یک ساعت-استراحت طولانی از پاسخ دادن به ایمیل ها و خیره در جعبه در چهره در تماسهای ویدیویی به دنبال رها شده در جاده خاکی در نزدیکی خرس گوش یوتا در یک گرد و خاکی صورتی گرگ و میش. در ابتدا ناامید کننده ای راست جاده به زودی پیچیده و banked از طریق تپه های کم و پاک کردن پوشش گیاهی است. افق خالدار با فلات نشسته زیر یک آسمان روشن مهر با نمای کاملی از کهکشان راه شیری است. خارج از آن بود و در اوایل بعد از ظهر تحت ضخیم سان فرانسیسکو در مه, و من تا به حال سمت چپ محدوده من خانه شلوغ در روز. در اینجا وجود دارد فضا برای حرکت به تنهایی اجازه دهید به ذهن من کردن دسته سه تایی. من در Google Earth VR.

همانطور که همه ما در زمین به پهن کردن منحنی از این بیماری همه گیر بی شماری از مردم به طور ناگهانی گیر در خانه تلاش به خراش با هم ظاهر بهره وری بین وقفه از بچه ها و پیژامه و ضعف. نیویورک تایمز’ کوین Roose نوشت: آنچه در بسیاری از سفت و neurotypical مردم احتمالا احساس: “کار از خانه است یک گزینه خوب برای پدر و مادر جدید افراد معلول و دیگران که به خوبی در خدمت سنتی راه اندازی دفتر.” اما “بسیاری از افراد باید کار … نزدیک دیگر مردم و جلوگیری از انفرادی کار از خانه ترتیبات هر زمان ممکن است.”

ارتباط انسان حیاتی است. فقط در دو هفته گذشته من دعوت شده برای کنترل از راه دور کلاس پخت و پز, بازی, تخلیه جلسات کشیدن نشان می دهد تأملات و ورزش و کلاس و نوشتن در گروه ها. این ناگهانی ضرورت اجتماعی آنلاین و حوادث ممکن است احساس رمان, اما برای بسیاری از ما که ایم مورد نیاز برای کار در خانه پس از مدتها قبل از بیماری همه گیر این است که یک تجربه جدید است. این لحظه فراهم می کند فرصت برای ورود و گسترش است. هنگامی که شیوع پایین بیاید با ما می توانید به عقب به لبه پوشش افراد معلول و دیگر WFHers به انزوای اجتماعی با حوادث غیر قابل دسترس و فضاهای کار به سادگی بازگشت به دفتر سالن و باشگاه را به عنوان سریع که ممکن است. یا ما را در آغوش رفتاری و تغییرات تکنولوژیکی در حال حاضر در دسترس است که اتصال از راه دور به طور کامل تجسم و اجتماعی غنی است. سر و صدا قطع به: VR.

روز یکشنبه یکی از سازمان دهندگان از “زنان/Enby در VR” اختلاف گروه پرسید: اگر من می خواستم برای دیدار و استقبال از یک عضو جدید در فرد است. ما به عنوان فیلتر در مردم پایین کشیده ابزارهای نقاشی و بازی با برش مدل لاستیک اردک چربی میناکاری و آکواریوم. در حالی که ما داشتند حرف زدند در انبوه ما در ادامه به ابله در درختان و حیوانات پشته و ضربه محکم و ناگهانی عکس از هر احمقانه طراحی و در برخواهد داشت. ما در موزیلا webVR فضایی هاب.

اما “VR هنوز پیشرفت گذشته نقطه به ما کمی کمتر مزاحم کنفرانس تلفنی” مولی چوب chides از اخیر سیمی قطعه “VR قرار بود به ما کمک می کند کار از راه دور. به طوری که در آن است؟” مشغول به کار در VR به همکاری با پراکنده تیم برای بیش از پنج سال من مات و مبهوت به یاد مردم هنوز هم در این راه احساس. من از راه دور-اولین مکانی-اولین تیمی (به معنی ما محدود محل شرکت و به جای تکیه بر همکاری با یکدیگر در VR و AR) هستند, شهری و روستایی, ساحل شرق و غرب محققان و مهندسین و طراحان و مدیران پروژه. ما با استفاده از ویدئو کنفرانس و اسناد به اشتراک گذاشته شده مانند هر چیز دیگری, اما ما همچنین با استفاده از VR و AR به دریافت “در همان اتاق” و هش همه چیز را در راه های دیگر کانال های ارتباطی شیرین کاری.

ما نیاز به چیزی مشخص “اتاق کنفرانس” به سند ما نمونه جدید در, بنابراین ما ایجاد یک فضای اداری جدید است. در آن زمان من راه می رفت در یک همکار به حال تو در تو یک میز و صندلی و یک میز دامان و یک کارخانه در سه طرفه فضا با تخته و دیوار هنر. با دست او را در حال حرکت و زل زل نگاه کردن او متمرکز نیات آشکار شد. من پیوست جریان بدون وقفه و یا دخالت. نیت من بیش از حد ارتباط برقرار شد و از طریق زبان بدن, بنابراین او قادر به انتقال یکپارچه از کار انفرادی به کار مشترک بدون قصد قبلی مورد نیاز است. ما در AltspaceVR.

شایع ترین مقاومت مواجه می شنوم وقتی که من اشاره کردن مردم به همکاری از طریق VR پس از نه ناچیز مانع از دسترسی به گوشی و سخت افزار در صفحه اصلی اینترنت زیرساخت است “مطمئن کار در VR خوب است برای معماران یا طراحان بازی, اما اگر شما فقط نیاز به رفتن بیش از اسناد آن بی معنی است.” من به شما این; VR بمکد در اسناد و مدارک. اما ما نمی پرتاب لپ تاپ ما دور فقط به خاطر اینکه گوشی های هوشمند اختراع شد.

در هنگام نوشتن ایمیل های طولانی و یا گزارش شما احتمالا هنوز هم رفت و آمد مکرر به یک اندازه کامل لمسی, صفحه کلید, اما اگر شما فقط نیاز به نقطه یک متن و یا یک جمله ایمیل یک گوشی خوب است. همان قوانین برای زمانی که به استفاده از VR. برقراری ارتباط در مورد یک موضوع است که نیاز به ویژگی و رکورد که گفت: چه موقع ؟ ایمیل لطفا. نیاز به یک سریع و کثیف اطلاعات کمپرسی با بازخورد فوری? تماس تصویری در هر زمان. احساس دور و می خواهید برای ارتباط با همکاران است عمیق تر آهسته تر و کمتر کارگردانی در راه است ؟ VR محل است.

با عرشه اسلاید تنها نیم ساعت انجام می شود من احساس از دست داد. چه شد هدف دوباره ؟ چه داستان شد ما به اینجا رسیدیم ؟ من می خواهم سعی کردم مرتب سازی مجدد اسلاید در پاورپوینت, اما هیچ چیز احساس می شود بنابراین من بدبختانه به تیم ما چت و برای کمک خواسته. اسلاید لود می شود. هدست ، عرشه در حال حاضر در هوا آویزان بین ما. به عنوان ما صحبت کردیم سه مجموعه دست برداشت انباشت اشیاء بدست آمده با زن reordered پرتاب و معامله شد. آن را کثیف کار می کنند اما به زودی شکل ارائه روشن شد. ما در مجازی ما در یک فضا-ابزار ما ساخته شده با استفاده از مایکروسافت مخلوط واقعیت فرمت و مخلوط واقعیت Toolkit چارچوب.

هیچ یک از این شاید-آینده. این فعالیت ها و استراتژی های در دسترس هستند در حال حاضر. بزرگترین تغییر مورد نیاز است تمایل به سعی کنید یک راه جدید است. به بند یک چیز را به صورت خود را و تصمیم بگیرید که آن را ok به نگاه و احساس و عمل احمقانه است. همه ما غیر ضروری کارگران در گیر در sweatpants به هر حال. چرا این فرصت در حال حاضر به خودتان و کار خود و همکاران خود را کمی کمتر به طور جدی ؟

تقویم من اعتراف بسیاری از روز خواهد بود مسدود با جلسات. Antsy با 20 دقیقه قبل از اولین تماس من را در موسیقی گسترش پا و منگنه شده به ضرب و شتم به عنوان اهداف جریان گذشته و قرمز برای من راست دست رنگ آبی برای من باقی مانده است. با دشواری متوسط من پخت و پز تا یک زنجیره کامل بازدید و احساس تب و تاب بودن. سه آهنگ در و من می توانم احساس دلهره تخلیه فقط در زمان. من در ماه سوار VR.

آن را نمی خواهد آمد به طور طبیعی برای اولین بار در. این تکنولوژی هنجارهای اجتماعی و جنبه های فیزیکی از ترکیب VR را به خود منزوی زندگی کاری نیاز به تمرین و آموخته است. چگونه ؟ با سالها تجربه زیر کمربند تیم من آموخته است که این همه پایین می آید به بازی. در حالی که بازی یک مهارت ارزشمند توسط هنرمندان و سازندگان و مربیان حرفه ای تمایل به آن را طرد از خود کار جدی. بنابراین ما در زمان استراتژی از هنر و شکل آنها را به خدمت ما در فضایی کار نیاز دارد. ما توسعه راه های داشتن پربار و به یاد ماندنی جلسات در VR با ساخت مجسمه نشان دادن افکار ما و گفتگو با اشکال و یادداشت ها در هوا در اطراف ما. ساخت و چینش دوباره و اضافه کردن به مجسمه به عنوان بحث ما اجازه می دهد تا هر یک از شرکت کنندگان وجود خارجی نظر خود را در مورد موضوع و اجازه می دهد تا هر کس دیگری چنگ زدن نگه دارید از این بخش و حرکت آنها را به روابط فضایی با افکار دیگر. این ما را قادر می سازد به کشف داستان و نقشه راه ما نمی خواهد در غیر این صورت یافت می شود. ما تعقیب کردن غیر منتظره, تماشای با دقت و یادگیری دارای نعمت غیر مترقبه از موضوعات و فعل و انفعالات. ما با استفاده از دست, ساخت بزرگ messes به بررسی non-دانش های زبانی و ارتباطات بین فردی. همه این اتفاق می افتد به دلیل باز بودن به بازی.

اگر شما در حال مبارزه با از دست تمرکز با تنهایی با مرگ کاذب آزمایش با این تکنیک. به عنوان من را وارد کنید بعد از 50 قرنطینه با ناگفته روز در سمت چپ این استراتژی به من داده اند حیاتی افزایش در انرژی اتصال و آژانس در زمانی که هر سه تقریبا به عنوان سخت به پیدا کردن به عنوان کاغذ توالت.


سیمی نظر انتشار مقالات خارج از همکاران به نمایندگی از طیف گسترده ای از دیدگاه های. ادامه مطلب نظرات در اینجا. ارسال یک op-ed در opinion@wired.com.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • چرا برخی از افراد تا بیمار ؟ درخواست خود را به DNA
  • نیویورک یک بار دیگر در زمین صفر در کلمات خود را
  • سازمان ملل-مواد مخدر معجزه می تواند کمک به اهلی همه گیر
  • سیمی Q&A: ما در میان شیوع. در حال حاضر چه ؟
  • چه باید بکنید اگر شما (و یا یک دوست) ممکن است Covid-19
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de