منتظر چه مقابله با کرم های ضد آفتاب? کار می کند یا نه ؟

دانشمندان درک شیمی کاملا خوب اما اینکه آیا یا نه آن را در واقع مانع از سرطان ؟ جواب خیلی ساده نیست.

تقریبا در هر بطری از کرم های ضد آفتاب در داروخانه می گوید آن را کاهش می دهد خطر ابتلا به سرطان پوست, اما این که چرا کرم های ضد آفتاب اختراع شد. در واقع کرم های ضد آفتاب است که بسیار بالاتر از درک ما از سرطان پوست است. مردم بودند و پردازش مسائل از طبیعت را به کرم های ضد آفتاب هزار سال پیش. مثلا یونانیان باستان و مصر آغشته همه نوع از چیزهایی مانند روغن مر و سبوس برنج—بیش از همه خود را به امتحان کنید و جلوگیری از برنزه.

اما ریشه های مدرن ضد آفتاب را می توان به یک محصول واحد: Ambre Solaire ایجاد شده توسط اوژن <url> در سال 1935. در آن زمان ارتباط بین خورشید و سرطان پوست بود نه به خوبی قابل درک است. در واقع Ambre Solaire اختراع شد و نه سال قبل از اینکه کسی متوجه شدم که DNA انجام شده ما اطلاعات ژنتیکی 18 سال قبل از ما می دانستند ساختار DNA و بیش از 40 سال قبل از ما می دانستند که سرطان می تواند ناشی از جهش DNA. چرا که Ambre Solaire اختراع شد را امتحان کنید و جلوگیری از آفتاب سوختگی نه سرطان پوست است. در سال 2012 FDA کرم های ضد آفتاب شوی قوانین رسما رفت به اثر به طور خاص اجازه می دهد تولید کنندگان ادعا می کنند که کرم های ضد آفتاب “کاهش خطر ابتلا به سرطان پوست است.” به کشف کردن که چرا FDA اجازه می دهد تا تولید کنندگان به این ادعا بیایید نگاهی به دو تا از رایج ترین ترکیبات در کرمهای ضد آفتاب در ایالات متحده فروخته شده: اکسید روی و oxybenzone (همچنین به عنوان شناخته شده benzophenone‑3).

شما ممکن است به عنوان خوانده شده که اکسید روی یک نوع از “فیزیکی” کرم های ضد آفتاب و oxybenzone یک نوع از “شیمیایی” کرم های ضد آفتاب و سابق که نشان دهنده فوتون مانند یک سپر و دومی را جذب و آنها را مانند ویتنی هوستون محافظ جذب گلوله در اسکار-نامزد ضربه محافظ.

که wronger از یک Oreo در آب پرتقال. آنچه که آنها در واقع بسیار عجیب و غریبتر. بیایید نگاهی به oxybenzone:

Wait Whats the Deal With Sunscreen Does It Work or Not

به شما یک حس از اندازه وجود خواهد داشت تقریبا 700,000,000,000,000,000,000 مولکول oxybenzone در نمونه چهارم-اندازه زن از کرم های ضد آفتاب و اگر شما درخواست دوز توصیه شده برای پوست شما, شما می شود, پخش كردن, مورد 8,400,000,000,000,000,000,000 مولکول oxybenzone بیش از هر اینچ مربع از بدن خود را در معرض.

زمانی که یک فوتون ماوراء بنفش از خورشید بازدید یک مولکول از oxybenzone در پوست خود این مجموعه تا حدودی پیچیده زنجیره ای از حوادث است. اولین فوتون سقوط به یک oxybenzone مولکول قرار دادن آن در یک حالت هیجان زده که فقط به معنی آن است که انرژی بیشتری نسبت به قبل از آن. مولکول یکسان به نظر می رسد:

Wait Whats the Deal With Sunscreen Does It Work or Not

ما فقط اضافه کردن یک کمی * به نشان می دهد که حالت هیجان زده است. اما آنچه اتفاق افتاد به فوتون? آن را رفته است. از میان رفت. Poof. Oxybenzone جذب آن جلوگیری از آن را از ضربه زدن به DNA خود را و به طور بالقوه آسیب رساندن به آن. تا کنون این در واقع صدا نوع شبیه به آنچه که یک محافظ را انجام دهید: یک گلوله برای شخص دیگری. اما صبر کنید. بیشتر وجود دارد.

چون oxybenzone است در یک حالت هیجان زده, شما در حال حاضر یک هیجان زده-دولت مولکول بر روی پوست خود را که ممکن است فقط به عنوان مضر به عنوان یک انرژی فوتون آمار پوست خود را. اما oxybenzone می توانید خلاص شدن از شر است که انرژی اضافی از طریق قدرت از رقص!

برای اولین بار برخی از چگالی الکترونی در کربن-اکسیژن پیوند دوگانه حرکت به سمت بالا به سمت هیدروژن که توان کمی از این انرژی:

Wait Whats the Deal With Sunscreen Does It Work or Not

سپس یکی از اوراق قرضه اتصال دو حلقه با هم می چرخد چرخاندن دست راست حلقه از صفحه نمایش مانند یک پروانه ساخت یک چهارم به نوبه خود.

Wait Whats the Deal With Sunscreen Does It Work or Not

که منجر به حلقه در حق دوست داشتنی نزدیکی یک مولکول (مثلا آب).

Wait Whats the Deal With Sunscreen Does It Work or Not

و که باعث می شود مولکول آب لرزش کمی بیشتر از قبل. پس tl;dr: انرژی انجام شده توسط فوتون ماوراء بنفش بود از بین می رود توسط oxybenzone را wriggling و انتقال به مولکول آب است.

سپس باند که توربو-prop می خواهم به مولکول آب می چرخد و برگشت:

Wait Whats the Deal With Sunscreen Does It Work or Not

و ما تقریبا به جایی که شروع کردیم:

Wait Whats the Deal With Sunscreen Does It Work or Not

توجه کنید که oxybenzone موفق به رقص خود را به راه آن بود که در همان ابتدا قبل از اینکه آن را توسط یک فوتون. بنابراین این سری از حرکات رقص که تولید گرما است و در واقع یک چرخه: اشعه ماوراء بنفش فوتون می رود; مولکولی حرکت می آید. مولکولی حرکت اندازه گیری چیزی است که شما به خوبی می دانید: متوسط. بنابراین oxybenzone اصل تبدیل انرژی نور به انرژی حرارتی.1

اکسید روی و دی اکسید تیتانیوم (اصطلاح فیزیکی کرم های ضد آفتاب) همچنین چرخه جذب نور و تبدیل آنها به انرژی حرارتی هر چند مکانیسم دقیق متفاوت است. وبلاگ بهداشت, اخبار و مقالات و حتی متخصصین پوست می گویند که “منعکس کننده” یا “پراکنده” نور UV. در واقع برخی منابع نشان می دهد آنها منعکس یا پراکنده تنها به عنوان کمی تا 5 درصد از اشعه ماوراء بنفش نور و جذب بقیه. سوء ظن من این است که سردرگمی به وجود آمد به دلیل برخی از فرمولاسیون از روي/ تیتانیوم ضد آفتاب نگاه مانند سفید و پنیر خامه بر روی پوست خود را. مردم فقط فرض بر این است که از کرم های ضدآفتاب بودند پراکندگی نور مرئی—شما شبیه یک نان شیرینی حلقوی در انتظار آن ماهی قزل آلا—آنها نیز باید پراکندگی اشعه ماوراء بنفش نور است. اما آیا چیزی منعکس کننده نور مرئی می تواند ربطی به این که آیا آن را منعکس کننده اشعه ماوراء بنفش نور است.

بازگشت به oxybenzone. آن تبدیل‑اکریلیک اشعه ماوراء‑فوتون‑به‑گرما چرخه اتفاق می افتد سریع: در آن طول می کشد حدود ده trillionths از یک دوم به یک مولکول از oxybenzone برای بازگشت به راه آن بود.2 این بدان معنی است که یک مولکول oxybenzone جذب می تواند در مورد 90,000,000,000 اشعه ماوراء بنفش فوتون در هر ثانیه است. اگر شما درخواست FDA توصیه می شود مقدار SPF 30 کرم های ضد آفتاب, آنچه شما انجام می دهند این است که افزایش توانایی پوست خود را به ضرر دفع انرژی از بیش از 700,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000 ماوراء بنفش فوتون توفنده به شما در هر ثانیه است.

پس به طور خلاصه: ما گونه های مهندسی خامه ای سفید زن که شما به گسترش بیش از بدن خود را به تبدیل بالقوه DNA آسیب رساندن انرژی از صدها میلیون septillions از اشعه ماوراء بنفش فوتون در هر ثانیه به mostly harmless گرما.

در یک سطح مدرن, کرم های ضد آفتاب نیست بنابراین دور از لکه و خود را با خاک رس و مواد معدنی و یا یک مخلوط از شن و ماسه و روغن مانند مصریان باستان یا یونانیان بود. اما در سطح دیگری مدرن, کرم های ضدآفتاب برخی ذهن خم magico-شیمیایی spellwork.

گونه ما باید نوازش خودمان را در پشت در حال حاضر.

اما آیا ما کمی سحر و جادو ترفند در واقع کار می کند ؟

که فقط یک سوال فلسفی. این یک عملی است. بیایید می گویند شما در داروخانه خرید یک بطری از کرم های ضد آفتاب به دلیل متخصص پوست خود را تهدید به رفتن در اعتصاب غذا اگر شما نمی. کدام یک را شما انتخاب کنید ؟ هیچ کس را سرزنش شما به صرف ساعت در کرم های ضد آفتاب راهرو کاملا اشتباه است. ژولیده. Befuddled. غرق شده است.

آن را به شما. کرم های ضدآفتاب تحمل غیر قابل فهم ترین برچسب های شما به احتمال زیاد در مواجهه با. یک نماینده به عنوان مثال:

an illustration with two sunscreen bottles. One reads Lazy hit Sunscreen SPF100

(این کرم های ضد آفتاب است که ساختگی و هر گونه شباهت به واقعی کرم های ضد آفتاب کاملا تصادفی است.)

به نظر نمی رسد آن را دوست دارم اما این برچسب در واقع شامل بسیاری از سرنخ ما باید به شکل عملی (و فلسفی) پرسش که آیا ضد آفتاب کار می کند.

بیایید شروع با SPF. هر دو Merriam-Webster.com و Oxford English Dictionary تعریف “SPF” به عنوان “عامل محافظت در آفتاب.” هر دو از این طبقه مخازن ما مقدس فارسی زبان آن را wronger از کره بادام زمینی در پپرونی. “SPF” واقعا باید برای ایستادن “آفتابسوختگی عامل حفاظت.” (به یاد داشته باشید Ambre Solaire اختراع شد به طوری که خمیری سفید و اروپایی ها می تواند یک خورشیدقهوهای مایل به زرد بدون خطر آفتابسوختگی.)

SPF است که از نوع سخت به بسته بندی کردن سر خود را در اطراف. اولین چیزی که می دانم این است که آن را به بیرون تف توسط یک الگوریتم; آن را به یک مقدار که برخی از تاسف فرد در وصف ناپذیر پزشکی ساختمان اداری در جایی واقع اقدامات. این روش که موظف است توسط قانون فدرال می رود تقریبا مثل این:

 1. پیدا کردن یک فرد سفید (نه خاموش سفید یا کرم; آنها باید پرینتر-کاغذ-سفید).3

 2. برش از یک استنسیل با دو ردیف جعبه مستطیل شکل قرار داده و آن را بیش از خود را به عقب پایین تر.

 3. لام یک مقدار خاص (2.0 میلی گرم در هر سانتی متر مربع) از کرم های ضد آفتاب از طریق ردیف پایین بر روی پشت خود را و صبر کنید تا خشک شود.

 4. با استفاده از یک لامپ است که طراحی شده است برای قرار دادن تنها نور ماوراء بنفش به این فرد سفید افزایش دوز اشعه ماورای بنفش نور (به عنوان شما را از چپ به راست بر روی استنسیل).

 5. صبر کنید و سپس ببینید چقدر نور ماوراء بنفش نیاز بود به فقط به سختی آنها را به یک آفتاب سوختگی در ردیف بالا (بدون کرم ضد آفتاب) در مقابل ردیف پایین (با کرم های ضد آفتاب).

 6. سپس محاسبه SPF مثل این:

Wait Whats the Deal With Sunscreen Does It Work or Not
 1. تکرار با یک دسته سفید بیشتر مردم و گرفتن میانگین از SPFs شما یافت می شود.

بنابراین اگر شما در داروخانه و برگزاری دو بطری از کرم های ضد آفتاب در دستان شما یکی SPF 25 و یکی SPF 50, شما می دانید که هر دو ضد افتاب آزمایش شده در آزمایشگاه در جایی توسط انسان و بر انسان و این که SPF 50 اجازه می دهد که در حدود نیمی از میزان آفتاب سوختگی باعث انرژی اشعه ماورای بنفش به عنوان SPF 25 کرم های ضد آفتاب. این درست است از هر مشروع محصول کرم های ضد آفتاب در هر بازار عمده در جهان است. بنابراین کرم های ضد آفتاب واقعا چه کار به این معنا است که آن را به صراحت خود را کاهش می دهد خطر ابتلا به آفتاب سوختگی.

وقتی که می آید به واقع تفسیر چه SPF یعنیما گاهی اوقات دچار مشکل است. آیا شما تا کنون شنیده ام چیزی شبیه: اگر در آن طول می کشد 20 دقیقه برای محافظت پوست شروع به چرخش قرمز با استفاده از یک کرم ضد آفتاب SPF 15 به لحاظ نظری مانع از قرمزی 15 بار دیگر در حدود پنج ساعت است. این مراسم آشتی ترتیب دادند از لحاظ فنی درست است اما متاسفانه آن منجر به انجام ریاضی مثل این:

Text that reads The time it normally takes me to burn x SPF Sunburnproff time in the sun YAY

فرض کنید شما فکر می کنم آن را به شما طول می کشد 20 دقیقه برای سوزاندن بدون کرم های ضد آفتاب. اگر شما بیش از اندازه در SPF 100, شما ممکن است فکر می کنم شما می توانید gallivant در خورشید برای 33 ساعت و نه سوخته. که برخی از داغ بی معنی است. در اینجا به همین دلیل: اول شما هیچ نظری ندارم آنچه را که “زمان آن به طور معمول طول می کشد مرا به رایت” است. دوم این تعداد ثابت نیست. این تغییرات به طور چشمگیری بر اساس زمان از روز و زمان از سال که در آن شما در زمین چه زیر شما (شن ؟ برف?), و چه چیزی بالاتر از شما (روشن آسمان ؟ ابرها؟). و شما تقریبا هرگز به حفاظت کامل از SPF ذکر شده بر روی برچسب. چرا ؟ بسیاری از دلایل ساده ترین آن این است: تعداد کمی از ما, مطالعات نشان می دهد اعمال می شود به همان اندازه کرم های ضد آفتاب به عنوان آنها با استفاده از آزمون رسمی, 2 میلی گرم در هر سانتی متر مربع از پوست است.

که بسیاری از کرم های ضد آفتاب. من سعی کردم با قرار دادن که چقدر در یک تابستان و من احساس من تا به حال راه می رفت از طریق I can’t Believe it’s Not Butter! کارواش. به همین دلیل بسیاری از افراد به نظر می رسد به درخواست نصف این مقدار یا کمتر است. و این منجر به یکی دیگر از تصور غلط: که مردم قرار داده “خیلی کم” کرم های ضد آفتاب. این است . . . بی معنی است.

هیچ کس به شما می گوید چقدر کره برای قرار دادن در خود; شما فقط برای رفتن با این حال بسیار احساس می کند حق. همین کار را با کرم های ضد آفتاب. فقط آگاه باشید که “آنچه احساس می کند درست” است که احتمالا حدود نیمی از آنچه FDA داد. که در واقع یکی از دلایل بطری می گوید به درخواست مجدد: از آنجا که آن را می داند شما نمی قرار داده و در “کافی” اولین بار در اطراف.

یکی دیگر از بسیار محبوب و همچنین اشتباه—تفسیر SPF می رود چیزی شبیه به این: هنگامی که شما در بالا SPF [درج عدد تصادفی بین 10 و 30 اینجا], تعداد واقعا خیلی تفاوت را. این اسطوره است که در نیویورک تایمز و گزارش مصرف کنندهدر Gizmodo و بریتانیکا‘s وب سایت در علمی کارشناسی مقالات نوشته شده توسط تمرین متخصصین پوست. و همه استدلال بسیار مشابه است. آن را تا حد زیادی بر اساس یک جدول برای نشان دادن چه درصد از آفتاب سوختگی باعث اشعه ماوراء بنفش نور جذب شده توسط کرم های ضدآفتاب مختلف SPFs:

chart with SPF numbers and percent of sunburn causing UV light absorbed by the sunscreen

مردم به خوبی معنی نگاهی به جدول فوق و آنها در نوشتن جملات شبیه به این:

SPF 15 بلوک حدود 93 درصد از UVB در حالی که SPF 30 بلوک 97 درصد از اشعه ماوراء بنفش. این است که تنها 4 درصد تفاوت …

این است wronger از گوشت قرص نان در clambake. به همین دلیل اجازه دهید من سعی می کنید به فروش شما یک زن و شوهر “مقاوم در برابر گلوله جلیقه.” جلیقه یک متوقف می شود 93 درصد از گلوله. جلیقه B متوقف می شود و 97 درصد از گلوله. آن را به نظر می رسد مانند وجود دارد تنها 4 درصد تفاوت بین دو جلیقه اما این را در نظر بگیرید: اگر کسی یکی از صد گلوله در شما و شما با پوشیدن جلیقه B می تواند ضربه با سه گلوله. در جلیقه یک شما می شود آمار هفت—بیش از دو جلیقه A. ایضا با فوتون: تعداد فوتون های مسدود شده توسط این کرم های ضد آفتاب کاملا بی ربط. شماره ای که مهم است این است که چگونه بسیاری از دریافت از طریق.

illustration with bullets two stick figures and two bullet proof vests. One figure is smiling and the other figure has a...

با که در ذهن اجازه دهید اضافه کردن یک ستون به جدول بالا:

Chart with spf numbers percentage of sunburn causing uv light absorbed by the sunscreen and percentage of sunburn...

وجود دارد. در حال حاضر ما یک حس بسیار بهتر از چگونه دو SPFs مربوط به یک دیگر: شما می توانید ببینید که SPF 100 جذب دو بار به عنوان بسیاری از آفتاب سوختگی باعث فوتون به عنوان SPF 50 و SPF 30 را جذب دو بار به عنوان بسیاری به عنوان SPF 15 (با فرض اینکه شما با قرار دادن همان مقدار از کرم های ضد آفتاب در, البته).

بنابراین شما باید برای رفتن بالاترین SPF موجود است ؟ در اواخر 2000s, کرم های ضد آفتاب تولید کنندگان قطعا فکر می کردم: آنها به طور مداوم در تلاش برای شکست دادن هر یک از دیگر با ساخت همیشه عالی-SPF. من تمایل به رفتن برای بالاترین SPF من می توانید پیدا کنید اما این است که قطعا یک one-size-fits-all رویکرد است. مشروع وجود دارد دلایل شما ممکن است بخواهید به استفاده از فوق العاده بالا SPF. با استفاده از یک پایین تر SPF ضد آفتاب ممکن است یک راه خوب برای روانی فوت و فن خود را به درخواست مجدد.

صبر کنید. چه ؟

منطق می رود مثل این: اگر شما درخواست SPF ELEVENTY میلیارد کرم های ضد آفتاب شما ممکن است فکر می کنم این است که مقدار زیادی به نگه داشتن من 100 درصد محافظت شده برای تمام روز, بنابراین من می تواند فقط یک بار اعمال می شود و آن است. متاسفانه این درست نیست. هر کرم های ضد آفتاب—مهم نیست که چه SPF—را در نهایت شسته با خود beachy فعالیت یا toweled کردن یا رقیق شده با عرق خود را. بنابراین اگر شما در حال رفتن به صرف تمام روز در آفتاب4 شما نیاز به درخواست مجدد. اگر شما تنها با استفاده از SPF 30, شما ممکن است احساس محافظت می شود و ممکن است به طور مداوم درخواست مجدد آن در طول روز است.

شما ممکن است متوجه شده که کرم های ضد آفتاب برچسب ها بگویید شما را به “اعمال آزادانه 15 دقیقه قبل از قرار گرفتن در معرض آفتاب.”

چرا ؟

چون کرم های ضد آفتاب و مرطوب کننده. شما نمی خواهید به rub آن را در زیر لایه ای از پوست خود را; شما می خواهید آن را به شکل یک مانع حفاظتی در بالا از پوست شما است. بنابراین بر خلاف اساسا همه چیز شما آموخته اند که تمام عمر خود را در راه حق قرار داده و در کرم های ضد آفتاب است که به گسترش آن بسیار به آرامی روی سطح پوست خود را و سپس اجازه دهید آن را خشک. آن را به عنوان خشک آن متصل می شود و به لایه بالا از پوست شما است. این چیزی است که 15 دقیقه مدت انتظار است. اگر شما در, کرم های ضد آفتاب و بلافاصله پس از قرار دادن بر روی لباس های خود را, شما ممکن است ناخواسته پاک کردن آن را قبل از آن فرصتی برای اتصال به لایه بالا از پوست شما است.

بنابراین. آیا کرم های ضد آفتاب کار می کند ؟

آن را کاملا می کند کاهش خطر ابتلا به آفتاب سوختگی. که شفاف زیرا هر تجاری کرم های ضد آفتاب آغشته در یک فرد و SPF محاسبه می شود در واقع رعایت چقدر بیشتر نور ماوراء بنفش در آن طول می کشد به آن شخص یک آفتاب سوختگی در حالی که آنها با پوشیدن کرم های ضد آفتاب.

اما تصویر کمی muddier وقتی که می آید به سرطان پوست است.

وجود دارد دو نوع اصلی از سرطان پوست: ملانوم و غیر ملانوم. اکثریت قریب به اتفاق سرطان پوست غیر ملانوم که بیشتر می تواند تقسیم به دو سلول سنگفرشی (SCC) و یا کارسینوم سلول بازال (BCC). اگر شما تا به حال به سرطان اما می تواند انتخاب کنید شما می خواهم به احتمال زیاد انتخاب BCC: این امر منجر می شود بسیار آهسته در حال رشد و به ندرت metastasizes. از سوی دیگر ملانوم است که اغلب بسیار جدی تر است. حساب آن را به صورت یک اقلیت از سرطان پوست, موارد, اما باعث می شود بسیاری از مرگ و میر.

ما کاملا می دانیم که نور خورشید باعث سرطان پوست است. سوال این است که آیا استفاده از کرم های ضد آفتاب برای محافظت در برابر آن. به طور مستقیم به نظر می رسد مانند آن خواهد: ما می دانیم که آن را جذب کند آفتاب سوختگی باعث ماوراء بنفش فوتون. اما به عنوان سرطان محقق John eric kay می گوید: “کرم های ضد آفتاب نیست یک دست کت و شلوار از زره پوش. می توان آن را با غلبه بر خورشید بیش از حد.” مگر اینکه شما در حال غوطه ور در یک استخر از کرم های ضد آفتاب برخی از فوتون های خورشیدی را کاملا دریافت از طریق به پوست شما; که یکی از دلایل FDA اجازه نمی دهد که تولید کنندگان به استفاده از کلمه “sunblock.” اما نیز وجود دارد این:

 1. فوتون دارای انرژی های مختلف

 2. متفاوت-انرژی فوتون می توانید چیزهای مختلفی را برای پوست شما

 3. و مختلف کرم های ضدآفتاب ممکن است جذب فوتون متفاوت انرژی متفاوت است.

که یک لقمه. اجازه دهید آن را شکستن.

در کپنهاگ در سال 1932 در دومین کنگره بین المللی نور—که برای تلفن های موبایل مانند برخی از مرتب کردن بر اساس از روشن فکران جمع آوری یک دسته از فیزیکدانان من مست و ایجاد دلخواه بخش های درون نور ماوراء بنفش. شما تقریبا قطعا دیده می شود این بخش دلخواه قبل از آنها به نام UVA و UVB و شاید خود را متخصص پوست توضیح داد که آنها را به شما تقریبا مثل این:

UVB باعث آفتاب سوختگی (و برخی از سرطان ها).

UVA باعث چین و چروک (و برخی از سرطان ها).

این دقیقا درست است اما کاملا خوب ساده برای اهداف ما. اوایل کرم های ضدآفتاب جذب UVB فوتون بسیار خوب و جذب UVA فوتون . . . نه به خوبی. شما ممکن است تماس با این کرم های ضدآفتاب “باریک طیف است.” و باریک طیف با این نسخهها کار بزرگ برای محافظت از پوست در برابر آفتاب سوختگی باعث UVB فوتون اما برای محافظت در برابر طیف کامل تری از خورشید فوتونی حمله شما همچنین نیاز به جذب UVA فوتون. از این رو “broad spectrum” بر روی برچسب.

FDA اجازه می دهد تا هر گونه کرم های ضد آفتاب است که دارای SPF 15 یا بالاتر که هم می گذرد آن broad-spectrum test به می گویند که آن را “کاهش خطر ابتلا به سرطان پوست است . . . ناشی از خورشید است.” چه شواهدی برای این ادعا ؟

Um . . .

هست . . .

این نوع شرم آور به اعتراف این, اما تا کنون وجود دارد به نظر می رسد شده اند تنها یک کارآزمایی بالینی تصادفی است که آزمایش این که آیا کرم ضد آفتاب می تواند به کاهش خطر ابتلا به سرطان پوست و محاکمه شد و عمدتا متمرکز بر غیر ملانوم, سرطان پوست. آن را یافت که کرم های ضد آفتاب نیست تغییر تعدادی از مردم که سنگفرشی یا کارسینوم سلول بازال اما آن را کاهش می دهد تعدادی از کارسینوم سلول سنگفرشی تومور تشخیص داده می شود به ازای هر فرد است. این دقیقا همان نوع از ironclad مدارک شما می خواهم امیدوارم که اگر من اشاره می کنند که دو عامل در این دادگاه دفاع. اول آن انجام شد در 1990s, که به معنی آن استفاده می شود بسیار قدیمی کرم های ضد آفتاب فن آوری است. اگر ما redid محاکمه مدرن با کرم های ضد آفتاب, انتظار داریم بیشتر چشمگیر منجر شود. دوم گروه شاهد در محاکمه شد و نه مانع از استفاده از کرم های ضد آفتاب است که می شده اند و غیر اخلاقی. آنها مجاز به استفاده از کرم های ضد آفتاب, اما آنها کمتر استفاده کامل‑در‑کرم های ضد آفتاب ، اگر افراد در گروه کنترل شده بود مانع از استفاده از کرم های ضد آفتاب ما نیز انتظار یک نتیجه دراماتیک.5

آنچه در مورد ملانوم? دوباره مدارک در اینجا است . . . کمتر از ایده آل است. تنها کارآزمايی بالينی تصادفی کنترل شده در ملانوم در بزرگسالان بود و در واقع ادامه محاکمه ما فقط صحبت کردن در مورد. هر دو این دادگاه و یک زن و شوهر از گروه مطالعات نشان می دهد که کرم های ضد آفتاب دارای یک اثر محافظتی.

داده ها در ملانوم نرخ نشان می دهد یک بیت از یک پارادوکس: حتی اگر بسیاری از افراد در سراسر جهان استفاده از کرم های ضد آفتاب, سرطان پوست, نرخ رفته نه پایین و یا حتی در آنجا ماند ، در واقع بیش از گذشته سی سال آنها تقریبا سه برابر شد. اگر کرم های ضد آفتاب برای محافظت پوست در برابر سرطان, چرا ملانوم نرخ افزایش?

یک توضیح می تواند این باشد که مردم لذت بردن از برنزه شدن و سوختن زندگی تلخه از خود را بیشتر از آنها استفاده می شود بنابراین حتی اگر آنها با استفاده از کرم های ضد آفتاب, آنها نیز در معرض خود را به راه خورشید بیشتر از آنها استفاده می شود. تحت این فرضیه ملانوم نرخ خواهد بود و حتی بالاتر اگر مردم نمی, استفاده از کرم های ضد آفتاب.

اما فرضیه دیگر. آن را پیشرفته توسط یک بلژیکی اپیدمیولوژی به نام فیلیپ Autier, و اگر چه آن را پشتیبانی شده توسط دو (کوچک) کارآزمایی های کنترل شده تصادفی او را کمک کرد تا رفتار آن بحث برانگیز باقی می ماند. Autier معتقد است که استفاده از کرم های ضد آفتاب در میان مردم سفید که می خواهم به حمام افتاب گرفتن در واقع افزایش تعداد قرار گرفتن در معرض اشعه ماوراء بنفش که می تواند منجر به ملانوم. تفکر خود را می رود مثل این: سفید, از مردم می خواهم به عمد خود را در معرض آفتاب به قهوهای مایل به زرد اما آنها نمی خواهم سوزاند. به طوری که آنها خرید فوق العاده بالا-SPF کرم های ضد آفتاب است که به طور موثر جذب بسیاری از فوتون ها که باعث آفتاب سوختگی. اما از آنجا که آنها نمی گرفتن آفتاب این مردم سفید ماندن در آفتاب بسیار طولانی تر از بدن خود را در غیر این صورت اجازه دهید آنها را.

در واقع Autier معتقد است که کرم های ضد آفتاب شما اجازه می دهد خود را دور زدن بیوشیمیایی “GTFO خورشید!” هشدار در نتیجه اجازه می دهد شما را به مصرف بیش از حد قرار گرفتن در معرض آفتاب. در سال 2011 مقاله او رفت تا آنجا که به می گویند که توصیه به درخواست مجدد کرم های ضد آفتاب است که توسط قانون مورد نیاز در ایالات متحده آمریکا—”احتمالا نشان دهنده یک شکل از سوء استفاده است.”

که بسیار وحشی.

اما در جایی که آن را ترک ما ؟

به عنوان ضد آفتاب متخصص برایان Diffey به من گفت این ما را با “یک معضل است.” در یکی از این شواهد است که کرم های ضد آفتاب محافظت در برابر سرطان پوست است که به عنوان قوی به عنوان مدرکی خواهد بود برای گفتن, جدید داروی ضد سرطان. اما از سوی دیگر ما می دانیم که فوتون از نور خورشید باعث سرطان پوست و ما همچنین می دانیم که بدن ما پاسخ نمی دهند به خورشید بیش از حد. بنابراین آنچه را من-صفحه اصلی پیام اینجا ؟ در واقع این: بهتر است برای جلوگیری از گرفتن آمار با اشعه ماورای بنفش فوتون. من نمی قهوهای مایل به زرد خودم برای تفریح چه در آفتاب و یا در یک تخت برنزه و زمانی که من در خارج, من سعی کنید به ماندن در سایه است. آیا در این صورت اجتناب از خورشید مانند یک خون آشام است ؟ مطلقا نه. همه ما نیاز به یک سطح پایه از نور ماوراء بنفش برای ساختن ویتامین D (با فرض اینکه شما در حال گرفتن آن را از رژیم غذایی خود را). بدون به اندازه کافی از این ماده مغذی ضروری, شما می توانید تا پایان با نرمی استخوان یا استئومالاسی و پایین-اما-نه-dire سطح ممکن است افزایش خطر ابتلا به پوکی استخوان است. به علاوه قرار گرفتن در معرض آفتاب احساس لعنتی خوب به خصوص در این دوران که ما cooped در خانه در تمام طول روز (…اگر ما خوش شانس هستید). انجام نمی شود ترس را که راه رفتن در اطراف بلوک. کشف سلاح های خود را! (فراموش پرتاب در یک ماسک و نگه داشتن فاصله خود را هر چند!)

اگر شما باید در آفتاب برای loooooong ؟ شما باید پوشیدن کرم های ضد آفتاب?

در اینجا من می خواهم بگویم . . . آره مطمئن شوید. کرم های ضد آفتاب را کاهش می دهد تعدادی از اشعه ماوراء بنفش فوتون تعامل با مولکول در پوست خود که ممکن است به کاهش خطر ابتلا به سرطان پوست است. بنابراین من می گویند برو برای آن. اما من همچنین فکر می کنم آن را یک ایده خوب برای پوشیدن کلاه. و لباس.


همه تصاویر حسن نیت ارائه میدهد از جورج زیدان.

منابع برای همه این اطلاعات را می توان در اینجا یافت نشد.


اقتباس از: مواد لازم: عجیب و غریب شیمی از آنچه که ما را در ما و بر ما توسط جورج زیدان Copyright © 2020 توسط جورج زیدان منتشر شده توسط ترتیب با Dutton مشخصات نشر پنگوئن گروه انتشارات/Random House/به ناف Doubleday گروه/The Crown Publishing Group, a division of Penguin Random House LLC


هنگامی که شما خرید چیزی با استفاده از خرده فروشی لینک در داستان ما, ما ممکن است کسب یک کمیسیون وابسته. بیشتر بخوانید درباره چگونه این کار می کند.


بزرگ تر سیمی داستان
 • سبکی غیر قابل تحمل از عبور از حیوانات
 • چرا رشد درختان بسیار مهم برای مبارزه با تغییر آب و هوا
 • چگونه خانه خود را ارتقاء صوتی در حالی که شما در حال قرنطینه
 • جاوا اسکریپت چارچوب قرار می دهد که صفحات وب در یک رژیم غذایی
 • به ضرب و شتم coronavirus بالا بردن ارتش از بهبود
 • 👁 چرا نمی توانید AI درک علت و اثر ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
 • 💻 ارتقاء کار خود را با بازی ما دنده تیم های مورد علاقه, لپ تاپ, کیبورد تایپ جایگزین و سر و صدا لغو هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>