و آن را ممکن است کشتن Covid-19 هم باید به شما به اندازه کافی تاسف به این ویروس خود را در مس ژاکت. “ممکن است” کلمه کلیدی وجود دارد. در واقع استیو Tidball هیچ ایده اگر قنتد, ژاکت ارائه می دهد هر گونه حفاظت واقعی در برابر coronavirus.

“ما باید نه انجام هر تست در همه” اذعان می کند Tidball. “هیچ وجه. ما لازم نیست که یک آزمایشگاه ما ندارد و یک تیم از دانشمندان و ما اصلا دسترسی به Covid-19. بنابراین ما نمی توانیم با اسپری ژاکت با Covid-19 به بعد ببینید چه اتفاقی می افتد. اولویت ما در اینجا اجازه دهید به چیزی است که به صورت تجاری در دسترس ساخته شده از مس چون ما می دانیم که مس به این بیماری مقاوم در برابر خواص.”

در واقع آن است. یونهای مس منتشر می شوند که میکروب منتقل می گویند با یک لمس یا عطسه زمین در یک سطح مس. این یونهای ایجاد سوراخ هایی در غشای سلول باکتری یا مختل ویروسی کت و نابود کردن DNA و RNA در داخل. این همچنین بدان معنی است که هیچ جهش رخ می دهد بنابراین میکروب نمی تواند مقاومت در برابر توسعه به مس است. به عنوان یک نتیجه, آلیاژهای مس می تواند کشتن ویروسهای از جمله MRSA.

و اگر شما در حال فکر کردن این خواص دارویی مس کشف اخیر به دور از آن. مصر باستان و بابلی سربازان پس از جوش برنز خود را در شمشیر (آلیاژ مس و قلع) را دور انداخته فلز براده در زخم به کاهش عفونت است. مس استفاده شد و برای درمان مشکلات پزشکی در چین باستان و هند است. بقراط در یونان و آزتک استفاده از اکسید مس و مس کربنات همراه با رب زیتون و عسل به عنوان یک درمان برای عفونت های پوستی. مس کارگران در پاریس پیدا شد به ایمنی از این شهر شیوع وبا در سال 1832 1849 و 1852.

همچنین Vollebak نیست اولین بار برای قرار دادن مس در لباس. مس نخ جوراب باید در دسترس بوده و در ژاپن در دهه های مبارزه با پای ورزشکاران به دلیل مس ضد قارچی و همچنین ضد باکتری و ضد ویروسی. در انگلستان یک شرکت به نام مس لباس دارای یک ثبت اختراع به اشباع نمک های مس به پارچه های مختلف—آنها حتی فروش مس-حاوی ماسک صورت. در امریکا Cupron فن آوری است که در آنها جاسازی نانوذرات مس به الیاف است که به یک پارچه که تحت Amour با استفاده از آن Cupron Boxerjocks.

عکس: Vollebak

تفاوت با Vollebak را مس قنتد, ژاکت است shuns ذرات و نمک روش می رود و به صورت واقعی مس که بخشی از پارچه. آن را ممکن است قوی ضد میکروبی اثر از نانوذرات اما آن را به عنوان گسترش در سراسر پارچه این ممکن است نیاز به یک ویروس به لحاظ جسمی زمین در یک رشته مس و اطراف آن پلی یورتان به منظور کشته شدند.

لایحه Keevil صندلی در محیط زیست, بهداشت و درمان در علوم زیستی و رئیس گروه میکروبیولوژی در دانشگاه ساوتهمپتون می گوید: “اگر چیزی در زمین واقعی مس پایه و سپس مس را ضد میکروبی و فعالیت است. اما اگر آن را نمی کند زمین در رشته – بیایید می گویند فقط در مجاورت آن – آیا شما هنوز هم همان اثر است ؟ تمام کاری که ما انجام داده ایم نشان داده شده است شما برای دریافت تماس مستقیم. چندین مقاله منتشر شده که در آن اگر شما قرار داده نازک نفوذ مانع بین مس و باکتری ها که به باکتری ها نمی توانید جسمی را لمس و مس و سپس آن کار نمی کند.”

Unfazed, Tidball با اعتماد به نفس است که Full Metal Jacket—که Vollebak کار کرده است و در سال و پیش بینی آنچه ممکن است رویدادهای گشوده و سپس افزایش تولید آوردن به جلو آزادی از ماه سپتامبر تا به امروز ارائه خواهد شد حفاظت از برخی از درجه و نیز ممکن است یک پلت فرم برای بیشتر مس, لباس, از جمله, بله, دستکش و ماسک صورت.

“ما در آغاز این پروژه سه سال پیش. در حال حاضر در حالی که آن را ملاحظه ای prescient در آن زمان ما در حال حاضر نگاه کردن لمس کنید. ما باید از مواد مناسب, اما ما ممکن است به شکل اشتباه” Tidball می گوید.

Keevil مخالف است. “وجود دارد یک معامله بزرگ از نگرانی در مورد مردم باید پوشیدن ماسک. اما هیچ کس می گوید هیچ چیزی در مورد لباس. می گویند شما در یک محیط محدود یک اتوبوس یا مترو حمل و نقل. اگر مردم در حال تولید ویروس و آن را در هوا و یا پایین می افتد بر روی یک سطح به لحاظ نظری می تواند در زمین های خود را لباس” Keevil می گوید و اضافه کرد که شما می توانید دستان خود را بشویید و ماسک صورت, اما, outerwear سختتر است. “هنگامی که مردم به خانه شما فقط چسبیدن به یک کت و امیدوارم که هیچ چیز در آن و یا اشکالات مرده ؟ بنابراین وجود یک استدلال برای مردم با پوشیدن ضد میکروبی بیرونی لباس.”

این داستان در ابتدا در ظاهر سیمی انگلستان است.


بزرگ تر سیمی داستان
  • شات اول: در داخل Covid واکسن سریع آهنگ
  • این کارگزاران بازار سهام از سحر و جادو: جمع آوری بازی برای نگه می دارد
  • چگونه می توان بهتر از قهوه در خانه
  • پیامبر از دقت علمی و Covid contrarian
  • این بیماری همه گیر را نشان می دهد فضائل بی طرفی خالص
  • 👁 AI آشکار بالقوه Covid-19 درمان است. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 💻 ارتقاء کار خود را با بازی ما دنده تیم های مورد علاقه, لپ تاپ, کیبورد تایپ جایگزین و سر و صدا لغو هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im