تبدیل به یک برجسته تر (و فوری) موضوع در ایالات متحده در طول چند سال گذشته اما به عنوان Covid-19 همه گیر با شدت گرفتن یک نوع متفاوت از بحران نیز ارائه خود را: چگونه برای انجام رای گیری در راه است که حفظ هر دو اجتماعی فاصله و انتخاباتی صداقت. با کمتر از هفت ماه قبل از نوامبر 3, بیش از حد بسیاری از کشورها هنوز هم لازم نیست که کامل طرح احتمالی—و هنوز در آغوش گسترش رای گیری غایب از طریق پست.

متخصصان مراقبت های بهداشتی توصیه پست الکترونیکی-در رای گیری به عنوان امن ترین رویکرد در طول همه گیر اما جمهوری خواهان همواره تحقیر آن است. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صرف هفته گذشته نرده در برابر آن هر دو در اخبار کنفرانس ها و در توییتر با وجود پستی خود را در رای دادن در انتخابات 2018. و این موضوع به سر آمد و این هفته زمانی که ویسکانسین برگزار اولیه آن در روز سه شنبه بدون حمایت کافی برای نظرسنجی کارگران و یا رای دهندگان که ایستاده بود در خطوط شلوغ برای ساعت در یک تعداد انگشت شماری از حوزه های رأی گیری.

جهانی رای-با-پست باقی مانده نسبی نادر در ایالات متحده است. اما هر دولت ارائه می دهد غایب پست الکترونیکی-در رای گیری در بعضی از فرم. حصول اطمینان از رای دهندگان ایمنی و مشارکت مردم نیاز به تنها یک شل شدن موقت از الزامات که واجد شرایط برای رای گیری غایب. که راه هر کسی که احساس می کند ناامن رفتن به پای صندوق های رای می توانید ایمیل خود را در انتخابات به جای. اگر تهدید Covid-19 نوعی به طور کامل از بین می رود ماه قبل از انتخابات پیش بروید با وضع موجود.

که چه رای گیری طرفداران پیشنهاد کرده اند همراه با حالات دیگر مانند گسترش در اوایل شخص رای گیری برای نازک کردن جمعیت. به عنوان اغلب اتفاق می افتد مغلوب ساختن پیشی جستن طعن به اشتباه این مسئله است. “رای غایب هستند یک راه عالی برای رای برای بسیاری از شهروندان ارشد نظامی و دیگر افرادی که نمی توانند به پای صندوق های رای در روز انتخابات” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی چهارشنبه. “این رای بسیار متفاوت از 100% پست الکترونیکی-در رای گیری که توسط ‘رسیده برای تقلب و نباید اجازه داده شود!”

برگه های رای نمی های مختلف در همه وجود دارد به سادگی ممکن است آمریکایی ها بیشتر از حد معمول که “نمی توانند به پای صندوق های رای” به دلیل Covid-19 بیماری همه گیر.

کلرادو, هاوایی, اورگان, یوتا و واشنگتن تمام پیشنهاد های جهانی رای-توسط-mail; شما می توانید رای خود را در صندوق پستی اختصاص داده شده در رها کردن جعبه و یا در حوزه های رأی گیری بسته به دولت است. این رویکرد جهانی می افزاید پیچیدگی به رای پیگیری و رای دهندگان احراز هویت اما پنج کشور که با استفاده از آن را گزارش کرده اند نرخ پایین از تقلب. آنها همچنین می خواهید باقی می ماند استثنا و نه قاعده مهم نیست که چه چیزی مورد نیاز کشورهای دیگر شل در این پاییز.

“برای ایالات کلرادو و اورگان آنها را در زمان سال برای دریافت وجود دارد با رای گیری از طریق پست می گوید:” لارنس نوردن معاون مدیر برنان مرکز دموکراسی برنامه در دانشگاه نیویورک قانون است. “من فکر نمی کنم آن را واقع بینانه انتظار می رود که در پنج ماه یا شش ماه کشور را که تغییر کرده اند و تمام الکترونیکی انتخابات. اما وجود خواهد داشت افزایش عظیم در مردم رای گیری از طریق پست و یا درخواست برای رای دادن از طریق پست در سال 2020 به طور خاص. من از آن مطمئن هستم. بنابراین ما نیاز به زیرساخت در محل به حمایت از آن است.”

امن رای گیری طرفداران توافق بر آنچه که همه گیر رای گیری زیرساخت باید مانند نگاه. در هر حالت نیاز به دو برابر کردن در پذیرش به عنوان بسیاری از انواع ثبت نام رای دهندگان که ممکن است از جمله آنلاین و در همان روز ثبت نام در صورت امکان. مناطق باید در نظر اضافه کردن روز بیشتر از فرد در رای گیری اولیه برای کاهش جمعیت و مقامات نیاز به راه اندازی حوزه های رأی گیری که فعال اجتماعی فاصله. رای گیری مناطق نیز نیاز به استخدام و پرداخت بیشتر نظرسنجی کارگران به حمایت گسترده در فرد رای گیری و تجهیز آنها با تجهیزات حفاظت فردی. و هر رای دهنده باید گزینه ای برای درخواست رای گیری و رای غایب از طریق پست.

“در حال حاضر ما در حال تمرکز بر روی ساخت مطمئن شوید که هیچ رای دهندگان است که از حقوق خود محروم و در طول این بحران بهداشتی” کارن Hobert فلین رئیس حزبی طرفدار دموکراسی گروه علت شایع گفت: در تماس با خبرنگاران.

کسانی که نا امن خطوط در ویسکانسین در شکل بخشی به این دلیل که دولت شاهد افزایش غیابی است که آن را نمی تواند برآورده; محافظه کار تحت کنترل دولت و دادگاه عالی و دادگاه عالی ایالات متحده مسدود شده و فشار به تمدید مهلت رای گیری غایب یا تاخیر اولیه در دسترس نباشد. این احتمال وجود دارد که بسیاری از می تواند رای دهندگان تصمیم به ماندن در خانه و نه در معرض خطر عفونت است. رای گیری غایب بودند که در شهریور روز انتخابات هنوز هم محسوب می شود هر زمان که آنها می رسند.

“مناقشات سیاسی بیش از آنچه که بهترین گزینه را مجبور به توقف می گوید:” ماریان اشنایدر رئیس جمهور از تایید رای گیری یک گروه است که باعث تامین امنیت انتخابات بهترین شیوه. “تعصب را به کنار گذاشته و ما را به انجام آنچه ما می توانیم برای فعال کردن به عنوان بسیاری از رای دهندگان واجد شرایط برای رای به عنوان امکان پذیر است. چون لجستیک و زنجیره تامین—همه کسانی که همه چیز را به اتفاق می افتد. اگر شما نرم کردن الزامات مورد نیاز برای غایب ایمیل رای شما نیاز به مقدار زیادی بیشتر برگه های رای چاپ شده است.”

با وجود تهمت را تکرار تلاش برای بی اعتبار کردن رای از طریق پست دو حزبی انجمن ملی از وزرای دولت که شامل بالا انتخاباتی از 40 متحده تایید کرده است, آن را به عنوان یک مکانیسم است که می تواند کمک به باقی مانده مقدماتی و در روز انتخابات خود را.

“وجود دارد هیچ one-size-fits-all رویکرد اما در عوض 50-وزارت امور خارجه راه حل” آیووا وزیر امور خارجه پل کله و جدید مکزیک وزیر امور خارجه مگی تولوز الیور نوشت: در نامه ای سرگشاده درخواست تجدید نظر از NASS در پایان ماه مارس. “در خصوص متحده ممکن است با افزایش رای خود را از طریق پست حضور گسترش غایب پست الکترونیکی رای گیری درخواست مهلت افزایش درایو-تا منظقه رای گیری و/یا گسترش رای گیری غایب واجد شرایط.”

دیگر حزبی سازمان ها به سرعت در حال در آغوش گرفتن و ترویج رای توسط پست الکترونیکی به عنوان به خوبی. غیر انتفاعی رای گیری ماشین ساز VotingWorks به عنوان مثال اعلام کرد یک برنامه جدید در روز پنج شنبه به نام VxMail که ارائه ابزار برای انتخابات حوزه های قضایی به مقیاس رای-با-پست الکترونیکی پردازش زیرساخت ها از جمله کمک به هماهنگی و تدارکات از رای گیری و چاپ پاکت چاشنی, پستی, رای دریافت تایید امضا و رای نامزدها. برای کوچک و متوسط حوزه است که به طور معمول فرایند چند صد پست الکترونیکی-در رای گیری غایب دستی VxMail کمک خواهد کرد که به طور خودکار پردازش از 2 ، 000 به 50 ، 000 برگه های رای. و VxMail می تواند کمک به حوزه های قضایی خرید و راه اندازی قفسه های سخت افزاری تا سه انتخابات کارکنان می تواند رسیدگی به پستی و بازگشت پردازش تا 50000 برگه های رای.

“این یک موضوع بگمارند. ما به سادگی ارائه ابزار برای کمک به انتخابات انجام کار خود می گوید:” VotingWorks اجرایی ویرایشگر بن Adida. “این امر می تواند یک اشتباه به نوبه خود اقدامات اضطراری به دائمی تغییر سیاست بدون بحث بیشتر. بیایید حل اضطراری در حال حاضر است.”

حتی پروژه های غیر انتفاعی مانند VxMail رایگان نیست هر چند. و انتخابات با احتیاط در مورد ساخت فرآورده های با بودجه محدود. کنگره بسته محرک اقتصادی به تصویب رسید در پایان ماه مارس شامل 400 میلیون دلار اختصاص داده شده به طور خاص برای ایالت خود را به گسترش در انتخابات همه گیر پاسخ اقدامات است. پول است که قطعا بشدت مورد نیاز است ، NYU را Brennan Center تخمین می زند که آن را در مجموع حدود 2 میلیارد دلار به همه چیز انجام می شود.

“من فکر می کنم برای بسیاری از افراد این ویروس باعث می شود این انتخابات حتی مهم تر” نوردن می گوید. “بنابراین ما باید انتظار داشته باشیم که مردم در حال رفتن به می خواهید به رای و که آنها در حال رفتن به نوبه خود. آنچه که در سمت چپ این سوال که آیا یا نه ما افتخار است که با سرمایه گذاری به اندازه کافی به یک انتخابات آزاد و عادلانه.”


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • چرا برخی از افراد تا بیمار ؟ درخواست خود را به DNA
  • نیویورک یک بار دیگر در زمین صفر در کلمات خود را
  • سازمان ملل-مواد مخدر معجزه می تواند کمک به اهلی همه گیر
  • سیمی Q&A: ما در میان شیوع. در حال حاضر چه ؟
  • چه باید بکنید اگر شما (و یا یک دوست) ممکن است Covid-19
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de